استرالیا COVID-19 واکسن به آزمایش می شود به عنوان تلفات

  • چرا بعد از 10 COVID-19 عفونت خطرناک ترین
  • استرالیا ارائه رایگان سلامت روانی کمک برای COVID-19

دانشگاه کوئینزلند COVID-19 واکسن مورد آزمایش می شود این ویروس برای اولین بار به دیدن اگر آن کار می کند.

این می آید به عنوان یک فرد سوم فوت کرد این ویروس در جنوب استرالیا آوردن استرالیا تلفات به 51.

این تیم تحقیقاتی به توافق با یک شرکت هلندی Viroclinics Xplore برای انجام این مطالعات است.

“این حفاظت مطالعات باید انجام شود در متخصص امنیت زیستی امکانات به عنوان آنها با استفاده از ویروس زنده و ما دیرینه همکاری با Viroclinics Xplore به ما می دهد اعتماد به نفس که این را می توان به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” واکسن برنامه رهبر Dr Keith Chappell گفت.

این مهم تست مورد نیاز است قبل از واکسن می توان آزمایش بر روی انسان است.

Dr Keith Chappell in the Molecular Virology Lab, where they are working on a rapid response vaccine pipeline. Picture: Liam Kidston
media_cameraدکتر کیت Chappell در مولکولی ویروس شناسی آزمایشگاه, جایی که آنها در حال کار بر روی یک پاسخ سریع واکسن خط لوله است. تصویر: Liam Kidston

این واکسن با استفاده از دانشگاه ویروسی گیره تکنولوژی و این تیم امیدوار است برای شروع آزمایشات انسانی پس از ماه جولای.

این CSIRO حیوانات آزمایشگاه تست در جیلان هفته گذشته شروع آزمایشات بر روی حیوانات دیگر COVID-19 واکسن ساخته شده توسط یک شرکت آمریکایی.

این به معنای کوئینزلند تیم در حال مذاکره آن واکسن تست برنامه با خارج از کشور آزمایشگاه.

ویژه حمل و نقل ترتیبات تا به حال به مذاکره با خیال راحت حمل و نقل واکسن و دریافت آن از طریق محدودیت های فعلی در جهان سفر.

نیویورک تکان دهنده ویروس آمار به انگلستان مرگ و میر سنبله

نیویورک و نیوجرسی هر دو دیده می شود روزانه خود مرگ عوارض پرش به ناخواسته رکورد جدید در روز چهارشنبه (به وقت محلی) برای دومین روز متوالی در حالی که شهر نیویورک coronavirus تلفات رسید به خوبی گذشته 4500 — به طور قابل توجهی بیش از این تعداد کشته در حملات تروریستی 11 سپتامبر.

این می آید به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های ویژه اما نشان داد نشانه هایی از “بهبود” اما یک روز ویروس های مربوط به مرگ و میر در انگلستان آمار سرسام آور 938.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات ایالت نیویورک با حدود 150,000 شناخته شده مثبت به تاریخ در حال حاضر بیشتر موارد بیش از هر کشور در جهان است.

با وجود این تکان دهنده تلفات فرمانداران خوشبین هستند شیوع بیماری ممکن است کاهش, با استناد به کاهش نرخ ابتلا به عفونت است که آینه این دوره طی شده در دیگر همه گیر زده جاهایی مثل ایتالیا و اسپانیا. هنوز غم و اندوه طاقت فرسا است در نیویورک.

People wear masks to fend off the coronavirus as they walk in Times Square in New York. Picture: AP
media_cameraمردم ماسک برای دفع coronavirus آنها به عنوان راه رفتن در میدان تایمز در نیویورک است. عکس: AP

تا به امروز بیش از 8000 ساکنان منطقه سه کشور – که شامل نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات – از دست داده اند و زندگی خود را به COVID-19 و بیش از 200 ، 000 آلوده شده اند.

