استرالیا ‘مسطح منحنی’ با وجود افزایش تلفات

  • چین پوشش: چگونه آن را مخفی قاتل coronavirus
  • که استرالیا coronavirus پخش واقعا

بیکار استرالیا شده اند که قادر به واجد شرایط برای رفاه زیرا شریک زندگی خود را بدست آورده بیش از $48,000 به زودی قادر خواهد بود برای دسترسی به حمایت از دولت را تایید می کند آن است که تغییر این قانون است.

پرسید: اگر این اندازه گیری را تغییر خواهد داد و در روز یکشنبه نخست وزیر اسکات موریسون گفت: “بله”.

“وجود دارد و حتی بیشتر از راه های موثر فراتر از تغییرات در خدمات اجتماعی است که ما می توانید آدرس که من خواهد شد و اعلام کرد که در نه چندان دور آینده,” او گفت:.

نخست وزیر همچنین پرچم استرالیا کارگران که اخیرا ایستاده بود پایین با توجه به coronavirus را هنوز هم خواهد شد واجد شرایط برای دولت فدرال درآمد جدید حمایت از اقدامات زمانی که بسته نهایی.

Prime Minister Scott Morrison with Christine Morgan, National Suicide Prevention Adviser, and Deputy Chief Medical Officer Professor Michael Kidd. Picture: Gary Ramage
media_cameraنخست وزیر اسکات موریسون با کریستین مورگان ملی پیشگیری از خودکشی مشاور و معاون ارشد پزشکی پروفسور مایکل کید. تصویر: Gary Ramage

آقای موریسون گفت که او نمی خواهد به جزئیات این هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید طرح است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این شامل یک پوش یارانه دستمزد اما مطمئن کارگران آنها را واجد شرایط برای کمک اگر آنها شده بود ایستاده بود در هفته های اخیر.

“اصول می توانم بگویم این است که بسته به حمایت از کسانی که اخیرا شده قربانیان این تعطیلی که صورت گرفته است و ما به دنبال حمایت از مردم درگیر در آن تعطیلی اما توصیه ما به جزئیات بیشتری از این نقطه شروع مورد که” او گفت:.

“خزانه دار و من خواهد شد یک اطلاعیه که به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم آن نیست که دور است اما ما می خواهیم به مطمئن شوید که هنگامی که ما انجام این کار ما را تحت پوشش اکثر زمین که نیاز به پوشش داده شده به فعال کردن برنامه با موفقیت اجرا شده در همکاری با کسب و کار است.”

آقای موریسون گفت: استرالیا مواجه شد “طولانی مدت نبرد” در دو جبهه است که کشش تا سپتامبر اگر نه دیگر.

“این خواهد بود فوق العاده دشوار اقتصادی و همچنین از سلامت نقطه نظر اما در جایی که استرالیا می تواند اطمینان حاصل شود که ما می تواند گزاف گویی بهتر و قوی تر از طرف دیگر است که با پیروی از این استراتژی های کسب و کار را قادر می سازد که به ظهور مجدد بسیار, بسیار سریع, با, کارفرمایان, پایتخت, تجهیزات خود را با مغازه ها و تمام چیزهایی که می توانید آنها را دوباره روشن و حرکت دوباره” او گفت:.

“متاسفانه این بحران بهداشتی و بحران اقتصادی یک نبرد در دو جبهه است و برای برپا بود در غیر قابل تصور و بی سابقه ای راه آینده حداقل شش ماه و به طور بالقوه فراتر از آن.”

Prime Minister Scott Morrison says imported cases still make up the majority. Picture: Gary Ramage
media_cameraنخست وزیر اسکات موریسون می گوید وارداتی موارد هنوز هم اکثریت را. تصویر: Gary Ramage

آقای موریسون در حال گسترش است بودجه برای پزشکی از راه دور, خشونت خانگی حمایت و ارائه خدمات بهداشت روان به عنوان شماره ملی coronavirus موارد عبور 3600.

استرالیا مسطح منحنی با وجود مرگ و میر

در چه آقای شکار است به نام “اوایل علامت مثبت” نرخ افزایش در coronavirus موارد از حدود 25 درصد به 30 درصد در هر روز از یک هفته پیش به حدود 13 درصد به 15 درصد امروز.

ملی مرگ و میر افزایش یافته و به 16 صبح امروز پس از یک Mebourne مرد در 80s در بیمارستان درگذشت آوردن ویکتوریا تعداد مرگ و میر تا 4.

در کوئینزلند یک زن در 70s بود که یک مسافر در روبی شاهزاده کشتی کروز دنیا در کبولتور بیمارستان.

آقای شکار اعلام خواهد شد وجود جهانی telehealth از فردا.

کسانی که خود منزوی خواهد بود قادر به تماس با پزشک ، پرستار بهداشت روان پزشک یا متفقین بهداشت حرفه ای.

GPs قادر خواهد بود برای رسیدن به بیماران خود را به مطمئن شوید که آنها در حال پیوستن به برنامه های سلامت خود.

در زیر بسته کمک مالی شامل $669 میلیون دلار برای پزشکی از راه دور, $74 میلیون برای سلامت روان پشتیبانی از 150 میلیون دلار برای خشونت خانگی خدمات 200 میلیون دلار برای کمک های اضطراری پشتیبانی می کند.

یک مقام رسمی دولت Coronavirus برنامه راه اندازی شده است, آقای موریسون به خبرنگاران گفت:.

آقای موریسون همچنین اعلام کرد که ایجاد یک مقام رسمی اطلاعات واتساپ, کانال های موجود در استرالیا است.gov.au/whatsapp.

آقای موریسون گفت: دریافت نرم افزار از فروشگاه App امروز صبح.

