3 دقیقه پیش

فقط در 60 مایلی شرق Williamsport یک لیگ کوچک مدیر ارسال یک پیام روشن به خود از 4000 بازیکنان مورد Houston Astros و ثبت نام خود را-سرقت و کلاهبرداری.

جثه Altuve? الکس Bregman? کارلوس کوریا? همه آنها را.

“در حال حاضر ما در لیگ آستروس معلق” گفت: باب Bertoni رئیس منطقه 16/31 لیگ کوچک.

Bertoni توصیه است که هیچ تیمی در 23 لیگ های او نظارت استفاده از Astros نام این فصل پس از آن کشف شد هوستون در زمان یک خوراک دوربین زنده به سرقت علائم در مسیر به یک سال 2017 سری جهانی عنوان شده است. او گفت: چند تیم از سال گذشته است.

“من فکر می کنم در مورد ما کمی لیگ تعهد که اولین چیزی که به ذهن من می آید: بخشی از این تعهد است كه بازی جوانمردانه و تلاش برای برنده شدن'” Bertoni گفت.

“بچه های ما تقلید و الگو لیگ بازیکنان را,” او اضافه شده است. “من فکر نمی کنم ما به عنوان یک سازمان باید idolizing تیم است که تصمیم گرفته اند به بازی با قوانین است.”

The Orange County Register گزارش هفته گذشته که دو تا لیگ جوامع در جنوب کالیفرنیا ممنوع Astros نام تیم برای فصل آینده — یک ماده از اخلاق بلکه بازتابی از سرخوردگی پس از هوستون ضرب و شتم لس آنجلس داجرز در سال 2017 جهان سری.

Bertoni گفت: منطقه خود را پوشش می دهد که همه Luzerne County شد و در حال حاضر با توجه به outlawing آستروس نام وقتی که او را دیدم این عناوین.

او فکر نمی کند که او آخرین مدیر منطقه به چنین اقدام یا. لیگ کوچک سر از سراسر کشور به دیدار در هارتفورد در دو هفته Bertoni پیش بینی Astros خواهد بود یک نقطه صحبت.

“من فکر می کنم شما خواهید دید آن را در یک مقیاس بزرگتر است.”

کمی لیگ بین المللی Williamsport مبتنی بر بدن حاکم برای بیس بال و سافتبال بانوان لیگ در سراسر جهان در بیانیه ای گفت: آن را نمی خواهد محدود کردن مناطق و یا لیگ از محرومیت Astros نام.

“محلی کوچک لیگ باید برنامه های طولانی استفاده می شود, لیگ بیس بال باشگاه نام خود را در تیم محلی” آن گفت:. “داوطلبان عامل آن برنامه ها را با اقتدار به نام خود تیم که اغلب منعکس کننده منافع جامعه خود و طرفداران بیس بال. این وضعیت ناگوار آموخته است کمی Leaguers درس مهم در مورد بازی با قوانین.

“ما ارزش روابط ما با لیگ اصلی بیس بال و تلاش خود را برای گسترش فرصت های شغلی برای جوانان بیس بال و سافتبال و بهترین چیزی که کمی لیگ بین المللی می توانید انجام دهید برای MLB و کل جامعه بیس بال است برای تدریس به کودکان چگونه به بازی بازی های ورزشی, قوانین و با سطح بالا از ورزشکاری.”

Bertoni گفت که او نگران است که تاثیرپذیر بازیکنان ممکن است سعی کنید به تقلید قطعات هوستون طرح که در آن بازیکنان به تماشای جالب توجه این سیگنال از طریق یک خوراک ویدئویی در نزدیکی ستاره شرق را در سطل زباله می تواند به رله به hitters که آیا پارچ بود پرتاب یک fastball شکستن توپ یا changeup.

“به همین دلیل برای اولین گام اولیه,” Bertoni گفت. “اگر ما چیزی است که درب باز می شود به اجازه می دهد این کودکان و نوجوانان به انجام این کار است.

“ما قصد داریم به آموزش مدیران و مربیان می گویند, ‘سرقت علائم تپش بر روی یک سطل زباله می تواند که مزخرف است نه آنچه شما انجام دهد زمانی که شما بازی بیس بال یا سافت بال. خیانت هرگز نباید به بازی می آیند.”

Bertoni گفت: بازخورد از پدر و مادر مثبت بوده و همچنین اشاره کرد که برخی از جوامع نمی تواند خرید Astros لباس این سال اگر آنها می خواستند. حداقل یک تامین کننده — ورزشی تصویر در Wilkes-Barre, پنسیلوانیا — گفت Bertoni شرکت خود را به فروش نمی ماکت Astros کلاه یا لباس این فصل در اعتراض.

“آن دیوانه ؟ بله” Bertoni گفت. “اما من فکر می کنم در جهان امروز وجود دارد به عواقب همه اقدامات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im