متخصص بپرسید: املاک و مستغلات پس از مستند

  • تماس با ردیابی است کلید به برنده coronavirus جنگ
  • کلاس های درس باید بازگشایی در حال حاضر برای جلوگیری از ‘آموزش تقسیم’

به عنوان دولت فدرال آماده برای استراحت و برخی از COVID-19 مستند محدودیت به kickstart اقتصاد, املاک و مستغلات, صنایع در حال آماده شدن برای بازگشت به کسب و کار.

NSW و قلمرو شمالی برای اولین بار به لغو ممنوعیت باز برای بازرسی و سایت مزایده و عوامل هدر رفتن هیچ زمان. باز خانه ها و مزایده برگزار خواهد شد در سراسر کشور از این آخر هفته.

خریداران محدود شده است برای مشاهده خواص خصوصی بازرسی تنها و مزایده انجام شده است آنلاین با توجه به اجتماعی فاصله قوانین اجرا در اواسط ماه مارس.

در دیگر نقاط کشور محدودیت ها شروع به سهولت. در کوئینزلند بازرسی با شش نفر از جمله نماینده املاک و مستغلات در حال حاضر مجاز اگر چه در اتاق مزایده عمومی و خانه های باز هنوز هم ممنوع است.

در غرب استرالیا برای بازرسی باز محدودیت شده اند آرام اجازه می دهد تا به 10 نفر برای حضور در خانه های باز و نمایش ایجاد کرد بازرسی ارائه شده است که رکورد نگه داشتن و شیوه های بهداشت در محل هستند.

در آوریل 28, ویکتوریا برتر Daniel Andrews تایید دولت باقی خواهد ماند در مستند به عنوان وضعیت هنوز “شکننده”. دو فرد جمع آوری حکومت باقی می ماند در داخل و خارج از خانه – به جز برای افرادی که زندگی می کنند در همان خانواده – و املاک و مستغلات بازرسی و مزایده باقی خواهد ماند دیجیتال برای هم بودن.

محدودیت باقی می ماند و در عمل جنوب استرالیا و تاسمانی تنها با خصوصی بازرسی و مزایده آنلاین مجاز است.

بازار جذب شده است مخلوط پیش بینی در هفته های اخیر است اما انتظار می رود برخی از مقید کردن خریدار تقاضا هنگامی که بازار دوباره باز به طور کامل.

REA گروه تحقیقات اقتصادی مدیر اجرایی Cameron michael janda آنلاین خواهد بود در ظهر امروز (AEST) برای پاسخ به سوالات خود را در یک ساعته Q&A.

شما می توانید سوالات خود را بپرسید در پیشبرد در نظرات زیر و یا در طول جلسه.

با توجه به تعداد سوالات آقای michael janda نمی ممکن است قادر به پاسخ به هر کس.

در اصل منتشر شده به عنوان متخصص بپرسید: املاک و مستغلات پس از مستند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de