Prime Minister Scott Morrison with Health Minister Greg HuntPicture Gary Ramage
media_cameraنخست وزیر اسکات موریسون با وزیر بهداشت گرگ HuntPicture گری Ramage

در ضمن استرالیا خصوصی و کاتولیک بیمارستان ها در مورد بسته می شود و کارکنان خود ایستاده بود پایین قرار دادن 100,000 کارگران از کار فقط به عنوان سیستم بیمارستان در مورد به دست و پنجه نرم تحت وزن از coronavirus پذیرش.

فاجعه این است که در نتیجه شکست دولت های ایالتی و فدرال به آمده تا با یک راه حل مالی برای بیمارستان و پس از آنها ممنوع و غیر انتخابی عمل جراحی در یک ملی در جلسه هیئت دولت در اوایل این هفته.

Some hospitals are under threat with the potential of closure. Picture: Gordon McComiskie
media_cameraبرخی از بیمارستان ها تحت تهدید بالقوه از بسته شدن. تصویر: Gordon McComiskie

اخبار پارسیان استرالیا روز جمعه اعلام کرد که 600 پرستاران شده بود ایستاده بود در نیو ساوت ولز و کوئینزلند هنگامی که سومین بیمارستان خصوصی گروه Healthe مراقبت بود مجبور به انصراف از عمل جراحی است.

روز شنبه در تمام کشور بیمارستان های خصوصی هشدار آنها بیش از حد در آستانه به عنوان یک نتیجه از تصمیم توسط دولت های ایالتی و فدرال.

ملت نیاز به دسترسی به استرالیا 650 بیمارستان های خصوصی آن را به عنوان تلاش می کند برای مقابله با تقاضا از COVID-19 ویروس.

Health workers applaud in support of the medical staff that are working on the COVID-19 virus outbreak at La Paz hospital in Madrid, Spain. Picture: AFP
media_cameraسلامت کارگران تحسین در حمایت از کارکنان پزشکی که در حال کار بر روی COVID-19 شیوع ویروس در بیمارستان لاپاز در مادرید اسپانیا است. عکس: AFP

استرالیا بیمارستان های خصوصی انجمن های بهداشتی کاتولیک استرالیا و روز بیمارستان های استرالیا گفت: بخش خصوصی آماده است تا نقش خود را در مبارزه با COVID-19 اما کاهش به عمل جراحی و یک شکست دولت های ایالتی به گام تا برای حمایت از این بخش خواهد شد که عواقب وخیمی برای استرالیا آینده بیمارستان ظرفیت.

Staff wearing special equipment to prevent the spread of coronavirus arriving with a patient at San Pedro hospital, in Logrono, northern Spain. Picture: AP
media_cameraکارکنان پوشیدن تجهیزات ویژه برای جلوگیری از گسترش coronavirus ورود با یک بیمار در سن پدرو بیمارستان در لگرنیو شمال اسپانیا. عکس: AP
Workers wearing protective outfits sanitise the streets of Rome. Picture: AP
media_cameraکارگران پوشیدن محافظ لباس پاکسازی خیابان های رم. عکس: AP

“بیمارستان ها با آن روبه رو هستند بسیار دشوار است تصمیم به ایستادگی کردن کارکنان و کردند خدمات به عنوان یک نتیجه مستقیم فقط زمانی که کل سیستم بهداشت و درمان است نیروبخش خود را برای افزایش COVID-19 بیماران” استرالیا بیمارستان های خصوصی رئیس انجمن مایکل Roff گفت.

توسعه می آید به عنوان ویروس, نرخ مرگ و میر افزایش می یابد در سراسر جهان با یک نفر در حال مرگ در هر هشت دقیقه در بریتانیا و یکی نیویورکر در حال مرگ در هر 17 دقیقه. بیش از 830 نفر در اسپانیا در 24 ساعت, ملت, بدترین روز برای مرگ و میر و ایتالیا مرگ و میر در صدر 10,000 به عنوان تعدادی از موارد در سراسر جهان در صدر 640,000.

و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شوکه نیویورک زمانی که او اعلام کرد او در فکر کردن در مورد “quarantining” دولت – معنی ساکنان آن دیگر نمی تواند ترک دولت است.

خانواده ها گفت: برای دور ماندن از عزیزان در فرودگاه سیدنی

این می آید به عنوان NSW Police هشدار داد دوستان و خانواده از استرالیا پرواز به فرودگاه بین المللی سیدنی به دور ماندن و به آنها گفت که نمی خواهد خود را ببینید عزیزان.

و یک مرد و یک زن بوده اند جریمه از 1000 دلار در هر بعد از جفت گفته مسخره خود را 14 روز coronavirus خود انزوا دوره پس از ورود به تایلند.

دوستان و خانواده از استرالیا پرواز به سیدنی هشدار داده شده است به دور ماندن و گفت: آنها نمی دیدن عزیزان خود.

NSW Police گفت: همه مسافران از صبح روز یکشنبه پردازش خواهد شد با احتیاط گرفته شده و سپس به خود را نامزد هتل ها که در آن آنها می توانند با تماس با خانواده است.

“هیچ زمینه وجود دارد در فرودگاه بین المللی سیدنی که در آن خانواده و دوستان شما خواهد بود قادر به بازگشت مسافران و یا تماس با آنها” یک پلیس در بیانیه ای گفت:.

Police put people onto a bus at Sydney Airport to take them into quarantine. Picture: Damian Shaw
media_cameraپلیس مردم قرار داده بر روی یک اتوبوس در فرودگاه سیدنی به آنها را به قرنطینه. تصویر: Damian شاو

“ما درک می کنیم این بی سابقه است اما این یک مرحله حیاتی در تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19.”

از نیمه شب جمعه همه مردم پرواز به فرودگاه بین المللی در استرالیا خواهد بود مجبور به صرف 14 روز در قرنطینه در دولت-بودجه اتاق های هتل ها.

آخرین گروه از مسافران برای رسیدن به استرالیا قبل از سخت دو هفته دوره قرنطینه در ضربات را ساخته اند آن را به داخل کشور با حدود 40 مسافر در سه پرواز فرود در فرودگاه سیدنی در شب شنبه.