پس از ضبط بیش از 500 تن در روز از اواخر هفته گذشته ایالت نیویورک ثبت بزرگترین آن یک روز پرش در روز چهارشنبه زمانی که 779 نفر جان خود را از دست برای یک ایالت تلفات بیش از 6000 فرماندار اندرو کومو گفت.

نیوجرسی نیز شاهد جدید مرگ روزانه رکورد در 275 مرگ و میر به عنوان عوارض خود پیشی 1500.

رژیم صهیونیستی. کومو نگاه برای برخی از مثبت در یک شهرستان که در آن تراژدی است که بی امان و قاطع گفت: منحنی hospitalisations “مسطح است”.

New York Governor Andrew Cuomo announced that a staggering 779 people had died in New York over the past 24 hours. Picture: AFP
media_cameraفرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد که متناوب 779 نفر مردهاند در نیویورک بیش از 24 ساعت گذشته. عکس: AFP

“این یک زمان به خود راضی” رژیم صهیونیستی. کومو گفت: با اشاره به سه روز کاهش hospitalisations در سراسر کشور. “ما باید به باقی می ماند منظم رفتن به جلو, اما ما نه از جنگل است.”

از 779 افرادی که فوت کرده در حالیکه در 24 ساعت رژیم صهیونیستی است. کومو بود و حزن انگیز.

“من درک حقایق و منطق از آن است که هنوز هم فوق العاده دشوار است شماره را به صورت” او گفت:. “هر شماره یک ،

Soldiers on a side street behind the coroner’s office in New York. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraسربازان در کنار خیابان پشت, دفتر پزشکی قانونی در نیویورک است. عکس: گتی ایماژ/AFP

رژیم صهیونیستی. کومو توصیف ویروس به عنوان “درنده” و دستور داد تمام پرچم ها به پرواز نیمه افراشته در یادبود از قربانیان.

او همچنین گفت: نیویورک دقیق قوانین و مقررات در اطراف اجتماعی فاصله و مستندات بودند پرداخت.

“ما در زمان دراماتیک اقدامات در این حالت” رژیم صهیونیستی. کومو گفت. “و آن کار می کند. آن را مسطح منحنی تا کنون. اگر ما آنچه که ما انجام می دهند شما را ببینید که منحنی را تغییر دهید.”

A New Yorker protects himself against coronavirus. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraنیویورکر محافظت از خود در برابر coronavirus. عکس: گتی ایماژ/AFP

ما موارد تصویب 400,000

این می آید به عنوان ما در روز چهارشنبه (به وقت محلی) پیشی گرفته 400,000 رمان coronavirus موارد با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این بیماری همه گیر در حال حاضر جان حداقل 12,936 نفر در ایالات متحده که منجر جهان در تعداد تایید عفونت با 401,116 توسط بالتیمور مبتنی بر مدرسه را شمارش.

300,000 مورد نقطه عطف تصویب شد در روز شنبه.

Medical workers wheel a body out of a New York hospital. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraپزشکی کارگران چرخ یک بدن از بیمارستان نیویورک. عکس: گتی ایماژ/AFP

ما مرگ و میر در حال نزدیک شدن به آن سخت-آمار ایتالیا با بیش از 17 ، 000 و اسپانیا با بیش از 14,500.

با وجود نصب و میر در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بود که با توجه به تغییر خود انزوا دستورالعمل به آن را آسان تر برای کسانی که در معرض کسی با این ویروس به بازگشت به کار اگر آنها بدون علائم است.

تحت پیشنهادی ارشاد با هدف کارگران در بحرانی زمینه چنین افرادی اجازه داده می شود در کار اگر آنها خود را متوسط دو بار در روز و پوشیدن ماسک ، گفت: کسی که آشنا بود با پیش نویس بود اما مجاز به بحث در مورد آن صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود. Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری های متخصص گفت که برگ برنده دولت کار کرده است در نظر دارد در نهایت به بازگشایی این کشور در میان “برق امید” که اجتماعی فاصله در حال کار برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

“این بدان معنی نیست که ما در حال رفتن به آن را انجام دهد در حال حاضر او گفت:” در فاکس نیوز.

