استرالیا یادگیری جزئیات بلند مستند

استرالیا تنظیم شده است و تبدیل به حسادت از جهان آن را به عنوان به تشریح نقشه راه به آزادی در روز جمعه از جمله چگونه از کافه ها و رستوران ها می تواند بازگشایی در COVID-19 عصر.

نخست وزیر اسکات موریسون و دولت premiers تشکیل خواهد شد برای یک ملی کابینه امروز به طرح یک چارچوب است که ایالات متحده می تواند خیاط به شرایط فردی خود را.

افزایش تعداد افرادی که می توانند جمع آوری در خانواده ها به 10 نفر است یک اندازه گیری است که در نظر گرفته خواهد شد اجازه می دهد کودکان و جشن تولد به از سرگیری اما سرعت چگونه به سرعت تغییرات خواهد شد نورد از چپ به ایالات متحده.

بیشتر: دنبال آخرین اخبار ویروس اینجا

بیشتر: اخبار.com.او صحبت می کند با نخست وزیر اسکات موریسون

برخی از ایالت ها در حال حاضر به خوبی پیش رو که جدول زمانی با قلمرو شمالی قرار دادن بدون محدودیت در لیست مهمان در مراسم عروسی به عنوان طولانی به عنوان تابع برگزار می شود خارج.

طرح دوباره باز کافه های اجتماعی فاصله سراسر استرالیا اجازه می دهد گروه های بزرگتر در مجالس ترحیم و عروسی و یک نقشه راه برای آسانسور داخلی محدودیت های مسافرتی در نظر گرفته خواهد شد تحت این طرح است.

به عنوان هر یک از اندازه گیری است نورد از آن داده خواهد شد و چند هفته به حل و فصل و تست اینکه آیا این باعث جدید سنبله در موارد.

What actual freedoms look like will be a matter for states and territories to decide. Picture: Matrix.
media_cameraچه واقعی آزادی شبیه خواهد بود که یک ماده برای کشورها و مناطق به تصمیم می گیرید. تصویر: ماتریس.

وزیر بهداشت گرگ شکار پیش بینی کرده است از این به استرالیا و نیوزیلند تبدیل شدن به میان اولین کشور در جهان که نه تنها صاف منحنی اما محدودیت.

“از نظر ما انزوا فردا ملی کابینه را در نظر بگیرید اولین مرحله در جاده خارج و آن را فقط ممکن است به دلیل فوق العاده کار استرالیایی,” او گفت: پیش از این نشست است.

“من می گویند با تشکر از شما. شما باید کمک کرد تا ما را در این موقعیت که در استرالیا در حال حاضر خواهد شد در خط مقدم شروع به پس گرفتن زندگی خود را به عنوان جهان به نظر می رسد.

“آنچه که ما آگاهانه انجام داده است ایجاد خطوط و گفت که به عنوان متحده راحت هستند و سپس آنها می توانند حرکت رو به جلو و پس فردا وجود خواهد داشت و تصمیم نهایی ملی کابینه در چارچوب و من امیدوارم و انتظار این است که مجموعه ای از پاک کردن مراحل و پس از آن هر دولت تعیین خواهد کرد که چگونه آنها قادر به حرکت می کند.”

A woman at a garden centre in Sydney using hand sanitiser which is likely to become a way of life. Picture: Jenny Evans/Getty Images.
media_cameraیک زن در یک باغ در مرکز سیدنی با استفاده از دست sanitiser است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک راه زندگی است. تصویر: جنی Evans/گتی ایماژ.

این موریسون دولت برشمرد هزینه از خاموش شدن ناگهانی این هفته از جمله 4 میلیارد دلار در هفته ضربه به اقتصاد است.

وجود دارد در حال حاضر پنج میلیون نفر از کارگران در 1500 دلار در دو هفته دستمزد یارانه JobKeeper و یک میلیون کارگر در حال به تازگی بیکار.