دارلینگ هاربر را Novotel Hotel شد مقصد برای خارجی ها که متحرك به تواند لود شده به شش اتوبوس توسط افسران پلیس با پوشیدن ماسک و دستکش.

People are led onto a bus at the international terminal at Sydney Airport, to be taken to a hotel for quarantine. Picture: Damian Shaw
media_cameraمردم led بر روی یک اتوبوس در ترمینال بین المللی در فرودگاه سیدنی می تواند به یک هتل برای قرنطینه. تصویر: Damian شاو

استرالیا نیز مجبور به جدا در هتل ها پس از بازگشت به خانه از نیمه شب روز شنبه.

قوانین جدید معرفی شده اند که حدود دو سوم از استرالیا 3640 coronavirus موارد از مردم از بازگشت از خارج از کشور سفر.

یک زوج استرالیایی که در یکی از سه پرواز به زمین در سیدنی شنبه شب قبل از قرنطینه قوانین اجرا شد بستری آنها نشان داد نشانه هایی از ویروس – اما آنها تست شده و اجازه داده شد به ترک فرودگاه به عنوان آنها را خوشحال و از Daily Mail گزارش شده است.

در ضمن یک مرد و یک زن بوده اند جریمه از 1000 دلار در هر بعد از جفت گفته مسخره خود را 14 روز coronavirus خود انزوا دوره پس از ورود به تایلند.

پلیس گفت که آنها صادر 22 ساله و 23 ساله با مجازات نقض اعلامیه (پین) در روز شنبه پس از صحبت کردن زن و شوهر در یک آدرس در Hillvue NSW غربی که در آن جفت شده بود و نیاز به قرنطینه به مدت دو هفته.

افسران گفت: این جفت ارز که وارد سیدنی در یک پرواز های از تایلند در روز سه شنبه سفر کرده بود از Hillvue به Boggabri در روز جمعه که در آن آنها را به تماس با شخص دیگری.

دو نفر بودند و هر یک را صادر کرد, با 1000 دلار پین برای عدم پیروی از یک جهت در بخش 7 از NSW بهداشت عمومی عمل می کنند.

بیمارستان های خصوصی تقاضا تضمین

در استرالیا بیمارستان های خصوصی خواستار دولت تضمین زنده ماندن خود را.

بین آنها به بیمارستان خصوصی سیستم استخدام بیش از 100,000 کارکنان از جمله 57,000 پرستاران سراسر 650 بیمارستان سایت. وجود دارد بیش از 300 شبه حاد بیمارستان های خصوصی. بیش از یک سوم از بخش مراقبت ويژه تخت در بیمارستان های خصوصی با توجه به افسر ارشد پزشکی.

چا اجرایی پت گارسیا گفت: “آنچه که باید اتفاق می افتد در این زمان در این فضای تنفس ما قبل از کامل coronavirus یورش همه بیمارستان ها به نوبه خود توجه خود را به آموزش خود را موجود کارکنان بالینی و استخدام کارکنان اضافی – هر دو بالینی و غیر بالینی برای درمان بیماران است.

“ما همچنین اذعان کرد که زمستان است فقط در اطراف گوشه, تست, سیستم بیمارستان در بهترین زمان اجازه دهید تنها در زمانی که وجود دارد این است که جهانی همه گیر. بیمارستان ها نمی تواند به سادگی بستن کل بخش و Icu و سپس آنها را دوباره روشن کنید در تلنگر از یک سوئیچ. اگر ما نیاز به بستن بخش و بیمارستان و آنها ممکن است در دسترس زمانی که ما به آنها نیاز دارید.”

مایکل راف ، مدیر عامل شرکت استرالیا بیمارستان های خصوصی انجمن گفت: “ایالات متحده به نظر نمی رسد به درک ضرورت رسیدن به یک معامله آخر این هفته اگر آنها اینکار را تخت آنها نیاز به چند هفته زمان دیگر ممکن است در دسترس است.”

“آنچه ما نیاز داریم یک شبکه ملی از بیمارستان هماهنگ بین ایالات متحده و کشورهای مشترک المنافع و تضمین این که ما کل نظام سلامت است که در ظرفیت کامل. بدون یک مشترک المنافع را تضمین بیمارستان های خصوصی خواهد شد و شروع به بستن درهای خود را از اوایل هفته آینده.”

An isolation room for a patient with COVID-19..
media_cameraیک اتاق ایزوله برای یک بیمار با COVID-19..

جین Griffiths, مدیر عامل شرکت بعد از بیمارستان های استرالیا گفت: “ما دیده می شود چه اتفاقی می افتد در اسپانیا و ایتالیا که در آن بیماران لازم نیست که دسترسی به هواکش و تخت ICU.

“ظرفیت بیمارستان خصوصی سیستم در استرالیا بسیار زیاد است. ما باید در حال حاضر برای اطمینان از ظرفیت در دسترس است که ما به آن نیاز دارند”.

NSW بهداشت گفت: اواخر روز گذشته آنها در مذاکرات با بیمارستان های خصوصی.

این بیمارستان خصوصی بخش co-operate از هر راهی که از آن می توانید برای کمک به همه دولت ها با توسعه ملی coronavirus مشارکت. تعدادی از انتفاعی و غیر انتفاعی بیمارستان های خصوصی در حال حاضر در بحث با کشورها و مناطق به کمک در توسعه مکانیزم های طراحی شده برای حفظ و زنده ماندن بالینی ظرفیت ارائه شده توسط بیمارستان خصوصی بخش.

این بخش معتقد است که بعید است در سراسر کشور سازگار موقعیت را می توان از طریق فردی در مذاکرات با هر یک از کشورها و مناطق در قاب زمان لازم را برای حفظ کارآیی و ظرفیت بیمارستان خصوصی سیستم.

مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم ایده برای ‘قرنطینه نیویورک’

نیویورک است که به احتمال زیاد قرار داده و به یک دو هفته ای قرنطینه برای جلوگیری از گسترش این coronavirus قفل در 21 میلیون نفر است.