این می آید به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در دفاع از خود و پاسخ به بحران را متهم کرده که سازمان جهانی بهداشت از واکنش به آرامی.

او را مورد پرسش, چرا که داده بود “چنین معیوب توصیه” ظاهرا اشاره به سازمان ملل متحد بدن مشاوره در برابر محدود کردن مسافرت های بین المللی برای جلوگیری از این ویروس که اولین بار از چین است.

“آنها آن را به نام اشتباه. آنها واقعا از دست رفته تماس بگیرید. آنها می توانند آن را به نام ماه قبل,” او گفت:.

آقای ترامپ شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار دارد در ابتدا کم اهمیت جلوه دادن ویروس که او را تشبیه به یک آنفلوآنزای معمولی و گفت: تحت کنترل در ایالات متحده قبل و بعد از پذیرش آن است که یک ملی اضطراری است.

A near-empty Seventh Avenue in New York. Picture: AP
media_cameraنزدیک به خالی خیابان هفتم در نیویورک است. عکس: AP

بریتانیا چهره دیگری مرگبار روز

در همین حال بریتانیا پیشی گرفته است coronavirus زده ایتالیا مرگبارترین روز پس از 938 انگلیسی درگذشت از بیماری – مصرف گریم در مجموع به بیش از 7000.

موارد مثبت در انگلستان نیز آمار 60,733 تا از 55,242 عفونت در روز سه شنبه.

وزارت بهداشت در روز چهارشنبه (به وقت محلی) تایید کرد در مجموع 7097 نفر در بریتانیا از coronavirus به گزارش آفتاب.

این رقم انتظار می رود که روز گذشته بریتانیا مجموع مرگ و میر 6159 را شامل نمی شود منچستر لیدز یا ایرلند شمالی است.

The Queen’s speech to the UK and the Commonwealth was replayed in an eerily vacant Piccadilly Circus in London. Picture: AP
media_cameraملکه سخنرانی به انگلستان و کشورهای مشترک المنافع بود پخش در طرز مرموزی خالی Piccadilly سیرک در لندن است. عکس: AP

و واقعی مرگ و میر است که در واقع بیشتر به عنوان DoH آمار و ارقام نیست عامل در ایرلند شمالی ساوتهمپتون یا Charing Cross با توجه به پردازش تاخیر.

چهارشنبه پرش از 938 مرگ و میر بالاتر از ایتالیا بدترین روز که 919 نفر کشته شدند.

ایتالیا دیده می شود یکی از بدترین شیوع بیماری در جهان با 17,127 مرگ و میر و 135,586 موارد است.

گریم مرگ و میر کاهش یافته بود به مدت دو روز در حال اجرا در روز یکشنبه و دوشنبه – اما این همان الگوی به دوشنبه گذشته نشان می دهد ممکن است تاخیر در مرگ و میر ثبت شده بیش از آخر هفته.

Flowers are delivered to Downing Street as British prime Minister Boris Johnson remains in hospital. Picture: Getty Images
media_cameraگل در حال تحویل به خیابان داونینگ به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بیمارستان است. عکس: گتی ایماژ

موارد در روز سه شنبه کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در این ماه – دولت و مشاور ارشد علمی توضیح انگلستان در حال حاضر ممکن است دیدن این منحنی شروع به پهن کردن.

اما تعدادی از عفونت ها افزایش یافته است دوباره از 3634 دیروز به 5492 در روز چهارشنبه.

و قربانیان در ادامه به افزایش است – با معادل یک مرد انگلیسی در حال مرگ از اشکال هر دو دقیقه.

کشورها فکر می کنم در مورد کاهش تا محدودیت

اما حتی به عنوان coronavirus مرگ و میر کوه در سراسر اروپا و نیویورک ایالات متحده و کشورهای دیگر شروع به تامل یک استراتژی خروج و فکر کردن در مورد یک مبهوت و با دقت کالیبره شده کاستن از محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از این معضل.