تحقیقات جدید نیز پیش بینی نرخ خودکشی است به سنبله در میان کسانی که ضربه سخت COVID-19 و بیکاری و به زودی می تواند کوتوله مرگ و میر در coronavirus.

اما NSW برتر Gladys Berejiklian هشدار داد که خانواده ها نباید انتظار هیچ گونه تغییری پیش از تعطیلات آخر هفته و روز مادر.

دو بزرگسالان و کودکان خود را در حال حاضر می تواند بازدید از یک دوست یا خویشاوند در NSW تحت قبلا اعلام تغییرات.

“و در حالی که ملی کابینه است و با توجه به کاهش برخی از محدودیت ها از روز جمعه … من شک و تردید بسیار است که NSW خواهد در یک موقعیت برای اجرای هر چیزی قبل از روز مادر و من می خواهم که روشن” Ms Berejiklian گفت.

“پس گفت که, لطفا می دانم که دو بزرگسالان و کودکان می توانید در هر زمان و یک مادر می تواند قبول کند چندین بار در هر روز.”

وجود دارد برخی از چیزهایی که با این حال که کارشناسان هشدار می دهند نمی خواهد تغییر در COVID-19 عصر است که شامل اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها.

“این بسیار مهم است که ما حفظ آن اقدامات اساسی – 1.5 m بهداشت دست سرفه آداب معاشرت – این مودب چیزهایی به انجام است. این نجات بخش اقدامات لازم صورت” آقای هانت گفت.

Australia is one of the first countries to ease restrictions after case numbers flattened. Picture: Jenny Evans/Getty Images
media_cameraاسترالیا یکی از اولین کشورها به سهولت محدودیت پس از مورد شماره های پهن. تصویر: جنی Evans/گتی ایماژ

پس اولین مورد شناسایی شد در استرالیا وجود داشته است 6,891 عفونت و 97 مرگ و میر.

آقای هانت گفت که این محدودیت ها برداشته ما باید انتظار وجود خواهد داشت شیوع بیماری از زمان به زمان.

“ما در مورد آن هشدار داد قبلا اما من همچنان می گویند که ما رفتن به جلو وجود خواهد داشت موارد از شیوع بیماری و یا خوشه و به همین دلیل ما تست ردیابی و بهداشت عمومی ما و پاسخ ما فوری و واکنش سریع قابلیت بسیار حیاتی هستند و در محل قرار داده,” او گفت:.

“امروز به طور خاص, من خوشحال هستم که برای اولین بار ما گذشت بیش از 6000 مورد از افرادی که پاک ویروس. آخرین توصیه من

“متاسفانه ما از دست داده اند 97 زیبا زندگی می کند در طول راه بسیاری از آنها افراد مسن. به همین دلیل ما به مبارزه ادامه خواهد داد. ما را به 24 نفر در ICU و 17 نفر در هواکش. اما ما همچنان به فشار برای ذخیره و محافظت از هر زندگی است.”

آقای هانت گفت: ملی کابینه را طرح نقشه راه اما دوباره تاکید کرد که سرعت متحده را انتخاب کنید به اتخاذ یک موضوع برای آنها.

“بنابراین ملی کابینه مجموعه خطوط استانداردها و مراحل و پس از آن هر دولت برای تعیین جایی که آنها در برابر چالش های آن,” او گفت:.

“و بنابراین به طور خاص آنچه ما انجام می دهیم این است که مطمئن شوید که وجود دارد استانداردهای مشترک در سراسر کشور و سپس به عنوان هر فردی حالت چهره خود را با شرایط آنها می تواند تعیین کند چه آماده و حاضر هستند برای رسیدن به مراحل جدید. پس به من گفت: قبل از هر گونه محدودیت برداشته بودن در هر دولت یک علت برای جشن.”

در اصل منتشر استرالیا یادگیری جزئیات بلند مستند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de