در دریا: مسافران خاموش کالیفرنیا در انتظار virus نتایج آزمون

توسط اولگا رودریگز و آدم گلر

سان فرانسیسکو (AP) — مسافران کشتی کروز خاموش سواحل کالیفرنیا بودند دستور به ماندن در کابین خود را به عنوان آنها در انتظار نتایج آزمون جمعه که می تواند نشان دهد که آیا coronavirus در گردش است که در میان بیش از 3500 نفر سرنشین.

یک هلیکوپتر نظامی ارتش خدمه کاهش کیت های آزمایش بر روی 951-پا (290 متر) بزرگ شاهزاده خانم توسط طناب و بعد از بازیابی آنها را برای تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه به عنوان کشتی دراز در جنوب سان فرانسیسکو تحت سفارش به حفظ فاصله آن از ساحل. شاهزاده Cruises گفت: 45 نفر انتخاب شده برای تست.

مقامات عهده تست پس از یک مسافر در یک سفر قبلی از کشتی درگذشت coronavirus و حداقل چهار نفر دیگر آلوده شد.

“کشتی نمی خواهد آمد در ساحل تا زمانی که ما مناسب ارزیابی مسافران” کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

شاهزاده خانم دیگر کشتی کروز الماس شاهزاده خانم, قرنطینه به مدت دو هفته در یوکوهاما ژاپن در ماه گذشته به دلیل ویروس و در نهایت حدود 700 نفر از 3,700 سرنشین آلوده شد در چه کارشناسان تلفظ عمومی-بهداشت و درمان, شکست, با این کشتی اساسا تبدیل شدن به یک شناور جوانه کارخانه.

در همین حال ایالات متحده تلفات از coronavirus صعود به 14 با تمام اما یک قربانی در واشنگتن در حالی که تعدادی از عفونت متورم به بیش از 200 پراکنده در سراسر حداقل 18 متحده است. پنسیلوانیا گزارش اولین موارد جمعه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد دلار اندازه گیری برای کمک به مقابله با شیوع. آن را فراهم می کند فدرال بهداشت عمومی سازمان با پول برای تست و به صورت بالقوه واکسن و درمان و کمک به دولت های ایالتی و محلی آماده برای تهدید و پاسخ به آن است.

نه مرده بودند از همان حومه سیاتل, پرستاری در خانه, در حال حاضر تحت تحقیقات فدرال. خانواده از ساکنان خانه سالمندان ابراز خشم و دریافت اطلاعات متناقض در مورد وضعیت عزیزان خود هستند. یکی گفته بود مادرش فوت کرده و سپس یک تماس از یک کارمند که گفت مادر خود را به خوبی انجام شد فقط برای پیدا کردن او, در واقع, درگذشت, گفت: Kevin Connolly که پدر در قانون نیز یک مرکز اقامت.

“این سطح از بی کفایتی ما در حال برخورد با” کانلی گفت: در مقابل زندگی مرکز مراقبت در کرکلند.

بررسی تعیین خواهد کرد که آیا این خانه سالمندان به دنبال دستورالعمل برای جلوگیری از عفونت. در ماه آوریل گذشته دولت جریمه آن $67,000 بیش از عفونت-کنترل کمبود پس از شیوع بیماری آنفلوآنزای.

Coronavirus آلوده حدود 100000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 3400 اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است. اکثر موارد خفیف بوده اند و بیش از نیمی از کسانی که آلوده را بازیافت.

برخی از عمده کسب و کار در منطقه سیاتل که در آن محققان می گویند این ویروس ممکن است گردش کشف نشده و برای هفته ها را تعطیل برخی از عملیات یا ترغیب کارکنان به محل کار از خانه. که شامل مایکروسافت و آمازون این دو غول تکنولوژی است که با هم استخدام بیش از 100 ، 000 نفر در منطقه است.

پادشاه شهرستان است خرید یک متل برای 4 میلیون دلار به خانه بیماران و امیدوار است که برای اولین بار از آنها در طی روز در 84-اتاق EconoLodge در کنت حدود 20 مایل (32 کیلومتر) از سیاتل. اتاق درهای باز به روی خارج و نه به یک راهرو مرکزی کاهش احتمال تماس بین بیماران است.

این طرح پس از ملاقات با مقاومت از رهبران محلی از جمله کنت رئیس پلیس رافائل پدیللا که نام آن را “نابخردانه و خطرناک” و هشدار داد: “در هر نقطه یک بیمار می تواند به سادگی راه رفتن به جامعه ما و گسترش ویروس.”