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به این ممنوعیت به دلیل آلوده نیویورک شد, پرواز به فلوریدا.

“من ترجیح می دهم آن را انجام نمی, اما ما ممکن است به آن نیاز دارید” آقای ترامپ گفت:

“ما می خواهم برای دیدن نیویورک قرنطینه به دلیل آن را به یک hotspot,” او گفت:.

“New York, New Jersey, شاید یک یا دو جاهای دیگر بخش های خاصی از کانکتیکات قرنطینه. من فکر کردن در مورد که در حال حاضر است.”

“آنها با داشتن مشکلات در فلوریدا بسیاری از نیویورکی ها پایین رفتن. ما که نمی خواهیم.”

این ممنوعیت به احتمال زیاد معرفی شده در روز یکشنبه به وقت محلی.

ما در حال حاضر دارای بالاترین میزان عفونت در جهان 115,000 موارد با حداقل 50,000 موارد در نیویورک است.

US President Donald Trump is weighing up implementing stricture anti-travel measures for New Yorkers. Picture: AP
media_cameraرئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با وزن اجرای پيشابراه ضد سفر اقدامات برای نیروهای جدید است. عکس: AP

آقای ترامپ گفت: تعداد بالا در آمریکا نشان داد که آن متعهد شد برای تست و سوال که آیا چین را نشان داد تا چه حد کامل از این ویروس وجود دارد.

وجود دارد بیش از 650,000 موارد تایید شده در سراسر جهان, با حداقل 3 میلیارد نفر در مستند که به نظر می رسد تنها راه موثر به سرعت گسترش آن.

فرماندار نیویورک اندرو کومو است و تاخیر در انتخابات برای نامزدهای ریاست جمهوری تا ماه ژوئن به عنوان فشار رشد می کند جلوتر از برنامه ریزی نوامبر ملی رای دادن.

میشیگان اعلام شده است یک فاجعه منطقه و وجود دارد یک مسابقه را بیشتر هواکش که تقریبا دو برابر به عنوان مناطق ایالات متحده رقابت برای به دست آوردن دسترسی به آنها.

جنرال موتورز مجبور شده اند خود را به سوئیچ ماشین خط تولید به ساخت هواکش به عنوان بحران عمیق تر.

New York Governor Andrew Cuomo. Picture: AP
media_cameraفرماندار نیویورک اندرو کومو. عکس: AP

ارتش بیمارستان کشتی بود در راه خود به نیویورک را به 1100 بیماران به سهولت بار در این شهر نامعقول سیستم بیمارستان.

خیابان های منهتن بودند خالی از دیروز در صحنه های وهم آور به عنوان بسیاری از نیویورکی بدون بیمه سلامت انجام بهترین خود را برای جلوگیری از بیماری.

اما خشم شده است بیرون میریزد با فیلم نشان دادن یک مرد کشیده یک اتوبوس و مورد ضرب و شتم پس از او سرفه نزدیک با مسافران دیگر.

او تلاش برای ماندن در اتوبوس چسبیده به یک قطب اما بیرون کشیده شد و مورد ضرب و شتم.

در سراسر آمریکا شده اند وجود دارد گزارش قابل توجهی از کمبود تجهیزات حفاظت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز شنبه به وقت محلی که او تا به حال صحبت با برخی از فرمانداران شد و با توجه به برخی از نوع اجرا قرنطینه برای جلوگیری از مردم در نیویورک و بخش هایی از نیوجرسی و کانکتیکات از سفر.

آقای ترامپ گفت: این امر می تواند برای یک دوره کوتاه از زمان, اگر ما آن را در همه.”

بریتانیا و ایالات متحده و اتحادیه اروپا در تلاش برای صاف منحنی به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد

Coronavirus که در کشتار مردم در شهر نیویورک در نرخ یک در هر 17 دقیقه با توجه به New York Post.

شهر نیویورک در حال حاضر سخت ترین ضربه منطقه و ممکن است تبدیل به بزرگترین خوشه. مرگ و میر در ایالات متحده پیشی گرفته اند 1500.

ایالات متحده به تنهایی دارای بیشترین تعداد از موارد در سطح جهان در بیش از 113,000. کارکنان پزشکی در نیویورک در مواجهه با انتقاد از کمبود ماسک محافظ و لباس.

Artist Luba Drozd makes protective shields for health workers in her apartment on her 3D printers. Picture: AFP
media_cameraهنرمند لوبا Drozd باعث سپر حفاظتی برای کارگران بهداشت در آپارتمان او در 3D printers. عکس: AFP

The Sun گزارش داد که بریتانیا coronavirus مرگ و میر افزایش یافته بود به 1019 یک شبه پس از مرگ و میر بیشتر و ثبت شد در یک روز از قبل از COVID-19 بیماری همه گیر.

تخمین زده می شود که یک فرد انگلیسی است که در حال مرگ در هر هشت دقیقه و بیش از 17 ، 000 در حال حاضر آلوده در بریتانیا است.

بیش از 6000 نفر در بیمارستان با بیماری در انگلستان دیروز.

در همین حال ایسنا گزارش داد که اسپانیا شمارش 832 مرگ و میر در 24 ساعت مرگبارترین روز پس از وقوع شروع آوردن تلفات به حدود 6000 است.

خبرگزاری فرانسه گزارش می دهد که مرگ و میر در اروپا رسید گذشته 20,000.

تقریبا 600000 نفر در سراسر جهان آلوده شده اند با کوروناویروس.

بیمارستان های خصوصی درمان خارجی کروز بیماران

ده ها تن از مسافران و خدمه پردازنده Artania کشتی کروز در Fremantle به احتمال زیاد آلوده شده است با کروناویروس و درمان خواهد شد و در بیمارستان های خصوصی در پرت.

