Austin مقامات لغو South by Southwest جشنواره

توسط PAUL J. WEBER و تری والاس

AUSTIN تگزاس (AP) — سازمان از جنوب و جنوب غربی — که به تساوی صدها نفر از هزاران نفر از بازدید کنندگان و برخی از تلفن های موبایل و موسیقی بزرگترین ستاره — جمعه اعلام کرد که آنها تا به حال لغو سالانه هنر و فن آوری جشنواره گفت: آنها در حال “ویران” اما تشخیص آن لازم است برای جلوگیری از یک تهدید جدی از سرایت.

شهردار استیو آدلر اعلام محلی فاجعه بعد از ظهر جمعه به عنوان یک اقدام احتیاطی به دلیل به سرعت در حال گسترش کروناویروس جدید به طور موثر لغو این رویداد سالانه است که برنامه ریزی شده برای ماه مارس 13-22. Travis County قاضی سارا اکهارت در این شهرستان بالا انتخاب رسمی به امضا رسید و یک همراه و همدم فاجعه اعلامیه برای شهرستان های اطراف Austin. منظور ممنوع جشنواره گردهمایی که جذب افراد از مناطق که در آن COVID-19 یافت شده است.

هیچ کس در منطقه Austin یافت شده است به این ویروس اکهارت گفت. اما South by Southwest بود انتظار کشیده اند مخاطبان بین المللی را به محله های نزدیک نما یک تهدید جدی از این بیماری در حال گسترش است.

برگزارکنندگان جشنواره اشاره کرد که آستین بهداشت اعلام کرده بود به تازگی به عنوان روز شنبه که “هیچ مدرکی وجود ندارد که که بسته شدن SXSW و یا هر گونه تجمعات را به جامعه امن تر” اما این وضعیت به سرعت در حال تکامل و به آنها احترام مقامات تصمیم.

“ما در حال ویران به اشتراک گذاری اخبار با شما” این سازمان گفت: در بیانیه خود را. “‘نشان می دهد باید روی” است که در DNA ما و این اولین بار است که در 34 سال است که این رویداد مارس برگزار خواهد شد. ما در حال کار را از طریق انشعابات از این وضعیت بی سابقه ای.”

جنوب غرب آغاز شده و در سال 1987 به عنوان یک ویترین برای بالا و آمدن گروههای موسیقی است که تبدیل به یک بین المللی پر زرق و برق که در حال حاضر شامل فیلم برای اولین بار و اجرای برنامه از هنرمندان بزرگ.

این COVID-19 تهدید در حال رشد است به سرعت در سراسر کشور گفت: دکتر مارک Escott, موقت, مدیر پزشکی و سلامت سازمان Austin بهداشت عمومی.

“این تهدید در حال رشد است به صورت محلی به دلیل آنچه که اتفاق می افتد در بقیه ایالات متحده و سراسر جهان,” Escott گفت.

آمریکا مرگ و میر از coronavirus صعود به 14 با تمام اما یک قربانی در واشنگتن در حالی که تعدادی از عفونت متورم به بیش از 200 پراکنده در سراسر حداقل 18 متحده از جمله حداقل هشت مورد در منطقه هوستون.

اعلام می آید پس از چند روز با مشخصات بالا شرکت از جمله Netflix, اخبار خروجی Mashable, تصویری مبتنی بر پلت فرم رسانه های اجتماعی Infinite و ایالات متحده ساز تراشه اینتل کشیده از جشنواره است.

بیش از 50 ، 000 نفر با امضای یک طومار به دنبال دریافت این جشنواره لغو شد.

بازیگر Kumail Nanjiani که برنامه ریزی شده بود برای حضور در این جشنواره به ترویج به “مرغ عشق” گفت: در توییتر که او نا امید شده بود اما که او را درک.

“Sxsw یکی از مورد علاقه من, جشنواره,” او هنوز توییتی. “لغو آن چیزی که مسئول برای رفتن. من می دانم که این شخص برای بسیاری از مردم برای آنها این بود که یک فرصت است. اما ما به نوعی در وضعیت بی سابقه ای در اینجا و احتیاط کلیدی است. با تشکر از شما برای ساخت این تصمیم درست است.”

تولید رسانه ای استیون استوارت, 35, از شهر نیویورک گفت که او خریداری یک 1200 دلار عبور کند اما او خوشحالم که این مراسم لغو شده است.

“وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از مردم که از سراسر این سیاره است. آنها همه سفر همه آنها رفتن به این محل و سپس همه آنها تحت فشار قرار دادند به این اتاق محدود با یکدیگر است. این واقعا منجر به گسترش یک بیماری است.”

استوارت گفت: او نمی داند که اگر بلیط خود را مسترد خواهد شد.

این نه اولین بار منفی ابر بازیگران شده است بیش از این جشنواره است. یک راننده را شخم جمعیت خارج SXSW در سال 2014 به کشته شدن دو نفر و مجروح شدن 23 نفر دیگر.

این جشنواره به خود جلب کرد 73,716 شرکت کنندگان در سال گذشته 19,166 از آنها آمد از خارج از ایالات متحده همراه با SXSW را در نمایشگاه بازی های کامپیوتری و آموزش و پرورش کنفرانس 2019 رویداد جلب 417,400 شرکت کنندگان, سازمان گفت. اقتصادی تاثیر گزارش آن را در بر داشت کمک $355.9 میلیون دلار به اقتصاد محلی.

___

والاس گزارش از دالاس. آسوشیتد پرس نویسنده سرو Attanasio در دالاس کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>