سهام آسیا, جست و خیز کردن روی ویروس ترس بعد از وال استریت سقوط

توسط جو مک دونالد

بازارهای سهام آسیا سقوط بیشتر جمعه بر گسترش ویروس ترس تعمیق یک جهانی تار و مار بعد از وال استریت تحمل آن یکی از بزرگترین روز کاهش در نه سال.

توکیو معیار کاهش یافت توسط غیر منتظره ای حاشیه ای از 3.7 درصد و سئول و سیدنی کاهش بیش از 3 درصد است. هنگ کنگ و شانگهای شاهد ضرر و زیان بیش از 2.5%. قیمت نفت کاهش یافت در انتظارات فعالیت های صنعتی و تقاضا ممکن است قرارداد.

سرمایه گذاران شده بود با اعتماد به نفس این بیماری پدید آمده است که در چین در ماه دسامبر ممکن است تحت کنترل است. اما شیوع بیماری در ایتالیا کره جنوبی و ایران باید سوخت ترس این ویروس در حال تبدیل به یک تهدید جهانی است که ممکن است از خط خارج تجارت و صنعت.

اضطراب تشدید شنبه هنگامی که ایالات متحده گزارش داد که برای اولین بار ویروس در مورد کسی که تا به حال سفر خارج از کشور و یا در تماس با هر کسی که تا به حال.

در وال استریت معیار شاخص S&P 500 به پایین است که 12 درصد از آن بالا تمام وقت یک هفته پیش.

یک لیست در حال رشد از شرکت های بزرگ در حال صدور سود هشدارها و می گویند کارخانه خاموش شدن ناگهانی در چین در حال اخلال در زنجیره تامین. آنها می گویند ممنوعیت سفر و دیگر ضد بیماری اقدامات نیز از عواملی هستند که فروش در چین عمده بازار مصرف شده است.

ویروس ترس “تبدیل شده اند و تمام عیار در سراسر جهان به عنوان موارد خارج از چین صعود” چانگ وی لیانگ و یوجین Leow از DBS گفت: در یک گزارش.

توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن سقوط به 21,025.76 در حالی که شانگهای کامپوزیت شاخص از دست 2.6% به 2,914.31. هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 2.6% به 26,081.87.

این Kospi در سئول سقوط کرد 3.4% به 1,984.10 و سیدنی S&P-ASX 200 غرق 3.3% به 6,441.20. هند Sensex معامله شد 2.8 درصد کاهش در 38,653.65.

نیوزیلند و جنوب شرق آسیا بازار نیز عقب نشینی کردند.

بازار در چین و هنگ کنگ انجام شده بود نسبتا خوبی در هفته های اخیر با وجود اضطراب بیش ویروس. در سرزمین اصلی مقامات آب گرفتگی بازار با اعتباری به ساحل تا قیمت پس از معاملات از سر گرفته پس از تمدید قمری تعطیلات سال جدید.

چینی تمایلات سرمایه گذار نیز بوده است رو به با وعده کاهش نرخ بهره و معافیت های مالیاتی و دیگر برای کمک به احیای تولید و صنایع دیگر.

اما از اعتماد به نفس متزلزل شد و S&P 500 با کاهش 4.4% در روز پنج شنبه به 2,978.76.

میانگین صنعتی داو جونز ریختن 1,190.95 امتیاز و بزرگترین آن یک روز نقطه رها در تاریخ آوردن آن از دست دادن برای این هفته به 3,225.77 امتیاز یا 11.1%. برای قرار دادن که در چشم انداز داو 508-از دست دادن نقطه در Oct. 19, 1987, معادل 22.6%.

“این یک مسابقه به پایین برای ایالات متحده شاخص” Jingyi پان IG گفت: در یک گزارش. “این هنوز هم ممکن است خیلی زود به تماس پایین با توجه به عدم قطعیت در اطراف موضوع از coronavirus تاثیر است.”

سرمایه گذاران را به 2020 احساس اعتماد به نفس فدرال رزرو خواهد نگه داشتن نرخ بهره در سطح پایین و ایالات متحده-چین مطرح شده کمتر از یک تهدید به سود شرکت پس از دو طرف امضا آتش بس در ماه ژانویه است.