برتر خوانده شده را علامت McGowan گفت: کشورهای مشترک المنافع تا به حال قرارداد بتسدا و هالیوود بیمارستان برای درمان خارجی است.

“کشتی های کروز خود را همچنان به عنوان پاشنه آشیل وقتی که می آید به مدیریت این وضعیت” او به خبرنگاران گفت: در روز شنبه.

“من خوشحال می گویند مشترک المنافع موافق این موضوع است که مسئولیت خود را.” آقای McGowan گفت: Artania آمار یک نقطه بحران در جمعه شب هنگامی که آن را نشان داد 77 نفر تا به حال ویروس-نوع علائم و فرد دیگری بود تخلیه به صورت جداگانه بیماری است.

و کارشناسان بهداشت و درمان رفت و روی در شنبه انعقاد 46 نفر باید آزمایش coronavirus از جمله 30 مسافر و 16 خدمه.

هر کسی که تست مثبت خواهد بود درمان در بیمارستان های خصوصی. هفت نفر از نه نفر كه متحرك در روز جمعه که تست مثبت دیگر خواهد بود در قرنطینه WA آکادمی پلیس خواهد شد و به جای رفتن به بیمارستان.

دو نفر دیگر بودند که قبلا تخلیه از کشتی برای دیگر دلایل پزشکی و سپس پس از آن مبتلا به COVID-19 باقی می ماند و در یک وضعیت بحرانی است.

وزیر بهداشت راجر کوک گفت که به احتمال زیاد سوم اضطراری مهاجر نیز تست مثبت است.

Banners are hung from the cruise ship MV Artania in Fremantle harbour in Fremantle.
media_cameraآگهی ها آویزان از کروز کشتی MV Artania در Fremantle هاربر در Fremantle.

آقای McGowan گفت: چهار چارتر پرواز را حدود 800 سالم به مسافران و برخی از خدمه بازگشت به اروپا است.

زلاند جدید پردازنده واسکو دا گاما کشتی کروز است که همچنین لنگر انداخت در Fremantle خواهد بود ارزیابی قبل از پرواز در شب شنبه. نیز وجود دارد که در حدود 30 مردم پردازنده.

حدود 200 مسافر از WA به زودی به انزوا در Rottnest Island برای 14 روز در حالی که حدود 600 دیگر استرالیا را قرنطینه در و دو هفته قبل از رفتن به خانه.

کشتی کروز Magnifica است که لنگر کردن Fremantle است reprovisioning را ترک خواهد کرد و بعد از آن در روز شنبه.

یک چهارم کشتی که تنها خدمه پردازنده نیز نیاز به reprovision و سوخت گیری.

“حقیقت این است که هیچ راه حل های مناسب در این مجموعه کامل از وقایع” آقای McGowan گفت.

“ما نمی خواهیم مسافران از کشتی های کروز سرگردان در اطراف خیابان.” WA دارای 23 مورد جدید از جمله تایید Artania مسافران در نظر گرفتن دولت در مجموع به 278.

وجود 14 نفر در بیمارستان از جمله شش در بخش مراقبت های ویژه. آقای کوک گفت: به طور کلی تعداد “بسیار دلگرم کننده”.

A passenger walks from the MV Artania to be attended to by waiting paramedics on the wharf at the Fremantle Passenger Terminal.
media_cameraیک مسافر پیاده روی از MV Artania به حضور داشتند با انتظار امدادگران در بارانداز در Fremantle پایانه مسافری.

“این بدان معنی است که ما در ادامه به شناسایی تمام افرادی که در خطر ابتلا COVID-19 و ما منزوی, کسانی,” او گفت:. استرالیا انجمن پزشکی و رئیس جمهور اندرو میلر گفت: یک مستند اجتناب ناپذیر بود.

“ما هر چه زودتر آن را انجام دهد بیشتر موثر است و امیدوارم این کوتاه تر از آن خواهد بود.” اما آقای McGowan گفت که او نمی مانند اصطلاح “مستند”.

“ما نیاز به مراقب باشید در زبان ما وجود دارد به خوبی ممکن است تغییرات بیشتر اما اگر وجود دارد ما اعلام خواهد کرد آنها را در روزهای آینده و اگر این تغییرات را در محل قرار داده شده آن را به صورت مشترک خوب است.” 61-سال-در راه خود را به ساحل متهم شده است پس از اتهام عدم تطابق با یک جهت به خود منزوی پس از بازگشت به WA از اندونزی هفته گذشته است.

استرالیا پلیس مدیریت جدید قرنطينه

استرالیا دولت در حال حاضر تبدیل به پلیس-موفق قرنطینه اقدامات و تهدید به جریمه و زندان به نبرد coronavirus به عنوان تلفات می رسد 14.

همه استرالیایی ها به خانه بازگشت و در کشتی های کروز و یا فرودگاه بین المللی از نیمه شب یکشنبه – و بسیاری از قبل از آن – زندگی می کنند خود را 14 روز از قرنطینه در دولت-بودجه اتاق های هتل ها.

درب خواهد بود محافظت شده توسط پلیس ایالتی دفاع پرسنل و یا محافظان امنیتی خصوصی.

دو سوم از استرالیا بیش از 3580 موارد مرتبط شده اند به خارج از کشور سفر معاون افسر ارشد پزشکی Paul Kelly گفت: در روز شنبه.

Travellers arriving from flight QF66 from Johannesberg wearing protective face masks at Sydney International Airport.
media_cameraمسافران پس از رسیدن از پرواز QF66 از Johannesberg پوشیدن محافظ ماسک صورت در فرودگاه بین المللی سیدنی.

“ما واقعا نیاز به در بالای مردم است که بازگشته اند … از این کشورهای دیگر بودند که بسیار گسترده تر و بدتر از بیماری همه گیر از COVID-19 از ما در حال حاضر در حال انجام در اینجا در استرالیا” او به خبرنگاران گفت: با اشاره به کشتی های کروز امریکا, انگلستان و ایتالیا به عنوان منابع کلیدی.