“برای پایان دادن به سلول ما در حال رفتن به رفتن را از سیاه به سفید; ما در حال رفتن به رفتن را از سیاه به خاکستری” top فرانسوی اپیدمیولوژی Jean-Francois Delfraissy گفت: در یک مصاحبه رادیویی.

در همان زمان سیاستمداران و مقامات بهداشتی هشدار می دهند که در حالی که مرگ و بستری شدن در بیمارستان و عفونت های جدید ممکن است درست در مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا و حتی نیویورک دیده می شود نشانه های دلگرم کننده در میان دل تنگی بحران به مراتب بیش از و فاجعه بار موج دوم می تواند ضربه اگر کشورها اجازه گارد خود را بیش از حد به زودی.

در اروپا ایتالیا, لیگ برتر جوزپه کونته در انتظار اعلام در روزهای آینده چه مدت در این کشور مستند را در محل باقی می ماند میان انتظارات است که برخی از محدودیت ها می تواند کاسته شود. بحث ها متمرکز برای اولین بار در باز کردن بیشتر از صنايع کشور.

The World Health Organisation hit back at Donald Trump after he attacked them over their handling of the coronavirus pandemic. Picture: AP
media_cameraسازمان بهداشت جهانی آمار در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از حمله به آنها را بیش از خود را در دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر. عکس: AP

پیشنهاد می شود شناور در ایتالیا شامل صدور گواهی ایمنی است که نیاز به آنتی بادی آزمایش خون و اجازه می دهد کارگران جوان به بازگشت برای اولین بار به عنوان آنها کمتر آسیب پذیر به ویروس.

ایتالیا سخت ترین-آمار کشور ثبت بزرگترین آن یک روز پرش در عین حال در افراد محسوب می شود بهبود و حال آن کوچکترین روز افزایش مرگ و میر در بیش از یک ماه است. نزدیک به 18 ، 000 فوت کرده اند وجود دارد.

در اسپانیا است که اندکی بیش از 14,000 مرده بودجه وزیر ماریا عیسی مونترو گفت که اسپانیایی ها به تدریج خود را بازیابند “زندگی عادی” از مارس 26 به بعد اما هشدار داد که “د-تشدید” از مستند خواهد بود “بسیار منظم برای جلوگیری از بازگشت به سرایت.” دولت بوده است و کم حرف در مورد چه اقداماتی می تواند در محل پس از حبس آرام است تاکید خواهد شد که آنها دیکته شده توسط کارشناسان بدون دادن جزئیات مقامات فرانسه به همین ترتیب شروع به صحبت می کنند آشکارا از برنامه ریزی پایان از کشور مدت حبس است که به پایان می رسد, مارس 15 اما تمدید خواهد شد با توجه به ریاست دفتر رئیس جمهور ، این ویروس تاکنون بیش از 10 ، 000 در فرانسه زندگی می کند.

در اوایل این هفته اتریش و جمهوری چک شروع به پریدن کرد جلوتر از دیگر کشورهای اروپایی و اعلام کرد قصد دارد برای استراحت برخی از محدودیت. شروع پنج شنبه, چک, فروشگاه های فروش مصالح ساختمانی, سرگرمی, لوازم و دوچرخه را مجاز به بازگشایی شده است. تنها فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و باغ هستند و در حال اجرا. این بازگشایی کسب و کار را به مشتریان ارائه مواد ضد عفونی کننده و دستکش یکبار مصرف و اجرا اجتماعی فاصله. اتریش آغاز خواهد شد بازگشایی کوچک و مغازه ها و فروشگاه های سخت افزاری و مراکز باغ در روز سه شنبه و مراکز خرید و سالن مو می تواند به دنبال دو هفته بعد. مردم را مجبور به پوشیدن ماسک.

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz گفت: مقامات سازمان دیده بان با دقت و به “کشیدن ترمز اضطراری” اگر این ویروس باعث باز گشت. دولت بریتانیا مقامات احاطه با افزایش مرگ و میر بیش از 7000 گفت: احتمال کمی وجود دارد که در سراسر کشور مستند وجود دارد کاسته خواهد شد هنگامی که آن دوره جاری به پایان می رسد در هفته آینده.