S&P 500 را کاهش می دهد و این شاخص به چه بازار ساعتهای تماس با یک اصلاح.

برخی از تحلیلگران گفته اند که دیر شده در یک رکورد تنظیم بازار گاو نر هر چند Mizuho بانک اشاره کرد و آن را “سریعترین اصلاح پس از رکود بزرگ” در دهه 1930 ،

آمریکا قیمت اوراق قرضه افزایش یافت و به فرار سرمایه گذاران به امن سرمایه گذاری است. بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید کاهش یافت و به عنوان کم به عنوان 1.24% یک رکورد کم با توجه به TradeWeb. هنگامی که بازده سقوط آن را نشانه آن است که سرمایه گذاران کمتر احساس اعتماد به نفس در مورد قدرت اقتصاد است.

چین تعطیل بسیاری از اقتصاد خود را برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

بیشتر دسترسی به شهر ووهان تولید hub در مرکز شیوع متوقف شد Jan. 23. سال جدید قمری تعطیلات تمدید شد برای حفظ کارخانه ها و دفاتر بسته شده است. دولت گفت: مردم به ماندن در خانه.

مقامات در حال تغییر به تلاش برای بازگشایی کارخانه ها و دیگر کسب و کار در مناطق کم خطر بیماری های, اما سفر کنترل هنوز هم در اثر در بسیاری از مناطق.

در جای دیگر دولت ها سفت ضد بیماری کنترل به عنوان موارد جدید کوه.

ژاپن ممکن است نزدیک به مدارس در سراسر کشور. عربستان سعودی ممنوع زائران خارجی از ورود به انگلستان برای بازدید از, اسلام, مقدس ترین سایت. ایتالیا تبدیل به مرکز شیوع این بیماری در اروپا با گسترش تهدید مالی و مراکز صنعتی از آن ملت است.

گلدمن ساکس در روز پنج شنبه گفت: درآمد شرکت ها در شاخص S&P 500 شاخص ممکن است رشد در همه این سال پس از پیش بینی های قبلی است که آنها را رشد 5.5 درصد.

سهام در حال حاضر تجارت در سطوح بالا نسبت به درآمد خود را بالا بردن خطر است. قبل از این ویروس نگرانی منفجر شد سرمایه گذاران شده است هل دادن سهام بالاتر از انتظارات که قوی رشد سود راه اندازی شد به رزومه کاری برای شرکت ها پس از کاهش بیشتر 2019.

S&P 500 به تازگی معامله در آن گران ترین سطح نسبت به آن انتظار می رود سود هر سهم پس از dot-com bubble شد deflating در سال 2002 با توجه به FactSet. اگر رشد سود نمی کند تا سطح شیب دار در این سال, که باعث می شود بسیار قیمت بازار سهام و حتی بیشتر آسیب پذیر است.

معامله گران به طور فزاینده ای خاص فدرال رزرو خواهد بود مجبور به کاهش نرخ بهره برای محافظت از اقتصاد است. آنها قیمت گذاری در 96% احتمال قطع در فدرال رزرو در نشست بعدی در ماه مارس است. فقط یک روز قبل از آنها خواستار تنها 33 درصد شانس با توجه به CME Group.

بازار افت شدید در این هفته تا حدودی نشان دهنده افزایش نگرانی در میان بسیاری از اقتصاددانان است که ایالات متحده و اقتصاد جهانی می تواند بزرگتر از ضربه از coronavirus از آنچه قبلا تصور. همچنین این احتمال را تضعیف خواهد کرد آمریکایی ها اعتماد به نفس در اقتصاد تحلیلگران می گویند احتمالا افسرده هزینه های مصرف کننده.

در بازارهای انرژی معیار خام ایالات متحده کاهش یافت $1.42 $45.07 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قرارداد را از دست داده $1.64 روز پنج شنبه به حل و فصل در $47.09. قیمت نفت خام برنت به قیمت بین المللی روغن و غرق $1.45 دلار 50.28 در هر بشکه در لندن است. آن کاهش یافته است $1.25 جلسه قبلی به $52.18 در هر بشکه رسید.

دلار کاهش یافته و به 108.83 ین از روز پنجشنبه 109.58 ین. یورو افزایش یافت به $1.1006 از $1.0998.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>