آسیایی, سهام مخلوط توکیو پایین تر به عنوان وال استریت تجمع محو

توسط ایلین KURTENBACH

بانکوک (AP) — سهام مخلوط شد در آسیا در روز پنج شنبه پس از 3.4% افزایش در وال استریت به عنوان یک شبه سرمایه گذاران تصمیم مثبت تمرکز برای اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس را در مسیر.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص از دست 0.4% پس از رئیس بانک مرکزی گفت: اقتصاد چهره “بسیار بالا” عدم قطعیت بیش از احتمال تاثیر این بیماری همه گیر. سهام در هنگ کنگ و سیدنی و شانگهای.

های اخیر رو به بالا نوسان در بازار به مراتب بیشتر کاهش در میان نشانه هایی که مرگ و میر و عفونت ممکن است نزدیک شدن به یک قله یا فلات در برخی از سخت ترین-آمار مناطق.

که منجر به برخی از سرمایه گذاران برای شروع به دنبال به سمت دیگر اقتصادی shutdown است که آوردن جهان به عنوان مقامات سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus. S&P 500 شروع به پریدن کرد نزدیک به 23 درصد در گذشته دو هفته و نیم ساختمان در اوایل دستاوردهای رانده شده توسط مقادیر عظیمی از کمک های وعده داده شده توسط دولت و بانک مرکزی برای اقتصاد و بازار.

“خطر دارایی در ادامه به تجمع در درک که اقتصاد جهانی باز خواهد شد تا دوباره سریعتر از حد انتظار” استفان Innes از AxiCorp گفت: در یک تفسیر.

چشم انداز برای پیشرفت در مذاکرات میان تولید کنندگان نفت شد یک راننده از شنبه رالی همراه با نشانه هایی از عفونت ویروس درست در چند جهانی نقاط و افزایش شفافیت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: آدم Taback مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر ولز فارگو بانک های خصوصی است.

قیمت نفت شده اند و حتی بیشتر فرار از سهام اخیرا در روسیه و عربستان سعودی سر و کله زدن بیش از سطح تولید به عنوان تقاضا جدوگاه. تولید کنندگان نفت برای دومین روز پنج شنبه و یک اطلاعیه برای کاهش تولید برای سرپا نگه داشتن قیمت نفت خام ممکن است.

“شکر و تخم مرغ در کیک … یک ‘خوب’ نتیجه برای قیمت نفت از اوپک+ جلسه خواهد بود یک توافق جهانی برای کاهش تولید و … فراتر از اوپک و روسیه اگر چه تقاضا نگرانی را باقی بماند” Innes گفت.

معیار آمریکا نفت خام با افزایش 70 سنت افزایش به $25.79 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک اوایل روز شنبه. آن را به دست آورده $1.46 یا 6.2% به حل و فصل در $25.09 بشکه در روز چهارشنبه همزمان با برخی از آن 9.4% اسلاید از روز قبل.

قیمت نفت خام برنت, نفت, استاندارد بین المللی, افزایش 44 سنت افزایش به $33.28 در هر بشکه رسید. آن را به دست آورد 97 سنت یا 3 ٪ کاهش به $32.84 در هر بشکه در لندن است.

بسیاری از تحلیلگران می گویند که آنها در حال شک و تردید اخیر سهام تجمع داده چقدر قطعیت هنوز باقی مانده است. مرگ و میر همچنان به افزایش, میلیون ها نفر از مردم هنوز هم از دست دادن شغل خود با این هفته و اقتصادی درد است در سراسر جهان.

شاخص Nikkei 225 شاخص کاهش یافت و به 19,268.26 پس از باز شدن بالاتر در روز پنج شنبه. سهام نیز کاهش یافت و در, تایوان, مالزی و اندونزی است.

اما آتی برای شاخص S&P 500 و Dow صنعتی افزایش یافت. هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه 0.4% به 24,075.85 و شاخص ترکیبی شانگهای را به دست آورد 0.3% به 2,825.00. در استرالیا, S&P/ASX 200 برداشت 1.8% به 5,302.30 و کره جنوبی Kospi بود 0.8 درصد و بالاتر در 1,890.92.

خوش بینی افزایش در ایالات متحده روز شنبه پس از Dr. Anthony Fauci بالا متحده متخصص بیماری های عفونی گفت: کاخ سفید در حال کار بر روی برنامه های در نهایت به بازگشایی این کشور است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعدا گفته خواهد شد هر چه زودتر به جای بعد.”

“این مثبت است که مردم در حال صحبت کردن در مورد بازگشایی اقتصاد” گفت: Jeff Buchbinder سهام استراتژیست برای LPL مالی. “بیشتر ما می تواند تمرکز بر روی آنچه که اقتصاد را مانند چند ماه از آن بهتر خواهد بود برای بازار باشد.”

S&P 500 صعود 3.4% به 2,749.98. میانگین صنعتی داو جونز نیز افزایش 3.4% 23,433.57. Nasdaq اضافه 2.6% به 8,090.90.

سهام شده اند که مورد ضرب و شتم پایین ترین پس از فروش در ماه فوریه آغاز شد کمک کرد که راه را از جمله شرکت های انرژی خرده فروشان و سفر-شرکت های مرتبط.

شکاف افزایش 12.6% United Airlines به دست آورد 12.4 درصد و Diamondback انرژی بود تا 13.5 درصد به عنوان سرمایه گذاران تصور مردم, خرید, دوباره, در, فروشگاه, پرواز برای تعطیلات و رانندگی به دفتر یک بار stay-at-home سفارشات آرام هستند. هر سه اگر چه هنوز هم پایین تر از 50 درصد برای سال 2020 است.

سهام بیمه سلامت و سایر سهام رو افزایش فوق العاده پس از برنی ساندرز به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری است. سرمایه گذاران شده بود با احتیاط از ساندرز’ پیشنهاد “مدیکر برای همه” و دیگر برنامه های است که می تواند به محدود کردن سود.

یکی دیگر از گزاف گویی آمد و در بعد از ظهر بعد از فدرال رزرو منتشر دقیقه از ماه گذشته نشست تایید کرد که انتظارات فدرال رزرو را انجام خواهد داد “هر آنچه در آن طول می کشد” را به حمایت از بازار با توجه به باب میلر, رئیس, آمریکا, اساسی درآمد ثابت در بلکراک.

شرکت نیز در حال آماده شدن برای گزارش نتایج مالی خود را برای سه ماه از سال را در هفته های آینده. این شماره ها به احتمال زیاد تلخ و سرمایه گذاران نمی دانم چه مدت است که گذشته است.

عملکرد وزارت خزانه داری که نشانه نگرانی در مورد آسیب های اقتصادی از شیوع کروناویروس زودتر از بازار سهام شد و نسبتا ثابت است. عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری در 0.75% از 0.76% اواخر روز چهارشنبه.

نزدیک به 1.5 میلیون نفر از COVID-19 تایید شده است در سراسر جهان با بیش از 432,000 از آنها در ایالات متحده است. بیش از 88,000 که مردم از این ویروس در حالی که نزدیک به 330,000 بهبود با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان چو استن و الکس Veiga کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im