تمایل به بازگشت به حالت عادی رانده است, در بخشی از خسارت به اقتصاد جهان است.

A doctor checks over a patient in Mexico City. Picture: AP
media_cameraدکتر چک بیش از یک بیمار در مکزیکو سیتی. عکس: AP

JOBKEEPER بسته تایید شده

در همین حال دولت فدرال $130 میلیارد JobKeeper بسته به تصویب مجلس است.

نخست وزیر اسکات موریسون ماموت دستمزد یارانه بسته به نگه داشتن میلیون ها نفر از مردم استرالیا در یک شغل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تصویب شد اواخر روز چهارشنبه پس از یک روز نشسته با حضور کاهش تعداد نمایندگان مجلس است.

تا شش میلیون استرالیایی را در حال حاضر دریافت 1500 $در هر دو هفته دستمزد یارانه.

پرداخت خواهد شد به کارفرمایان تا شش ماه backdated به مارس 30.

مخالفان مورد حمایت این قانون پس از آن موفق به گسترش این بسته شامل بیشتر بازی گاه به گاه کارگران است.

Prime Minister Scott Morrison with Treasurer Josh Frydenberg. Picture: Getty Images
media_cameraنخست وزیر اسکات موریسون با خزانه دار جاش Frydenberg. عکس: گتی ایماژ

قبلا وزیر بهداشت گرگ شکار اعلام کرد 11 میلیون ماسک می توان به بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

ساندرز واریز ریاست جمهوری برای تمرکز بر COVID-19 نبرد

در سمت چپ متمایل برنی ساندرز یک حزب سوسیالیست دموکراتیک به پیروزی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی ترک کرده است در این مسابقه است.

این سناتور از ایالت ورمونت گفت: او گفت: او دیگر نمی تواند دیدن یک “راه به سوی پیروزی”.

در حالی که آقای ساندرز گفت: او را درک حامیان او را دوست دارند او را به مبارزه با به پایان تلخ او گفت: آن را نامناسب خواهد بود به انجام این کار زمانی که او و ملت نیاز به تمرکز بر روی مبارزه با کروناویروس تهدید.

آقای بایدن بود “بسیار مناسب و معقول انسان” آقای ساندرز گفت و او را به حمایت از او.

آقای ساندرز گفت: “یک ارزیابی صادقانه از چشم انداز پیروزی” در طول چند هفته گذشته نشان داد, هیچ راهی وجود دارد او می تواند برنده نامزدی.

Joe Biden and Senator Bernie Sanders. Picture: AFP
media_cameraجو بایدن و سناتور برنی ساندرز. عکس: AFP

او گفت: او را درک برخی از هواداران خود را “می خواهم ما را به مبارزه برای آخرین رای, بازیگران در کنوانسیون دموکراتیک” است که با توجه به “بحران آوردن ملت” او نیاز به ارائه وحدت.

“من نمی توانم در وجدان خوب در ادامه به کوه یک کمپین است که نمی تواند برنده و که خواهد از تداخل با کار مهم مورد نیاز همه ما در این نبرد دشوار است,” او گفت:.

“من آرزو می کنم من می توانم شما را بهتر, اخبار, اما راه به سوی پیروزی است تقریبا غیر ممکن است.”

پرواز می رسد در استرالیا از ‘CORONAVIRUS سرمایه’

پرواز باری از جهان coronavirus سرمایه ووهان فرود در سیدنی در شب چهارشنبه حامل 90 تن لوازم پزشکی فقط یک روز پس از شهر چینی بازگشایی مرزهای خود برای سفر عازم ناحیه دور دست.

بوئینگ 747 باری جت که توسط چین Suparna شرکت های هواپیمایی وارد در مدت کوتاهی پس از 9 ساعت در زیر حجاب پنهان کاری استرالیا گزارش شده است.

