سهام آسیا در پرش بعد از داو می بیند بزرگترین افزایش از سال 1933

توسط استن چو DAMIAN J. TROISE و الکس VEIGA

نیویورک (AP) — سهام باز به شدت بالاتر در آسیا روز چهارشنبه پس از میانگین صنعتی داو جونز رسید به بهترین حالت آن بعد از سال 1933 با کنگره و کاخ سفید در حال نزدیک شدن به یک معامله در تزریق نزدیک به 2 تریلیون دلار از کمک به یک اقتصاد ویران شده توسط coronavirus.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص شروع به پریدن کرد و 5.3% در حالی که هنگ کنگ اضافه شده 3 درصد و سیدنی صعود 3.6%. بازار در سراسر آسیا تمام شد تا بیش از 2٪.

داو پشت سر هم 11.4 درصد و بالاتر در حالی که بیشتر از نزدیک دنبال S&P 500 شاخص پریدم 9.4% به عنوان یک موج خرید در سراسر جهان قطع شده است یک ماه تقریبا بدون توقف فروش. سرمایه گذاران منتشر شد برخی از نا امیدی بود که مقید کردن بیش از روز از تماشای آمریکا بن بست بیش حیاتی نجات بسته است.

با وجود دستاوردهای سرمایه گذاران دور از گفت بازارهای ضربه پایین. تظاهرات تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان این که مربوط به چند هفته گذشته و هیچ کدام به طول انجامید بیش از یک روز. اقتصاددانان و سرمایه گذاران به طور یکسان هستند و هنوز در انتظار برای دیدن برخی از وخیم اقتصادی اعداد در روزها و هفته های پیش رو است.

“امروز یک روز خوب اما ما نه لزوما این را به عنوان زمان چرخش” گفت: آدم Taback مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر ولز فارگو بانک های خصوصی است.

هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه آمریکا روز سه شنبه گفت: آنها به توافق بر عظیم اقتصادی نجات بسته که شامل پرداخت به خانواده های ایالات متحده و کمک های اولیه برای کسب و کارهای کوچک و صنعت سفر در میان چیزهای دیگر. یک رای در سنا می تواند بعد از سه شنبه یا چهارشنبه.

سرمایه گذاران درخواست کنگره به قانون به خصوص که فدرال رزرو انجام داده است و تقریبا همه آن را می تواند به حفظ بازارها از جمله آخرین دور از فوق العاده کمک راه اندازی شد دوشنبه.

“این نوع مانند نگه داشتن بیمار زنده در اتاق اورژانس بنابراین شما می توانید ارائه برخی از گزینه های درمان” گفت: کتی نیکسون رئیس سرمایه گذاری افسر در شمال اعتماد مدیریت ثروت.

داو رز 2,112.98 امتیاز خود را بزرگترین نقطه به دست آوردن در تاریخ به 20,704.91. S&P 500 که بسیار مهم ترین 401(k) حساب رز 209.93 یا 9.4% به 2,447.33 به صورت سوم آن-بزرگترین درصد افزایش پس از جنگ جهانی دوم است. شاخص Nasdaq composite با شروع به پریدن کرد 557.18 امتیاز یا 8.1% به 7,417.86.

در آسیا اوایل روز شنبه, توکیو شاخص نیکی در 19,053.40 در حالی که هانگ سنگ رز به 23,374.57. کره جنوبی Kospi به دست آورد 4.2% به 1,678.13 و S&P/ASX 200 برداشت 3.6% به 4,906.10. تایوان معیار شروع به پریدن کرد 4.4%.

آمریکا نفت خام به دست آورد 88 سنت افزایش به $24.89 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قیمت نفت خام برنت بین المللی قیمت گذاری, استاندارد, اضافه 91 سنت افزایش به $30.65 در هر بشکه رسید.

در معاملات ارز, دلار آمریکا بود که در 110.90 ین ژاپن به پایین از 111.22 ین اواخر روز سه شنبه. یورو افزایش یافت به $1.0803 از $1.0790.

زودتر به اشتراک گذاری ریباند را از بین میره. پس سهام شروع به فروش کردن در فوریه. 20 S&P 500 تا به حال شش روز که در آن افزایش یافته است و همه آنها به جز یکی از آنها دستاوردهای بزرگ بیش از 4 درصد. پس از آن سهام کاهش یافت و به طور متوسط 5% در روز بعد.