Dr کلی گفت: اکثر محلی به دست آورد موارد تا به حال پاک کردن تماس با یک مورد شناخته شده از رمان coronavirus ساخت قرنطینه اجباری برای بازگشت مسافران بسیار مهم بود و پشتیبانی توسط “بهترین” شواهد پزشکی.

Federal and Queensland police greeting passengers of a Qantas flight coming in from Sydney to check they know the quarantine rules. Picture: Stewart McLean
media_cameraفدرال و پلیس کوئینزلند تبریک مسافران یک پرواز کوانتاس در آینده از سیدنی به بررسی آنها می دانند که قوانین قرنطینه. تصویر: استوارت مک لین

موریسون بعدی بسته محرک

این موریسون دولت اعلام کرده است که تقریبا 300 میلیون دلار بودجه اضافی برای بخش حمل و نقل هوایی در حالی که این برنامه برای قرار دادن کسب و کارهای دیگر به خواب زمستانی برای محافظت از آنها را از آمار اقتصادی ناشی از کوروناویروس. معاون نخست وزیر مایکل مک کورمک گفت: $198 میلیون ارائه شده برای حمایت از شرکت های هواپیمایی منطقه ای مبارزه از طریق بحران و اضافی 100 میلیون دلار نیز در دسترس خواهد بود به کوچکتر منطقه ای شرکت های هواپیمایی باید از آنها به آن نیاز دارید. “صنعت حمل و نقل هوایی یکی از سخت ترین ضربه صنایع. آن را سخت به خصوص در زمینه های منطقه ای” آقای مک کورمک اتباع رهبر و وزیر حمل و نقل به خبرنگاران گفت: در وگگا وگگا NSW در روز شنبه.

آن را به ارمغان می آورد دولت کل تعهد خود را به بخش حمل و نقل هوایی به بیش از 1 میلیارد دلار.

نخست وزیر اسکات موریسون در روز جمعه پرچم یک خواب زمستانی طرح کسب و کار نشان می دهد از آن خواهد شد بخشی از یک سوم بسته محرک اقتصادی اعلام می شود در روز. استرالیا کسب و کار کوچک و خانواده شرکت بازرس کیت Carnell گفت: تنها راه برای کسب و کارهای کوچک برای زنده ماندن در ماه های آینده این است که اگر آنها به طور موثر می تواند ضربه مکث در حال حاضر.

“برای کسب و کار برای جستن به عقب زمانی که بحران بهداشت و درمان است که بیش از آنها نیاز به یک تعطیلات از تمام هزینه های که آنها متحمل می شوند و در طول این دوره بسیار سخت” خانم Carnell در بیانیه ای گفت.

Prime Minister Scott Morrison during a press conference at Parliament House in Canberra. Picture: AAP
media_cameraنخست وزیر اسکات موریسون در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارلمان در کانبرا است. تصویر: AAP

سومین بسته حمایتی – در بالای دو ارزش بیش از 80 میلیارد دلار – نیز انتظار می رود عبارتند از تجاری و مسکونی اجاره کمک به تعدادی از کسب و کار بسته شدن درهای خود را افزایش قرار دادن ده ها هزار نفر از کارگران بر روی دل صف و به طور بالقوه به اجاره استرس است. “ما خانه ما قلعه. در چند ماه آینده از آن ما خواهد بود قلعه” کار مسکن سخنگوی Jason Clare ABC گفت.

“شما نمی توانید اقامت در خانه اگر شما را بیرون کردند. ما نیاز به انجام چه Poms انجام داده اند چه نیوزیلند انجام داده و تاسمانی. توقف اخراج.” مخالفت سخنگوی آموزش و پرورش در اوایل آماندا Rishworth همچنین می خواهد فوری برای حمایت از مراکز نگهداری از کودکان که دیده می شود ثبت نام شاقول.

ما تست 5 دقیقه ای که برای شروع مواد مخدر دادگاه

سریع تست شده و تایید شده در ایالات متحده آمریکا است که در نظر گرفته شده است برای تشخیص در عرض چند دقیقه که آیا یک فرد مبتلا به کوروناویروس. Abbott Laboratories گفت: این دستگاه کوچک و قابل حمل به اندازه یک توستر – و می تواند راه اندازی در خارج از بيمارستان به عنوان مثال. تست کیت تعیین می تواند در عرض پنج دقیقه که آیا یک نمونه است که شما با Sars-CoV-2 و 13 دقیقه به قطعی تایید آن است که اگر منفی های ما شرکت مراقبت های بهداشتی گفت.

ابوت اعلام کرد اواخر جمعه که تجهیزات خود را دریافت کرده بود اورژانس مجوز توسط سازمان غذا و دارو است و آن را با هدف تولید 5 میلیون کیت در ماه است.

آخر هفته گذشته مورد تایید FDA تست روش که قرار است به ارائه نتایج در عرض 45 دقیقه. اما کسانی که آزمون از تولید کننده Cepheid هستند مورد استفاده قرار گیرد به طور عمده در بیمارستان.

این کشور توانایی برای مبارزه با کروناویروس مختل شد در اوایل عدم تست ظرفیت و سپس طولانی تاخیر پس آزمون بوده است انجام شده است. ایالات متحده در حال حاضر بیشتر تایید موارد COVID-19 بیماری است که می تواند ناشی از Sars-CoV-2 ویروس بیش از هر کشور دیگر.

در نروژ و اسپانیا اولین بيماران در مورد به ثبت نام در این است که به اصطلاح همبستگی محاکمه خواهد شد که در مقایسه ایمنی و اثربخشی چهار داروهای مختلف یا مواد مخدر ترکیب.

بیش از 45 کشور در حال بدست گرفتن بخشی در دادگاه و بیشتر است که پیوستن هر چه سریعتر ما را به نتایج”.