A police officer wearing a face mask stands near a screen showing departing flight information at Wuhan Tianhe International Airport. Picture: AP )
media_cameraیک افسر پلیس با پوشیدن یک ماسک صورت می ایستد در نزدیکی یک صفحه نمایش خروج اطلاعات پرواز در ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی. عکس: AP )

هیچ سابقه ای از پرواز (Y8) 7447 در سیدنی ورود برنامه پرواز رادار ردیابی شرکت flightradar24 ثبت مقصد به عنوان “موجود نیست”.

استرالیا مرزی نیروی تایید آن را “آگاه از پرواز باری از ورود به سیدنی از ووهان”. روز چهارشنبه سخنگوی دولت گفت: این هواپیما حامل 90 تن از تجهیزات پزشکی از جمله تجهیزات حفاظت شخصی و ماسک.

شهروندان ووهان فرار از شهر پس از مستند به پایان می رسد

هزاران نفر از مردم با پوشیدن ماسک — برخی از کامل دنده محافظ — درهم به ترک ووهان به عنوان شهر برداشته آن بیش از دو ماه است در مستند در میان coronavirus بحران است.

در عرض چند ساعت از مستند پایان در مورد 65,000 مردم در حال ترک این شهر با قطار و هواپیما به تنهایی.

حدود 1000 وسایل نقلیه رفت و از طریق یک بزرگراه شلوغ تلفات غرفه در ووهان مرز بین نیمه شب — زمانی که مقامات اول برداشته موانع — و 7 صبح.

جمعیت بسیاری از پوشیدن ماسک و بارانی — thronged ووهان را Hankou ایستگاه راه آهن در شماره نهان از ژانویه 23 هنگامی که مقامات اعلام کردند که آب بندی کردن شهر با تنها چند ساعت متوجه.

A man rides a bicycle in Wuhan as travel restrictions to halt the spread of the COVID-19 coronavirus were lifted. Picture: AFP
media_cameraیک مرد سوار دوچرخه در ووهان به عنوان محدودیت های مسافرتی برای توقف گسترش COVID-19 coronavirus برداشته شد. عکس: AFP

شصت نفر در هیئت مدیره اولین قطار خروج از شهر دوشنبه, محدود برای شوو.

صف های طولانی تشکیل شده در ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی, که در آن یک گروه از پرستاران از این شهر Tongji بیمارستان برگزار شد مراسم وداع یک تیم از 130 نفر از پرستاران از شمال شرقی استان جیلین که به کمک در طول بحران با توجه به New York Post.

Medical staff hug after working together during the COVID-19 coronavirus outbreak during a ceremony before leaving Wuhan. Picture: AFP
media_cameraکارکنان پزشکی در آغوش بعد از کار با هم در طول COVID-19 شیوع کروناویروس در طول یک مراسم قبل از خروج از ووهان. عکس: AFP
Medical workers from China's Jilin Province react as they prepare to return home at Wuhan Tianhe International Airport. Picture: AP
media_cameraپزشکی کارگران از چین, Jilin استان واکنش نشان می دهند آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشت به خانه در ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی. عکس: AP

گروه سنگ سرودهای انقلابی مانند بدون حزب کمونیست خواهد بود وجود دارد هیچ جدید چین.

عکس ها نشان می دهد که پرستاران در آغوش یکدیگر در اشک.

“ما واقعا سپاسگزار” گفت: Lai وی 31 سال Tongji ، “آنها به ما نشان داد که ما نه تنها در مبارزه با کروناویروس.”

Residents walk along a retail street in Wuhan after the lockdown ends. Picture: AP
media_cameraساکنان راه رفتن در امتداد یک خرده فروشی های خیابانی در ووهان پس از این مستند به پایان می رسد. عکس: AP

همه چیز را به طور کامل به حالت عادی بازگشت — ووهان مدارس هنوز بسته درجه حرارت بررسی می شود زمانی که افراد وارد ساختمان ها و ماسک ها به شدت تشویق.