در سراسر کشور, نیویورک شهردار التماس دولت فدرال برای ارسال بیشتر کیت های آزمایش برای دولت خود که روز پنج شنبه شاهد آن caseload دو شب تا 22 همه آنها را و یا در نزدیکی این شهر است. فاصله خود را بسته نیویورک و خواسته کارکنان به محل کار از خانه تا اطلاع ثانوی پس از یادگیری است که یک کارمند به حال ویروس.

در رود آیلند حدود 200 نفر در قرنطینه به دلیل اتصال به یک مدرسه سفر به ایتالیا که تاکنون منجر به سه مورد. در میان چهار مورد در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: خطرات باقی می ماند کم برای بسیاری از مردم برنامه ریزی سفرهای دولت برای شکستن بهار یا بیس بال بهار آموزش.

در وال استریت نگرانی در مورد شیوع منجر به کاهش فروش پنج شنبه با میانگین صنعتی داو جونز سقوط 970 امتیاز یا 3.6%. افت تمدید دو هفته از نوسانات در بازار سهام نوسان 2% یا بیشتر برای چهارمین روز در یک ردیف.

ساکرامنتو-منطقه که میره به مکزیک در گراند شاهزاده در ماه فوریه بعد از تسلیم به کوروناویروس. دو مسافر دیگر که از سفر باید در بیمارستان بستری شده است با این ویروس در شمال کالیفرنیا و دو کانادایی آزمایش مثبت پس از بازگشت به خانه, مقامات گفت.

این کشتی کالیفرنیا بود که بازگشت به سان فرانسیسکو پس از بازدید از هاوایی است. برخی از مسافران باقی مانده در هیئت مدیره پس از قایقرانی در آن سفر قبلی به یک رشته از مکزیک بنادر.

شاهزاده Cruises گفت که هیچ موردی از این ویروس تا به حال تایید شده است در میان کسانی که هنوز در این کشتی است. اما سه ده مسافران داشته اند آنفولانزا مانند علائم بیش از دو هفته گذشته یا بیشتر گفت: مری الن Carroll, مدیر اجرایی, سان فرانسیسکو بخش مدیریت اضطراری.

“هنگامی که ما نتایج حاصل از آزمون” او گفت: “مقامات “را تعیین بهترین محل برای کشتی به اسکله.”

میشل اسمیت بزرگ شاهزاده خانم مسافر نوشته شده تصویری در Facebook هلیکوپتر که وارد کشتی. فیلم دیگری نشان داد یک عضو خدمه پوشیدن دستکش و ماسک و اسپری و پاک کردن یک روکش پلاستیکی.

“ما خدمه به طور مداوم تمیز کردن کشتی ما” اسمیت شنیده می شد گفت.

در یک پست اسمیت گفت که او و شوهرش بودند قرنطینه و گفته شد که تنها افرادی که تا به حال شده است در مکزیک سفر و یا کسانی که در نشان دادن علائم شبه آنفولانزا تا به حال منزوی کردن خود است.

“ارواح هستند به عنوان بالا که می تواند تحت این شرایط است. ما خوش شانس به سالم و راحت و به خوبی تغذیه,” او نوشت.

اما اواخر شب بیانیه پنج شنبه از خط کروز گفت: همه مهمانان خواسته شد تا به ماندن در اتاق خود را در حالی که نتایج قابل انتظار در همراهی با دستورالعمل از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

یک مسافر از مکزیک سفر جودی Cadiz از لدی کالیفرنیا گفت که او و شوهرش بیمار شد پس از آن اما با توجه به آن خیلی فکر کردم تا زمانی که یادگیری یک شخص مسافر مرده بود از ویروس. در حال حاضر آنها نمی توانند یک پاسخ مستقیم در مورد نحوه گرفتن تست شده او گفت:.

با علامت کادیز, 65, در حال اجرا, تب, زن و شوهر نگران بودند نه تنها در مورد خود بلکه در مورد امکان آنها گذشت عفونت به دیگران.

“آنها به ما گفتن به ماندن در خانه اما هیچ کس به من گفت که تا دیروز در خانه بمانند. ما در ساکرامنتو ما در مارتینز ما در اوکلند. ما در زمان یک قطار از کروز” جودی کادیز گفت. “من واقعا امیدوارم که ما منفی تا هیچ کس آلوده کردم.”

___

گلر گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان جینی هار و Jocelyn Gecker در سان فرانسیسکو; Christopher وبر در لس آنجلس; ژن Johnson, مارتا Bellisle و کارلا K. Johnson در سیاتل; Rachel La Corte در المپیا; و AP محقق Monika ماتور در واشنگتن دی سی کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im