دادستان کل Maura هیلی خواستار برونز برای جبران کارکنان

ماساچوست دادستان کل Maura هیلی شده است با تماس آب گرفتگی از ساعتی کارگران در سراسر کشور تعجب چه باید بکنید در طول شیوع کروناویروس.

برخی از آنها شده اند TD باغ کارکنان که تا به حال نشده اند جبران برای تعویق یا لغو بازی ها و نه برونز سازمان و نه دلاور شمالی اعلام کرده اند هر گونه برنامه ریزی در محل به انجام این کار.

در گفتگو با هرالد در پنجشنبه هیلی خواست دلاور شمالی متعلق به برونز اصلی صاحب جرمی جاکوبز برای جبران بخشی خود را-زمان کارکنان در حالی که لیگ است که در مکث.

“من فقط می خواهم آنها را به عمل من فقط می خواهم آنها را به گام تا و کاری” او گفت:. “آیا چیزی برای کارگران است. هر تیم دیگر است گفت: آنها در حال رفتن به ارائه کمک های مالی برای کارگران ساعتی که صدمه دیده اند و یا این که اجرا می شود طیف وسیعی از پرداخت حقوق خود و یا برای پرداخت هزینه های زندگی خود را. … من فقط می خواهم آنها را به عمل در حال حاضر است.”

برونز منتشر شده اولیه بیانیه به هرالد جمعه گذشته بیان آنها “به طور فعال به کاوش گزینه های پشتیبانی خواهد شد و باید اطلاعات بیشتر در روزهای آینده” اند اما در پاسخ به درخواست های بعدی در خصوص جبران بخشی خود را-زمان آرنا کارگران است.

چندین کارکنان صحبت با هرالد روز چهارشنبه در مورد عدم ارتباط از TD باغ مورد آنها چگونه باید اقدام و هیلی گفت: کسانی که نگرانی شده اند تکرار به خود را نیز دارد.

“آنها کاملا تاکید گفت:” هیلی. “یکی از آنها صحبت کردیم به ما در مورد ترس از تبدیل شدن به بی خانمان و بدون این درآمد و در میان این اضطراری برای بهداشت عمومی در این مهم به انجام همه چیز ما می توانید سعی کنید برای حمایت از هر یک از دیگر.”

سناتورهای اتاوا و مینه سوتا وحشی شد و دو تیم به اعلام یک طرح برای حمایت مالی کارگران در روز سه شنبه که در سمت چپ برونز به عنوان تنها سازمانی که نشده اعلام کرد هر چیزی.

برونز بازیکنان را به کمک یک GoFundMe صفحه ای که منتشر شده رسانه های اجتماعی در طول هفته گذشته.

“دلاور شمالی یک میلیارد دلار شرکت و آن را نباید برونز بازیکنان خود را در کمک به GoFundMe صفحات برای حمایت از این کارگران” او گفت:. “هر تیم NHL شدت امیدوارم جاکوبز خانواده گام خواهد شد تا بیش از حد در حال حاضر. آن را یک تفاوت بزرگ را برای کارگران است.”

یکی TD باغ کارگر فرستاده هرالد در چهارشنبه نوشتن است که او تا به حال برخی از کار پاره وقت در خارج از باغ در حالی که به فکر آینده اش باقی مانده یک کارمند وجود دارد پس از دریافت هر دستور از نحوه اقدام در زمان بحران.

پیدا کردن کار در حال حاضر دشوار است برای بسیاری از کارکنان ساعتی که نگه داشتن مشاغل متعدد اما انجام این کار در طول یک جهانی همه گیر از آنجا که کارفرمایان خود را پرداخت نمی کند آنچه که آنها را به دست آورده در بازی روز مبارزه هیلی معتقد است آنها باید به صورت.

“آن زمان برای جامعه و مردم پله گفت:” هیلی. “من دیده ام بسیاری از شرکت ها و کسب و کار انجام درست آن. من واقعا نا امید به دیدن Jacobs تنها NHL صاحبان که نمی آیند به جلو و انجام چیزی برای کارگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de