رهبران شهر می گویند آنها می خواهند به معرفی اجتماعی و تجاری زندگی در حالی که اجتناب از موج دوم مرگبار اشکال.

نگرانی بیش از مالاریا مواد مخدر

تحقیقاتی که پیشنهاد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین می تواند درمان COVID-19 زیر سوال با این جامعه ای که منتشر مجله پزشکی پشت این مطالعه با صدور بیانیه ای از نگرانی.

در بیانیه ای جامعه بین المللی ضد میکروبی و شیمی درمانی گفت: پژوهش نه دیدار با جامعه “انتظار استاندارد”.

وجود دارد می تواند بهتر از این توضیحات برای این بیماران در این مطالعه دوره نقاهت جامعه در بیانیه ای گفت و آن را مورد سوال معیارهای مورد استفاده برای انتخاب بیماران مورد مطالعه شامل.

عمده انتقادات از مطالعه پدید آمده در روزهای اخیر پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برانگیخته در سراسر جهان اجرا بر روی دارو را با به tweeting از آن می تواند یک درمان ممکن برای کوروناویروس.

این دارو تنظیم می شود در دادگاه در 60 بیمارستان ها در سراسر استرالیا در هفته های آینده وجود دارد و 23 دادگاه دیگر به دنبال این که آیا آن را از جمله آثار عمده محاکمه اسپانسر شده از طرف سازمان جهانی بهداشت.

استرالیایی هشدار داده بودند آنها ممکن است خطر زندگی خود را اگر آنها را هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 وجود دارد و شواهد و حتی آن را با این نسخهها کار.

NPS Medicinewise یک دولت بودجه بدن را تشویق می کند که استفاده ایمن از داروها گفت: با وجود گزارش های خبری از سراسر جهان شعار درمان به عنوان یک دارو تعجب آن هنوز در مرحله تست.

If used incorrectly, hydroxychloroquine can be toxic to the heart. Picture: AP
media_cameraدر صورت استفاده نادرست هیدروکسی کلروکین می تواند سمی باشد به قلب است. عکس: AP

پزشکی “تنها باید توسط مردم با COVID-19 در یک کارآزمایی بالینی تنظیم و یا به شدت بیمار بیماران در بیمارستان گفت:” Nerida i am mantra – داروساز و دارو مدیر خط در دفتر MedicineWise.

در صورت استفاده نادرست هیدروکسی کلروکین می تواند سمی باشد به قلب (منجر به حمله قلبی یا نارسایی قلبی) به چشم (که منجر به آسیب غیر قابل برگشت) و سطح قند خون (که منجر به شدت قند خون پایین) او هشدار داد.

محققان استرالیایی بررسی امکان درمان برای COVID-19 مجله پزشکی استرالیا همچنین هشدار داد در برابر استفاده از آن به جز در یک کارآزمایی بالینی است.

شده اند وجود دارد گزارش پزشکان با استفاده از این دارو برای جلوگیری از عفونت حتی اگر وجود دارد “هیچ شواهد بالینی اثر” نویسندگان گفت.

همین مطالعه گفته پزشکان که داروهای کورتیکواستروئید باید استفاده نمی شود در روال درمان COVID-19 چرا که آنها کار نمی کند.

این مطالعه گفت: مواد مخدر به نام توکلیزوماب که باعث کاهش فعالیت سیستم ایمنی و التهاب بود که trialled برای جلوگیری از یک فاجعه بار بیش از حد واکنش سیستم ایمنی بدن به نام cytosine طوفان اما دارای عوارض جانبی شدید.

تحقیقات بیشتری مورد نیاز بود در مورد اینکه آیا دادن COVID-19 بيمار پلاسمای خون از افرادی که تا به حال بهبود از ویروس نویسندگان گفت.

مطالعات هنوز هم در جریان است به اینکه تجربی داروی ضد ویروسی remedsivir مشغول به کار نویسندگان گفت.

در اصل منتشر استرالیا COVID-19 واکسن به آزمایش می شود به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de