استرالیا بازی عمق و انعطاف پذیر برنامه های تاکتیکی خواهد بود آزمایش به کمال به آن باز می شود دفاع از آن T20 عنوان جهان علیه هند در سیدنی امشب.

حتی بیشتر از آن پس از دست دادن Tayla Vlaeminck به تیم ملی جراحت پا در پایان مبارزات انتخاباتی خود را قبل از آن آغاز شده توسط جایگزین کردن-عنکبوتی که تار میتند مولی Strano.

سازمان دیده بان هر T20 جام جهانی زنده در فاکس کریکت. یا به اشتراک Foxtel برای همه کریکت خود اقدام و یا در جریان تمام بازی ها به صورت زنده در Kayo ورزشی

“این از دست دادن عظیم” بستری استرالیا کاپیتان مگ Lanning” و او است که به وضوح خیلی شکسته با زمان آن … او برای یک نقش بزرگ برای ما است.”

دنبال زندگی می کنند ما به وبلاگ زیر

Lanning گفت: Strano – کسی که بازی کرده است پنج T20Is برای استرالیا پس از debuting در سال 2017 و WBBL پیشرو چوگان-یادداشت برداری در سال گذشته — می تواند تعدادی از نقش های مختلف برای طرف.

Australian captain Meg Lanning and opposite number Harmanpreet Kaur are both a chance of lifting the trophy next month.
media_cameraاسترالیا کاپیتان مگ Lanning و تعداد مخالف Harmanpreet Kaur هر دو احتمال لغو این جایزه در ماه آینده.

“او می تواند کاسه در هر نقطه در نوبت و ساخته شده است یک نام برای خود را از طریق powerplay اور به خصوص در WBBL,” Lanning گفت.”ما باید به کمی نیشگون گرفتن و کشیدن چگونه ما در مورد آن, اما به طور کلی برنامه های ما بسیار انعطاف پذیر است. ما باید قادر به رفتن در یک طرح اما همچنین قادر به انطباق به عنوان بازی می رود.

“این مهم ترین چیز است که مورد استفاده قرار گرفتن به آنچه که زمین در حال انجام است و آنچه در هند مورد انجام می دهند و رفتن از وجود دارد.”

ارین می سوزد و سوفی Molineux باید هر دو غلبه بر niggles و در دسترس خواهد بود برای انتخاب.

Ellyse Perry goes in to the tournament as the top ranked allrounder in the world.
media_cameraEllyse پری می رود در این مسابقات به عنوان بالا رتبه allrounder در جهان است.

Lanning گفت: آن را تسکین بود در نهایت به گرفتن این مسابقات در جریان است.”آن را همیشه به نظر می رسید یک راه طولانی دور شده است وجود دارد بسیاری از بحث و علاقه که بزرگ است اما در حال حاضر ما به بازی کریکت است که آنچه ما انجام بهترین,” او گفت:.

“هر کس واقعا هیجان زده در مورد آنچه آمده (امشب). هند در سطح جهانی جانبی آن خواهد شد یک بازی بزرگ برای اولین بار.”

هند کاپیتان Harmanpreet Kaur گفت: این تیم بود که در قاب ذهن و با بهره گیری از درگیر شدن در یک جام جهانی بسیار مورد توجه در آن است.

بی عیب ورزشگاه عرشه انتظار می رود که به نفع آهسته پرتاب یک کت و شلوار قوی از سرخپوستان. اما بازدید از کاپیتان انتظار قوی نشان می دهد از کنار او هر کجا که آنها بازی کند.

“ما نمی تواند نگه داشتن تفکر در مورد شرایط همه ما به اندازه کافی کریکت ما فقط نیاز به رفتن به لذت بردن از لحظه,” او گفت:.

در اصل منتشر استرالیا در زنان, راه اندازی, پیشنهاد برای سلطه بر جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im