WHO to launch COVID-19 treatment trial

سازمان جهانی بهداشت است که در مورد به راه اندازی اصلی دادگاه در پیگیری درمان coronavirus. مقامات در حال تست چهار از مهمترین مواد مخدر در بیماران در نروژ است. ترکیبی از مالاریا داروها و ضد ویروسی داروهای مورد استفاده در درمان HIV را شامل شود در دادگاه. سازمان جهانی بهداشت می گوید واکسن ممکن است 12 تا 18 ماه به دور است. تصویر: آسوشیتد پرس

بریتانیا در جنگ به عنوان ساعت می شود ویروس

بریتانیا در حال مبارزه با کروناویروس با یک دست گره خورده است پشت خود را به عقب پس از این کشور افسر ارشد پزشکی خود جدا شده و با علائم و نشانه های این بیماری است.

پروفسور کریس Ersin که تا به حال شده است به جلسات روزانه در این کشور واکنش رفته به مستند پس از نخست وزیر بوریس جانسون و وزیر بهداشت مت, Hancock, آزمایش مثبت به این بیماری است.

آنها همه کار از راه دور و اصرار داشت که آنها هنوز هم در اتهام زیرا آنها تنها علائم خفیف.

اما وجود برنامه در محل برای انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab به بیش باید آقای جانسون تبدیل شدن به طور جدی بیمار است.

دانشمندان گفته اند که آقای جانسون در نظر گرفتن بیش از حد بسیاری از خطرات قبل از او آمد با این بیماری است.

UK PM Boris Johnson announces he has coronavirus. Picture: Supplied
media_cameraانگلستان PM بوریس جانسون اعلام کرد او coronavirus. تصویر: عرضه

پروفسور سوزان Michie, مدیر دانشگاه کالج لندن مرکز برای تغییر رفتار گفت: “در حالی که ساعت شد گفتن مردم به ماندن در خانه و حفظ حداقل دو متر از هم جدا از یکدیگر در مجلس عوام (پارلمان بریتانیا) بود که برای کسب و کار باز و چهره به چهره فعالیت های پارلمانی شد حمل.

“با توجه به راه های انتقال از لمس کردن سطوح آلوده و تنفس در ویروس مملو از قطرات آن را باید نه به عنوان یک شگفتی به شنیدن این که ساعت و وزیر بهداشت باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.”

سیاستمدار محافظه کار مایکل گوو ایستاده بود و در را برای آقای جانسون, 55 و در دفاع از او در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل روز دوشنبه به وقت استرالیا.

“این واقعیت که این ویروس هیچ respecter از افراد و هر كس آنها یکی از دلایلی است که چرا ما نیاز به سخت اجتماعی فاصله اقدامات به طوری که ما می تواند به کاهش میزان عفونت و کاهش فشار بر بیمه خدمات درمانی,” او گفت:.

آقای جانسون به باردار نامزد کری Symonds شده است دیده نمی شود در حالی که خود بحث چرخش دکتر دومینیک Cummings فیلم برداری شده بود در حال اجرا از شماره 10 بعد از آقای جانسون را تشخیص داد.

Military and contractors building the Nightingale Hospital for novel coronavirus Covid-19 patients at the Excel centre in east London.
media_cameraنظامی و پیمانکاران ساختمان بیمارستان بلبل برای رمان coronavirus Covid-19 بيمار در اکسل مرکز در شرق لندن است.

آقای گوو اعلام سریع دنبال تست برای سلامت کارگران است.

آنها را آزمایش می شود برای پیدا کردن اگر آنها در حال حاضر به حال این ویروس و بازیابی اجازه می دهد آنها را به بازگشت به کار.

در حال حاضر هر کسی با علائم باید خود جدا برای 14 روز سرقت نظام سلامت از کارکنان کلیدی.

بریتانیا پاک 33,000 تخت و یا معادل 50 بیمارستان برای مقابله با بحران.

و 4000 تخت 1 کیلومتر طولانی بیمارستان در تبدیل مرکز کنوانسیون در لندن باز خواهد شد در هفته آینده با کمک ارتش بریتانیا.

یکی دیگر از دو موقت بیمارستان در حال احداث در بیرمنگام و منچستر.

هنوز هم وجود دارد 3000 تخت موجود در لندن دیروز که شده است در مرکز انگلستان شیوع آن نیز ادعا کرد که پرنس چارلز, اگر چه او فقط علائم خفیف.

Makeshift hospital rooms stretch out along the floor at the Jacob Javits Convention Center in New York.
media_cameraموقت, اتاق بیمارستان, کشش در امتداد طبقه در Jacob Javits مرکز کنوانسیون در نیویورک است.

اخبار بیشتر

COVID-19 ایمنی جدید و فوق العاده مسابقه

بیش از 100 ، 000 استرالیا فوری تماس با بانک ها برای کمک به

دلار استرالیا به زندگی دختر داخل COVID-19 مرگ مرکز

Crims هدف استرالیا در اس ام اس جدید کروناویروس کلاهبرداری

ایتالیا

ایتالیا کشته شدگان صعود به بیش از 10,000 – سه برابر بیشتر از چین و میر – با یکی دیگر از 889 مرگ و میر در یک روز.

اما این کشور به طور کلی عفونت نرخ پهن دادن به برخی از امید خود را تندرو اقدامات بودند کاهش ویروس.

Medical personnel and residents of the Honegger nursing home where 35 people have died so far from coronavirus in Albino, Italy. Picture: AFP
media_cameraپرسنل پزشکی و ساکنان Honegger خانه سالمندان که در آن 35 نفر کشته شده اند که تا کنون از coronavirus در الببینو ایتالیا. عکس: AFP

نخست وزیر Guiseppe کونته مجموعه نگاه به گسترش مستند اقدامات در ایتالیا تا اواسط مارس فراتر از شکستن عید پاک است که در یک لحظه مهم در کاتولیک سنتی کشور است.

هیچ بیشتر وجود دارد 92,000 موارد در ایتالیا با 10,023, مرگ و میر, میزان مرگ و میر 10.8 درصد اگر چه تنها در موارد جدی آزمایش شده اند.

