آسیایی, سهام اسلاید در ترس ویروس شیرین کاری اقتصاد جهانی

توسط یوری KAGEYAMA

توکیو (AP) — سهام آسیا تضعیف شنبه پس از دیگری سقوط شدید در وال استریت به عنوان ترس گسترش است که رشد شیوع ویروس را قرار دادن ترمز در اقتصاد جهانی است.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن با کاهش از 1.1% به 22,357.39 در حالی که استرالیا S&P/ASX 200 غوطه ور 2.1% به 6,720.70. کره جنوبی Kospi از دست 1.1% در 2,080.46. هانگ سنگ در هنگ کنگ با کاهش از 0.6% به 26,722.29. شانگهای کامپوزیت زیان های ابتدایی به دست آوردن 0.3% به 3,022.21.

سهام کاهش یافت و در تایوان و بسیاری از آسیای جنوب شرقی اما رز در مالزی زیر اخیر ضرر و زیان ناشی از آشفتگی های سیاسی.

در وال استریت شاخص S&P 500 از دست داده است 7.6% در چهار روز گذشته پس از هدف قرار دادن یک رکورد در روز شنبه ، این شاخص معیار بدترین چنین کشش پس از پایان 2018 در نتیجه $2.14 تریلیون دلار در ضرر و زیان با توجه به S&P جهانی. روز شنبه همچنین مشخص شده است که برای اولین بار بازگشت به عقب 3% ضرر و زیان برای این شاخص از تابستان 2015.

آخرین موج فروش آمد که بیشتر شرکت ها از جمله شرکت هواپیمایی متحد و مسترکارت هشدار داد شیوع بیماری صدمه دیده خواهد شد و منابع مالی خود را و بیشتر موارد گزارش شده در اروپا و خاورمیانه دور از مرکز در چین است. در همین حال مقامات بهداشتی آمریکا به نام آمریکایی ها آماده می شود برای این بیماری به گسترش در ایالات متحده, که در آن وجود دارد در حال حاضر فقط چند ده نفر.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 879 امتیاز برای دو روز از دست دادن 1,911 امتیاز. مربوط به سفر سهام در زمان یکی دیگر از فاتح آوردن دو روز از دست دادن برای خطوط هوایی آمریکا به 16.9%. بزرگ داد و ستد عمومی کروز اپراتورها نیز دچار دو رقمی ضرر و زیان است.

بدترین سناریو برای سرمایه گذاران — جایی که این ویروس گسترش در سراسر جهان و فلج زنجیره تامین و اقتصاد جهانی — تغییر نکرده در چند هفته گذشته. اما احتمال این اتفاق می افتد افزایش یافته است گفت: Yung-یو کارشناسی ارشد, مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در BMO مدیریت ثروت.

“این ترکیب کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا و حتی ایران” گزارش ویروس موارد Ma گفت. “که واقعا از خواب بیدار بازار است.”

S&P 500 شاخص سقوط 3% داو از دست 3.2 درصد و نزدک کاهش یافته است 2.8% پاک کردن آن سود برای سال.

سهام تکنولوژی که تکیه به شدت در چین برای هر دو فروش و زنجیره تامین, یک بار دیگر منجر به کاهش است. اپل کاهش یافته است 3.4% و chipmaker Nvidia تضعیف 4.1%.

قیمت اوراق قرضه همچنان در حال افزایش است. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به عنوان کم به عنوان 1.31% یک رکورد با توجه به TradeWeb قبل از دوره نقاهت تا حدودی به 1.35% در اواخر بعد از ظهر. عملکرد پایین از 1.37% در اواخر روز دوشنبه و بسیار پایین تر از 1.90% آن در ایستاده بود در اوایل سال 2020 است.

کاهش بازده اوراق قرضه که نیروی نرخ بهره پایین تر در وام مسکن و وام های دیگر وزن در بانک ها. جی پی مورگان چیس تضعیف 4.5 درصد و بانک مرکزی آمریکا کاهش یافت 5 درصد است.

