آسانژ به ماندن در بارانداز در طول جلسه

جولیان آسانژ را پدر ناودان یک قاضی امتناع از اجازه بنیانگذار ویکی لیکس نشستن با وکلای خود در استرداد شنوایی در لندن است.

استرالیا جان Shipton می گوید پسرش در حال تجربه “شکنجه روانی” را به عنوان او در مناقصه برابر ما استرداد در Woolwich تاج دادگاه.

او می گوید: منطقه قاضی ونسا Baraitser انکار آسانژ درخواست برای ترک حوض و نشستن با وکلای خود در دادگاه است “یکی دیگر از شکست روند”.

“شما می بینید که این پایان می رسد تا به عنوان یک تداوم شکنجه روانی جولیان که در ادامه (به) ramped تا بیش از 10 سال” آقای Shipton گفت.

“پس از آغاز این هفته شاهد جولیان معصوم سه (sic) بار دست به دستبند, نه (sic) بار را در پنج های مختلف نگه داشتن سلول ها و دادگاه خود را گزارش و دادگاه کار ضبط توسط مقامات زندان.

“پایان هفته به ما توضیح داده شده (وجود دارد) امتناع قاضی به او اجازه می دهد به حرکت در خارج از جعبه شیشه ای به بدن از دادگاه به طوری که او می تواند به همان اندازه مسلح به دلیل فرایند نیاز است.”

قاضی Baraitser حکومت است که آسانژ نمی نیاز به ترک حوض و آن را “متناسب و معقول” برای او به صورت خصوصی صحبت با وکلای خود در برگزاری سلول.

قاضی آماده شد اجازه می دهد به طور منظم توقف بنابراین او می تواند انجام دهد که حتی اگر در سه هفته جلسه بیرون کشیده شده و به مدت شش هفته.

“در صورتی که نتایج فعلی از سه هفته که برای آنها ذکر شده کشش به مدت زمان طولانی تری پس از آن من بسیار خوشحال هستم به جای این که” قاضی Baraitser گفت.

دفاع وکیل مدافع Mark Summers زودتر استدلال کرد که متهمان هنوز در بازداشت دادگاه حتی اگر آنها نبودند جسمی در “که کابینت شیشه ای”.

“یکی می تواند در بازداشت حتی اگر یکی از سرگردان در اجتماع با بهره گیری از دلخوشیها از دادگاه غذاخوری” آقای سامرز گفت.

ویکی لیکس ویرایشگر Kristinn Hrafnsson ادعا کرد این حکم نوشته شده بود قبل از اینکه این نرم افزار تا به حال حتی ساخته شده است نشان می دهد آسانژ نمی توانید یک محاکمه عادلانه.

“و من کاملا خشم” Hrafnsson گفت: در خارج از دادگاه.

“حتی در آمریکا متهم به قتل نشستن در کنار وکلای آنها در دادگاه بدون قید.”

آسانژ متهم شده است در آمریکا با 17 فقره نقض جاسوسی عمل می کنند و یکی از توطئه برای ارتکاب کامپیوتر نفوذ بیش از نشت و انتشار هزاران نفر از طبقه بندی های دیپلماتیک آمریکا و فایل های نظامی در سال 2010.

هزینه حمل در مجموع جمله از 175 سال زندان محکوم کرد.

در اصل منتشر آسانژ به ماندن در بارانداز در طول شنوایی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>