آسیایی, سهام, عقب نشینی به عنوان واکسن ویروس تجمع محو

توسط ایلین KURTENBACH

سهام کاهش یافت و در آسیا در روز پنج شنبه پس از بازارها در سراسر جهان بسیج در افزایش امید برای COVID-19 واکسن.

معیار کاهش یافت و در توکیو و هنگ کنگ و شانگهای در اوایل پنج شنبه. سرمایه گذاران دیدن یک واکسن به عنوان بهترین راه برای اقتصاد و زندگی انسان به عقب بر گردیم به حالت عادی.

محققان اعلام کرد که روز سه شنبه یکی از توسعه یافته توسط موسسه ملی بهداشت و مدرن بود revved افراد سیستم ایمنی بدن در آزمایش اولیه به عنوان امیدوار بود. اما این اخبار به علاوه یک گزارش که اقتصاد چین رشد 3.2 درصد در مقیاس سالانه در ماه آوریل تا ژوئن موفق به حفظ این تجمع به عنوان افزایش تعداد تایید coronavirus موارد تیره چشم انداز.

توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن از دست داد 0.5% به 22,825.55 در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت 1.1% به 25,207.82. در کره جنوبی Kospi ریختن 0.6% به 2,190.66. شانگهای کامپوزیت شاخص skidded 1.4% به 3,315.11.

در استرالیا, S&P/ASX 200 لبه کمتر از 0.1 ٪ کاهش به 6,051.90 به عنوان مقامات گزارش داد که ویکتوریا وزارت امور خارجه تایید کرده بود یک رکورد 317 جدید کروناویروس موارد در یک روز.

ویکتوریا دولت در پاسخ به کاهش تعداد غیر فوری به عمل جراحی در بیمارستان ها برای افزایش تخت های موجود برای COVID-19 بیماران وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت.

چین گزارش شده است که اقتصاد خود را رشد 3.2% سرعت در ماه آوریل تا ژوئن سال جاری جهش از یک درد 6.8% انقباض در سه ماهه قبلی بود که در آن بدترین عملکرد از حداقل اواسط دهه 1960 بود.

گسترش آمد و به عنوان ضد ویروس مستندات برداشته شد و کارخانه ها و فروشگاه ها بازگشایی شد. اما هنوز هم بود مثبت ضعیف ترین رقم از چین آغاز شده گزارش سه ماهه رشد در اوایل 1990s.

افزایش تولید کارخانه بخش آسان است گفت: Stephen Innes از AxiCorp.

“مهم نیست که چقدر محرک مالی و شکر شما سعی می کنید برای جلب مصرف کنندگان با آنها نمی خواهد ترک آپارتمان خود را و رفتن در صرف ولگردی و قانونی شکنی تا زمانی که آنها احساس اعتماد به نفس در چشم انداز ویروس رایگان,” او گفت: در یک گزارش.

یک شبه S&P 500 با افزایش 0.9% به 3,226.56 کشیدن به درون 4.7 درصد از آن بالا تمام وقت مجموعه در ماه فوریه است.

میانگین صنعتی داو جونز نیز با صعود 0.9% به 26,870.10 و نزدک کامپوزیت به دست آورد 0.6% 10,550.49.

چند چیز کمک کرد بلند کردن بازار از جمله قوی تر از حد انتظار گزارش اقتصاد و سود شرکت از گلدمن ساکس و دیگران. اما واکسن امیدوار بودند در این مرکز افزایش یابد که به معنای بازار آنلاین تحت سلطه بود شرکت که سود بیشتر از بازگشت به زندگی عادی است. آنها شامل کشتی کروز اپراتورهای خطوط هوایی خرده فروشان و هتل های زنجیره ای.

سهام شرکت های کوچکتر نیز پریدم خیلی بیشتر از بقیه از بازار نشان از افزایش انتظارات برای اقتصاد است. این شاخص راسل 2000 کوچک-کلاه سهام پرید 3.5% یک چرخش از اوایل ماه زمانی که بزرگ فناوری-محور شرکت حمل و بازار است.

برندگان stay-در-خانه اقتصاد ایجاد شده توسط قرنطينه و مستندات در ضمن عقب مانده. Clorox, Netflix و آمازون همه سقوط کرد.

افزایش تعداد عفونت و مرگ و میر ناشی از COVID-19 همه گیر باقی می ماند یک منبع ثابت از عدم قطعیت است.

نگرانی نیز بالا باقی می ماند که بازار سهام رفته دریا در آن تجمع: آن گرفته شده کمتر از چهار ماه برای شاخص S&P 500 به تقریبا بازگشت به ضبط خود را پس از پایین بودن نزدیک به 34 درصد. اما آن می تواند سال اقتصاد و سود شرکت ها برای بازگشت به جایی که آنها قبل از همه گیر رخ داد.

یک قایق از اخبار نگران کننده از بیش از 13.5 میلیون تایید موارد COVID-19 برای افزایش اصطکاک بین واشنگتن و پکن آویزان بر بازار شده است اما مقابله با این مقادیر عظیم محرک ریخت و به سیستمهای مالی توسط بانک های مرکزی برای مقابله با این بیماری همه گیر رکود.

“در بسیاری دیگر از واقعیت های این امر می تواند جالب یا پوچ. اما در نقدینگی هولناک پست-COVID جهان/بازارهای این پنج شنبه است” Mizuho بانک Riki اگوا گفت: در یک تفسیر.

عملکرد 10 ساله خزانه داری به تضعیف 0.62% از 0.63% اواخر روز چهارشنبه. این تمایل به حرکت با انتظار سرمایه گذاران برای اقتصاد و تورم است.

در دیگر معاملات معیار آمریکا نفت خام ریخته و 13 سنت افزایش به $41.07 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن رز 91 سنت افزایش به حل و فصل در $41.20 در هر بشکه در روز چهارشنبه.

قیمت نفت برنت بین المللی استاندارد به 8 سنت افزایش به $43.71 در هر بشکه رسید. آن را برداشت و 89 سنت به حل و فصل در $43.79 در هر بشکه رسید.

دلار خریداری 106.94 ین ژاپن به پایین از 106.96 ین اواخر روز چهارشنبه. یورو معامله شد در $1.1408 تضعیف از $1.1411.

___

AP کسب و کار نویسندگان استن چو Damian Troise و الکس Veiga کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im