Aust ‘ممکن است’ واردات LNG از سال 2024

استرالیا نیاز به واردات گاز طبیعی مایع توسط 2024 برای آن ایالت های جنوبی برای جلوگیری از کمبود مگر اینکه گاز بیشتر زمینه ها در حال توسعه محلی و خطوط لوله در حال گسترش در این کشور در بازار انرژی اپراتور می گوید.

با وجود افزایش متعهد گاز تحولات سال گذشته در جنوب عرضه گاز است که انتظار می رود به کاهش بیش از 35 درصد در طول پنج سال آینده استرالیا در بازار انرژی اپراتور گفت: در آن گاز سالانه چشم انداز در روز جمعه.

“مگر اضافی جنوبی تامین منابع توسعه واردات LNG پایانه در حال پیشرفت و یا خط لوله از محدودیتهای خطاب عرضه گاز محدودیت و انقطاع از گاز نسل … ممکن است لازم باشد در اوج زمستان روز در ایالت های جنوبی از 2024,” AEMO گفت.

سه واردات LNG پروژه ها بر روی تخته رسم با AGL انرژی با هدف باز کردن ترمینال در ویکتوریا در سال 2022 در حال بررسی مصوبات زیست محیطی.

دو رقیب پروژه های در NSW هستند بیشتر است.

نیاز حاد در ویکتوریا وابسته به گاز برای خانوارها و تولید کنندگان که در آن چندین گاز دریایی پیش بینی می شود برای جلوگیری از تولید بین اواسط 2023 و اواسط 2024.

“اگر تولید متوقف زودتر این می تواند ایجاد اوج زمستان بعد عرضه شکاف در ویکتوریا در سال 2023,” AEMO گفت.

آن هشدار داده است که پیش بینی این که آیا گاز خواهد بود کافی در طول پنج سال آینده دشوار بود, با توجه به تغییر و پویایی در بازار جهانی LNG در بازار است.

بیش از سه سال گذشته تحت فشار دولت فدرال و به لطف جهانی عرضه تقاضا, سه LNG صادرات گیاهان در کوئینزلند که افزایش عرضه محلی انحراف برخی از گاز خود را از صادرات گیاهان.

تقاضا چشم انداز نیز نامشخص به عنوان صحنه در انتظار بسته شدن یکی از بازار عمده زغال نیروگاه لیدل می تواند به افزایش تقاضا برای گاز در نیروگاه ها از سال 2022.

“به عنوان صنعت انرژی تبدیل های در حال رشد ارتباط بین استرالیا و گاز و برق بخش به این معنی نیست که وقایع رخ داده در یک بخش می تواند اثرات قوی بر روی دیگر” AEMO اجرایی آدری Zibelman گفت.

NSW ساخته شده است یک پیمان با دولت فدرال برای افزایش سالانه عرضه گاز 70 petajoules که می تواند از واردات LNG یا سانتوس’ آستین تاخیر در نرربری درز زغال سنگ پروژه گاز.

که می تواند پلاگین عرضه شکاف برای چهار سال اگر گاز اضافی در دسترس است از پایان 2022, AEMO گفت.

سانتوس انتظار دارد که دولت برنامه ریزی و تصمیم گیری در نرربری در اواسط سال 2020 است.

در اصل منتشر Aust ‘ممکن است’ واردات LNG از سال 2024

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de