بازارهای سهام آسیا سقوط در عقب مانده نگرانی در مورد ویروس رکود

توسط یوری KAGEYAMA

توکیو (AP) — سهام آسیا مخلوط شد در روز چهارشنبه در ادامه نگرانی ها در مورد اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر به عنوان گزارش از coronavirus موارد حفظ صعودی در مناطق مختلف.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافته است 1.7% در معاملات صبح به 18,588.90.

اضافه کردن به آسیب شد و بانک مرکزی ژاپن در سه ماهه بررسی تمایلات کسب و کار به نام “tankan” که برجسته تنگی بیش از یک احتمال رکود است. در جهان سوم بزرگترین اقتصاد در حال حاضر عقب مانده به ماه هنگامی که شیوع شروع به گرفتن عوارض خود را در اوایل این سال است.

احساسات در میان ژاپن تولید کنندگان بزرگ کاهش یافت و در ماه های ژانویه-مارس دوره به مناسبت پنجمین فصل متوالی کاهش نسبت به بانک مرکزی است. این tankan اقدامات شرکت احساسات با کم کردن تعداد شرکت گفت: شرایط کسب و کار در حال منفی از کسانی که پاسخ آنها مثبت است.

کلید شاخص که اقدامات احساسات در میان تولید کنندگان بزرگ کاهش یافت و به منفی 8 از صفر در ماه اکتبر-دسامبر بدترین نتیجه در هفت سال است. احساسات در میان غیر-تولید کنندگان نیز ملال انگیز به عنوان بخش خدمات گردشگری و کسب و کارهای دیگر نیز ضربه سخت شیوع.

استرالیا S&P/ASX 200 اضافه شده 3 درصد به 5,229.40 در حالی که کره جنوبی Kospi تضعیف 0.5% به 1,745.17. هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 0.9% به 23,384.93 در حالی که شانگهای کامپوزیت inched 0.1% به 2,753.18.

در وال استریت یک شبه سهام سقوط به بدترین سه ماهه از دلخراش ترین روز سال 2008 بحران مالی است.

S&P 500 با کاهش نهایی 1.6% آوردن از دست دادن آن برای سه ماه اول سال به 20 درصد به عنوان پیش بینی بلندی رکود اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس کردم حتی بیشتر وخیم. سهام نداشته این بد یک چهارم از زمان آخرین اقتصاددانان صحبت شد در مورد بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ هنگامی که S&P 500 از دست 22.6 درصد در پایان سال 2008.

موجی از coronavirus موارد در سراسر جهان ارسال کرده است بازار به نفس قطره از اواسط فوریه undercutting چه بوده است یک شروع خوب برای سال.

اما شیوع ویروس به طور ناگهانی قرار داده و بست در اقتصاد است. معیار آمریکا نفت خام کاهش یافته است تقریبا دو سوم این سه ماهه در میان انتظارات برای تقاضای ضعیف. عملکرد 10 ساله خزانه داری کمتر از 1% برای اولین بار به عنوان سرمایه گذاران درهم برای, ایمنی, و آن را به پایان رسید سه ماهه در حدود 0.67%.

میانگین صنعتی داو جونز از 30 متحده آبی تراشه سهام کاهش یافته است 23.2% خود را برای بدترین سه ماهه از سال 1987.

بازار را کاهش ضرر و زیان خود را در هفته های اخیر در امیدوار است که عظیم کمک از دولت ها و بانک های مرکزی در سراسر جهان می تواند بی پرده ، S&P 500 به پایین بود حدود 31 درصد برای سه ماهه در یک نقطه, اما آن را صعود کرده است 15.5% از دوشنبه گذشته.

فدرال رزرو وعده داده است برای خرید به عنوان بسیاری از Treasurys آن را به عنوان طول می کشد برای دریافت وام, بازار کار هموار پس از معامله کردم snarled در بازار است که کمک به شرکت قرض کوتاه مدت پول نقد به حقوق و دستمزد homebuyers دریافت وام مسکن و محلی برای ساخت زیرساخت ها است. کنگره در ضمن تایید 2.2 تریلیون دلار طرح نجات اقتصاد و رهبران در حال حاضر بحث در مورد امکان دور دیگری از کمک.

این غیر ممکن است به زمانی که عفونت را به اوج و بازار را به پایین.

“ما به نوعی در این نقطه عطف سفر با بازارهای گفت:” برنت Schutte رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در شمال غربی متقابل مدیریت ثروت Co. “اول ما طرح اقتصادی در محل پس ما باید شروع به دیدن برخی از مهار اقدامات پرداخت. در برخی از نقطه آن را به ما چگونه به عقب بر گردیم به کار می کنند.”

در میان نقاط عطف بعدی برای سرمایه گذاران است روز جمعه مشاغل آمریکا در گزارشی که به احتمال زیاد نشان می دهد کاهش شدید اشتغال. شرکت به زودی آغاز خواهد شد گزارش درآمد خود را از نتایج برای سه ماهه اول. تحلیلگران به دنبال شدیدترین کاهش در سود حاصل از اوایل سال 2016 با توجه به FactSet.

اعداد ممکن است حتی بدتر در این سه ماهه.

گلدمن ساکس اقتصاددانان گفت: آنها انتظار دارند که اقتصاد ایالات متحده به کوچک شدن 34 درصد در سه ماهه دوم بهبود می یابند اما در نیمه دوم سال است.

S&P 500 با کاهش 42.06 امتیاز به 2,584.59. میانگین صنعتی داو جونز از دست 410.32 یا 1.8% به 21,917.16 و نزدک بود 74.05 یا 1% به 7,700.10.

نسبتا متوسط حرکت یک حرکت بزرگ از پیش از آن در ماه زمانی که نوسانات punished سرمایه گذاران. S&P 500 به حال خود بدترین روز پس از جمعه سیاه سال 1987 در مارس 12 با 9.5% از دست دادن به عنوان مثال تنها به شکست دادن خود را با 12 درصد افت دو معاملاتی روز بعد. در بین ساندویچ بود 9.3% افزایش.

تعدادی از شناخته شده coronavirus موارد همچنان رو به افزایش و در سراسر جهان شمارش شده است در صدر 850,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده دارای بیشترین تعداد در جهان: بیش از 188,000 مردم است.

بسیاری از افرادی که قرارداد COVID-19 خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه. اما دیگران به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود ممکن است ذات الریه و باید در بیمارستان بستری شود. بیش از 42000 نفر کشته شده اند در سراسر جهان با توجه به COVID-19 در حالی که بیش از 178,000 بهبود یافته اند.

“ما هنوز حتی نزدیک به اوج کروناویروس در آمریکا است که در حال حاضر گزارش موارد بیشتر از هر کشور دیگری خواهد شد و متاسفانه به احتمال زیاد دیدن سنبله بزرگ در تعداد مرگ و میر به معنی بیشتر مستند اقدامات به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال” گفت: Craig Erlam ارشد تحلیلگر بازار در OANDA اروپا است. “هنوز هم با چالش های بزرگ پیش روست.”

انرژی: آمریکا معیار خام به دست آورد و 10 سنت افزایش به $20.58 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را به دست آورده 39 سنت افزایش به $20.48 هر بشکه شنبه. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد از دست داده و 42 سنت افزایش به $25.94 در هر بشکه رسید.

واحد پول: دلار هزینه 107.87 ین تا از 107.52 ین در روز سه شنبه. یورو کاهش یافت و به $1.1017 از $1.1034..

___

AP کسب و کار نویسندگان استن چو Damian J. Troise الکس Veiga و پان Pylas کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de