شرکت املاک و مستغلات و آب و برق نیز کاهش یافت و هر چند آنها برگزار می شود تا بهتر از بقیه بازار به عنوان سرمایه گذاران علاقه امن-بازی بازی سهام.

از شیوع ویروسی که در چین نشات گرفته است و در حال حاضر آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان با مواردی که گزارش شده در اروپا و خاورمیانه است. اکثر موارد و مرگ و میر باقی می ماند محور در چین اما سریع گسترش به دیگر نقاط جهان است spooked بازار و نگرانی است که آن را به صدمه زدن به اقتصاد جهانی است.

روز سه شنبه مقامات بهداشتی آمریکا هشدار داد که آن را اجتناب ناپذیر ویروس را بیشتر به طور گسترده ای در امریکا است.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه بلکه بیشتر یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید” دکتر نانسی r. schultze ، از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در تماس با خبرنگاران.

هواپیمایی متحده سقوط 6.5% پس از برداشت مالی خود پیش بینی برای سال به دلیل تاثیر بر تقاضا برای مسافرت هوایی. مسترکارت کاهش یافته است 6.7% پس از گفت تاثیر مرزی سفر و کسب و کار می تواند برش را به درآمد خود را بسته به مدت و شدت شیوع ویروس.

مدرن رسید 27.8% پس از شرکت ارسال بالقوه آن واکسن ویروس به دولت محققان برای تست اضافی. این شرکت بیوتکنولوژی یکی از چندین مواد مخدر توسعه دهندگان مسابقه به توسعه واکسن.

شرکت های انرژی شده است برخی از سخت ترین ضربه بر نگرانی که ضعف اقتصاد جهانی خواهد سوزاندن سوخت کمتر. اکسون موبیل پایین است 10.2% بیش از چهار روز گذشته و رکود است و پاک و دور از حدود 26 میلیارد دلار ارزش بازار است.

اما ضرر و زیان گسترش فراتر از بخش انرژی است. به سرعت در حال گسترش ویروس تهدید کارخانه محموله از قطعات و مشتریان برای کسب و کار در سراسر جهان. در اپل که هفته گذشته گفت که این ویروس را به زور آن را به سقوط به نوع قبلی درآمد سه ماهه پیش بینی $158.6 میلیارد دلار ارزش بازار محو شده در چهار روز گذشته.

رئیس خطر است که بازار سهام در حال حاضر “قیمت به کمال” و یا چیزی نزدیک به آن را قبل از ویروس نگرانی منفجر شد به گفته برایان نیک رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Nuveen.

پس از گرفتن سود سه از کاهش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو در سال گذشته و کمال از یک “مرحله 1” ایالات متحده-چین معامله تجارت, سرمایه گذاران مایل به پرداخت قیمت های بالا برای سهام در انتظار است که سود خواهد در آینده رشد کند.

S&P 500 به تازگی به تجارت در آن گران ترین سطح نسبت به آن انتظار می رود سود هر سهم پس از dot-com bubble شد deflating در سال 2002 با توجه به FactSet.

اگر رشد سود نمی کند تا سطح شیب دار در این سال, که باعث می شود بسیار قیمت بازار سهام و حتی بیشتر آسیب پذیر است.

انرژی: معیار نفت خام با افزایش 35 سنت افزایش به $50.25 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن کاهش یافت $1.53 دلار 49.90 هر بشکه شنبه. قیمت نفت خام برنت, نفت, استاندارد بین المللی, افزایش 36 سنت افزایش به $54.62 در هر بشکه رسید.

واحد پول: دلار افزایش به 110.51 ین ژاپن از 110.19 ین در روز سه شنبه. صبح امروز آسیا یورو در $1.0868 از $1.0882.

___

AP کسب و کار نویسندگان الکس Veiga, استن, چو, Damian J. Troise و AP پزشکی نویسنده مایک Stobbe کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im