بازارهای سهام آسیا پس از مخلوط وال استریت سود در بازیابی امید

توسط جو مک دونالد

بازارهای سهام آسیا مخلوط شد روز شنبه به عنوان امید برای بهبود اقتصاد جهانی پس از افزایش بیشتر دولت کاسته anti-virus کنترل.

معیار در شانگهای و سیدنی کاهش یافته است در حالی که هنگ کنگ و سئول و جنوب شرقی آسیا به دنبال وال استریت بالاتر است. بازارهای ژاپن امروز تعطیل بودند.

سرمایه گذاران به طور فزاینده ای در خوش بینانه به کشورهای اروپایی و برخی از کشورهای ایالات متحده آمریکا اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی با وجود هشدارهای coronavirus عفونت هنوز هم در حال افزایش در زمینه هایی مانند برزیل و بهبود اقتصادی می تواند در برخی از راه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا برای انتخابات مجدد در میان رکود پرتاب شده است که بیش از 20 میلیون آمریکایی از کار روز سه شنبه گفت او می خواهد اقتصاد ایالات متحده به بازگشایی اما اذعان کرد برخی از مردم خواهد بود “به شدت تحت تاثیر قرار.”

“خواسته در مصاحبه با ABC News, آیا ممکن است مرگ و میر به عنوان محدودیت ها کاسته تهمت گفت:” این امکان وجود خواهد داشت برخی از.'”

“این دیدگاه که سود بیشتر هزینه های دعوت کرده بود بازار تا حد زیادی به شانه نگرانی در اینجا” به رغم مغلوب ساختن پیشی جستن “اذعان بیشتر مرگ و میر” گفت: Jingyi پان IG در یک گزارش.

شانگهای کامپوزیت شاخص از دست 0.4% به 2,847.35 و سیدنی S&P-ASX 200 برگ ریزان 0.9% به 5,346.40.

این هانگ سنگ در هنگ کنگ را به دست آورد 0.6% به 24,008.97 در حالی که سئول Kospi اضافه 0.9% به 5,359.20. نیوزیلند و سنگاپور نیز پیشرفته است.

در وال استریت معیار شاخص S&P 500 بسته 0.9% پس از از دست دادن حدود نیمی از آن دستاوردهای اولیه در انفجار بعد از ظهر فروش. فن آوری و بهداشت و درمان سهام اختصاص مقدار از سود که به دنبال قوی در بازارهای خارج از کشور.

بسیاری از تحلیلگران تردید دارند از این تجمع است. آنها می گویند آن است که بیش از حد داده شده و عدم قطعیت در مورد چه مدت رکود اقتصادی خواهد داشت. اما S&P 500 بهبود بیش از نیمی از ضرر و زیان خود را در فروش پیش از آن در سال.

چین که در آن همه گیر آغاز شد و در دسامبر اجازه داده کارخانه ها و برخی از کسب و کارهای دیگر به بازگشایی شده است. فرانسه و دیگر دولتهای اروپایی در نظر گرفتن مراحل مشابه.

ایالات متحده از جمله تگزاس و کارولینای جنوبی اجازه داده اند رستوران ها و برخی از کسب و کارهای دیگر به بازگشایی شده است. کالیفرنیا ممکن است اجازه می دهد برخی از خرده فروشان به سر خدمت مشتریان این هفته است.

هنوز معاون رئیس فدرال رزرو ایالات ریچارد Clarida گفت: سهشنبه اقتصاد نیاز به پشتیبانی بیشتر از بانک مرکزی و احتمالا اضافی هزینه های دولت قبل از آن بهبود می یابند.

انتظارات برای قوی تر تقاضا برای نفت به عنوان کسب و کار بیشتر دریافت چراغ سبز برای باز کردن کمک درایو قیمت نفت بالاتر است.

S&P 500 به دست آورد به 2,868.44. میانگین صنعتی داو جونز 0.6% به 23,883.09. این شاخص نزدک 1.1% به 8,809.12.

یک گزارش منتشر شده در روز شنبه نشان داد که ایالات متحده خدمات صنعت کاهش برای اولین بار در یک دهه گذشته ماه, اما آن را ناشی از سختی یک موج دار شدن در بازار اوراق قرضه یا سهام.

دیزنی کاهش یافت 3 درصد پس از شرکت در گزارش یک شیب افت در سود سه ماهه به عنوان بسیاری از بخش های آن در رسانه ها و سرگرمی های ارائه زمین به وقفه در طول coronavirus بیماری همه گیر. به طور کلی این شرکت گفت: هزینه های مربوط به COVID-19 برش دیزنی pretax سود توسط $1.4 میلیارد دلار است.

امیدوار است که احیای اقتصادی را افزایش تقاضای انرژی کمک به بلند کردن قیمت نفت است که تا به حال سقوط به سابقه و رکورد پایین.

در بازارهای انرژی معیار خام ایالات متحده به دست آورده 21 سنت افزایش به $24.77 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قرارداد شروع به پریدن کرد 20.5% روز سه شنبه به حل و فصل در $24.56.

قیمت نفت خام برنت به قیمت بین المللی روغن اضافه شده 19 سنت افزایش به $31.16 در هر بشکه در لندن است. آن را به دست آورد و 13.9 درصد از جلسه قبلی به $30.97. T

دلار کاهش یافته و به 106.31 ین روز سه شنبه به 106.53 ین. یورو بدون تغییر بود در $1.0841.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de