“یکی از چیزهایی که به مراقب بود که تفکر این خواهد بود که نوش دارو یا این که مالی پاسخ کافی خواهد بود” گفت: Eric فریدمن مدیر ارشد مدیر سرمایه گذاری در بانک ایالات متحده آمریکا مدیریت ثروت.

در نهایت سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های جدید اوج قبل از بازار می توانید پیدا کردن یک طبقه. گسترش روز افزون است و وادار کردن شرکت ها به پارک هواپیما بسته هتل ها و رستوران نزدیک به ناهار خوردن در مشتریان است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی تاون هال که او امیدوار است به “باز کردن” اقتصاد در عید پاک. به گفته تحلیلگران اعلام نبود کمک کننده به روز تظاهرات بود که بیشتر به دلیل محرک امیدوار است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. کسانی که با خفیف بیماری بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

اقتصاددانان با شکوه هر یک از دیگر وخیم پیش بینی چقدر اقتصاد کوچک خواهد شد در بهار امسال با توجه به تعطیلی کسب و کار و تعداد فزاینده ای می گویند رکود اقتصادی به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

برخی از این بازار را در مناطق سخت ترین ضربه از تعطیلی چند چراغ راه بالاتر شنبه به انتظارات افزایش یافت و برای کمک های دریافتی از دولت ایالات متحده.

نروژی خطوط کروز MGM اقامتگاههای تفریحی و خطوط هوایی آمریکا شد و همه تا حداقل 33٪. شرکت های انرژی و بانک ها نیز قوی هر چند تمام باقی می ماند و زیر جایی که آنها یک ماه پیش.

دولتها و بانکهای مرکزی در کشورهای دیگر در سراسر جهان در حال رونمایی سطح بی سابقه ای از حمایت از اقتصاد خود را در تلاش برای محدود کردن مقیاس از آینده ویروس مربوط به رکود است. آلمان یک سنگر و استحکامات از نظم و انضباط بودجه نیز مصوب بزرگ مالی افزایش دهد.

دستاوردهای آمد و حتی به عنوان گزارش برای اولین بار وارد نشان میدهد که چگونه به شدت شیوع این است که ضربه زدن به اقتصاد جهانی است. در ایالات متحده اولیه خواندن در فعالیت های کسب و کار در ماه مارس نشان داد که شدیدترین انقباض در رکورد رفتن به 2009. گزارش شد و همچنین غم انگیز برای اروپا است.

“هر کس آماده شد برای مجموعه ای از shockers و این دقیقا چیزی است که ما داریم اما آنها تعجب گفت:” کریس Beauchamp رئیس تحلیلگر بازار در IG. “این است که در زمان مانند این است که بازار گرایش به نگاه به جلو نشان داده شده است به طور موثر.”

بیشتر غم انگیز داده است که نزدیک به راستى در راه است. در روز پنج شنبه انتظار می رود که گزارش نشان می دهد تعدادی از آمریکایی ها درخواست برای رفع بیکاری به راحتی تنظیم یک رکورد در هفته گذشته. برخی می گویند این تعداد می تواند راه فراتر از 1 میلیون دلار در میان موجی از اخراج شکوه سابقه قبل از 695,000 مجموعه در سال 1982.

کمک به بلند کردن احساسات در بازارهای اخبار از چین که در حال آماده سازی برای بلند مستند در ووهان کانون شیوع و از ایتالیا گزارش یک کاهش در تعداد موارد جدید و coronavirus مربوط به مرگ و میر.

“آن روزها هنوز زود البته شاید سرمایه گذاران می توانید شروع به تصور زندگی فراتر از کروناویروس گفت:” کریگ Erlam ارشد تحلیلگر بازار در OANDA اروپا است. “است که می تواند سهام نگاه کمی جذاب تر اگر چه هر کسی پریدن به عقب در حال حاضر نیاز به اعصاب از فولاد است.”

با وجود روز سه شنبه دستاوردهای بزرگ آن را هیچ وقت به خود راضی گفت: ولز فارگو را Taback.

“ما را هشدار می دهند که خطر همه پشت سر ما در این نقطه,” او گفت:. “ما هنوز هم دیده می شود اعداد است که به ما نشان می دهد چقدر بد هستند.”

___

AP کسب و کار نویسنده جو مک دونالد کمک از پکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de