برای بسیاری از 2019-20 دختران هاکی کمپین Austin دبستان شده بود در تعقیب یک رقیب دیرین به عنوان Cougars مبارزه سنت مری (لین) برای برتری در دولت رتبه بندی.

پس از آخرین شب آن را مانند به نظر می رسد آنها در حال حاضر یک مورد بالا به طور کلی نقطه.

در چه بود که لقب بزرگترین بازی این فصل به این نکته دوم goaltender Lauryn Hanafin ساخته شده برخی از دختران بی عیب و نقص موجب صرفه جویی در پایین کشش در حالی که Francesca Frelick و ایزابل Hulse گلدانی بازی-عقد گل در دقیقه آخر به عنوان Austin دبستان پرداخته St. mary’s اول آن مقام دست دادن فصل 3-0 در کانری سرسره.

“ما می دانستیم که واقعا بازی سخت” Austin دبستان مربی استفانی چوب گفت. “من فکر می کنم آن را فقط یک بازی واقعا خوب از هر دو تیم و آمد آن را برای سومین دوره به عنوان انتظار می رود.”

در حالی که آستین دبستان افتتاحیه شیب با سنت مری back on Dec. 14 رسما وارد جدول رده بندی به عنوان یک کراوات پاشنه بلند احساس نتیجه نهایی (4-3 اضافه کاری پیروزی به عنوان بخشی از MIAA جدید برنامه آزمایشی به صورت حذفی tiebreakers) واقعی بود نشانه ای از جایی که آنها ایستاده بود در کاتولیک مرکزی لیگ صفوف. با یک عملکرد فوق العاده ای به نظر می رسد آنها در حال حاضر در توجیه تفکر ،

و به عنوان آخرین ثانیه علامت ساعت در افتتاحیه دوره ارشد Felicia Zuccola موفق به دست آوردن در اختیار داشتن جن قرار داده و تندرست شات در net. تلاش پرید گذشته St. mary’s Rhyan Pitari و خانمها بالغ (16-1-2) پرید جلو 1-0.

10:57 باقی مانده در نهایی مقررات با آستین دبستان چسبیده به یک هدف مزیت, خانمها بالغ نامیده می شدند برای یک بدن چک کردن پنالتی باز کردن درب برای سنت مری (14-1-3).

بعد از دو دقیقه اسپارتها تعلق یورش فرصت برای یک اکولایزر با شروع سال اول جینا روحانی که اخراج wrister از نقطه در Hanafin جهت. این دانشجوی سال دوم مانع از این اقدام به عنوان نوعی بازی فوتبال راگبی شروع به توسعه در مقابل او. اسپارتها نیست به پایان رسید خود را در عجله به عنوان قاضی عسگر سیلی ارتجاعی عقب خالص و سپس سامانتا Porazinski سعی به ضربه بزنید در یک شل جن.

Hanafin stonewalled متعدد عکس در دنباله. اما جن بود و هنوز هم نورد رایگان به عنوان قاضی عسگر بريدن آن در و سعی کردم یک سوم شات در خالص با یک backhander. جن squirted گذشته Hanafin در میان ترافیک و نورد aimlessly به سمت هدف خط. سپس از جایی Zuccola کبوتر برای آن ضربه زدن جن از راه آسیب است.

تنها چند ثانیه بعد از, St. mary’s شد و سوت کشید برای دام تنظیم صحنه برای Frelick. این دانشجوی سال دوم به خاک سپرده یک قدرت هدف بازی کردن خوراک از دوم Maeve کری و آن را 2-0 مسابقه با 8:14 به رفتن.

“ما فقط سعی کنید به عنوان ذهنی و جسمی آماده که ممکن است” Hanafin گفت. “همه قرار دادن هر قطعه از تلاش به آن بازی فقط واقعا به من کمک کرد. و آن را فقط احساس می کند چون سنت مری است که یک تیم بزرگ آنها همیشه سرگرم کننده را به بازی در برابر. که برای دریافت نفع خود و برای حفظ shutout آن را واقعا احساس می کند شگفت انگیز است.”

با 6:50 چپ Hulse قرار دادن نکات نهایی در همه چیز, ثبت نام نهایی هدف از این شب به ارسال Austin دبستان طرفداران خانه خوشحال است.

در علاوه بر این به کری, Frelick و Eryn Taber ثبت کمک برای خانمها بالغ.

Austin دبستان هم اکنون می توانید پرچ دیگر کاتولیک مرکزی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی روز شنبه بیش از آرلینگتون کاتولیک.

“هنگامی که postseason شروع راه است هرگز آسان” چوب گفت. “همچنین یک فرصت خوب است که ما خط با سنت مری پایین جاده. اما ما هیجان زده هستیم ما آماده هستیم. ما واقعا دشوار برنامه این هفته, و من فکر می کنم آن را در خدمت ما واقعا خوب است. ما واقعا هیجان زده, ما دوست داریم به وضوح می توانید در همان موقعیت (Div. 1 final) و امیدوارم با پیروزی در آخرین بازی سال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de