بهبود بیماران نیز افزایش با 1,434 ضرب و شتم این ویروس در یک روز, در آخرین آمار و ارقام.

آنجلو Borelli سر از ایتالیا عمران سازمان حفاظت گفت: بدون مستندات آن “شده اند که یک وضعیت ناپایدار.”

هند

دهها هزار نفر از سرخپوستان را به انتظارنشسته بودند تا برای گرفتن اتوبوس ها در خارج از پایتخت دهلی نو به ضرب و شتم این کشور 21-day مستند.

پایین پرداخت می شود کارگران از شهرستان فرار کرده اند به روستاها و شهرها پس از محدودیت به معنای آنها شغل خود را از دست.

دولت در حال برنامه ریزی برای ارائه عدس و غلات جیره به مردم با بسیاری از به احتمال زیاد به رنج می برند و بدون درآمد.

Migrant workers and their family members line up outside the Anand Vihar bus terminal to leave for their villages during a government-imposed nationwide lockdown in New Delhi. Picture: AFP
media_cameraکارگران مهاجر و اعضای خانواده خود را خط به بالا در خارج از آناند Vihar, اتوبوس, ترمینال, ترک روستاهای خود در طول یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند در دهلی نو. عکس: AFP

برخی از این پوشش در 500 متری ستون خورده بود به روز و برخی دیگر در حال غرق اتوبوس و تصمیم به رفتن به خانه.

Dilipji Thakor گفت: “به جای مرگ گرسنه ما تصمیم به راه رفتن.”

Jamu Rathwa بود که حمل دختر خود را بر روی شانه های او گفت که او تا به حال یک شبکه پشتیبانی در زادگاه خود و او باید به وجود دارد برای زنده ماندن.

به عنوان بسیاری از 100 میلیون نفر در هند در حال کارگران غیر ماهر بسیاری از آنها حرکت به شهرهای بزرگتر به دنبال شغل.

وجود دارد 933 موارد در هند با 20 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار و ارقام با این حال این احتمال وجود دارد که موارد بالاتر به دلیل مقدار کمی از تست.

اسپانیا

اسپانیا بود که در مسیر برای 46,000 مرگ و میر بر اساس روند فعلی آن را به عنوان به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بدترین آمار کشور در اروپا است.

یک تجزیه و تحلیل از عفونت روند در امپریال کالج لندن را محاسبه بالقوه مرگ و میر با اسپانیا شاهزاده خانم ماریا از ترزا در میان آخرین قربانیان.

86 ساله بود که برای اولین بار شناخته شده سلطنتی به مرگ از coronavirus.

او بخشی از تاریخ و خانواده سلطنتی در اسپانیا است که در حال حاضر 5,128 اما مرگ و میر گرفته شده فوق العاده اندازه گیری تبدیل یخ یخ بازی کردن در رئال مادرید به یک سردخانه به عنوان آن غرق می شود با موارد.

Healthcare workers wait for drivers at a drive-through testing point for the COVID-19 disease at the University Hospital in Burgos, Spain. Picture: AFP
media_cameraبهداشت و درمان کارگران منتظر رانندگان در یک درایو-از طریق تست پوینت برای COVID-19 بیماری در بیمارستان دانشگاه در بورگوس اسپانیا است. عکس: AFP

وجود دارد یک رکورد سنبله 832 مرگ و میر گزارش شده در یک روز اما روزنامه اسپانیایی ال پایس گزارش شده است که رقم واقعی می تواند بسیار بالاتر است.

یک درز گزارش دولت گفت که بسیاری از قربانیان نمی شد که شمارش به عنوان در حال مرگ از coronavirus حتی اگر آنها به حال علائم.

دیگران به سادگی نمی آزمایش شده است.

“این برگ از بسیاری از مردم که در خوابگاه و یا در خانه های خود بودند که هرگز آزمایش” یک منبع به این روزنامه گفت.

پروفسور تام Pike از امپریال کالج لندن crunched اعداد ساخته شده است که پیش بینی وخیم با توجه به بار.

ایتالیا را از دست خواهد داد 28,000 مردم انگلستان را از 5700 مرگ و میر در مقایسه با پیش بینی 260,000 مرگ و میر و بدون آن مستند.

اما در بیشتر ضربه بهداشت و درمان اسپانیا مقامات مجبور شدند به تاخیر تست چرا که آنها خریداری شده معیوب کیت.

15 دقیقه تست سفارش از چین تا به حال به آن ارسال شود به دلیل نگهداری آنها گم شده و تست مثبت.

آنها تا به حال مورد ستایش قرار داد به عنوان یک تعویض بازی از چهار ساعت تست شده است که قفل کردن اسپانیایی آزمایشگاه.

بریتانیا

بریتانیا شروع به شارژ مردم برای سرفه در افسران پلیس به عنوان آنها ظرف جریمه برای نقض مستند قوانین.

منچستر پلیس تایید کرد که یک مرد بی خانمان, 33, به نظر می رسد در دادگاه روز سه شنبه به اتهام حمله به.

او گفته سرفه در یک افسر پلیس و ادعا کرد که او تا به حال coronavirus.

Britain’s Prime Minister Boris Johnson remotely chairs the morning novel coronavirus COVID-19 meeting at Downing Street by video link. Picture: AFP
media_cameraنخست وزیر بوریس جانسون از راه دور, صندلی, صبح, رمان coronavirus COVID-19 جلسه در خیابان داونینگ با لینک ویدئو. عکس: AFP

این می آید به عنوان بریتانیا قرار می دهد و افراد بی خانمان در هتل ها به آنها را متوقف کند گسترش ویروس.

و سومین وزیر دولت خود جدا شده پس از عقد قرارداد علائم ویروس, پس از نخست وزیر بوریس جانسون و وزیر بهداشت مت هنکاک مثبت تشخیص است.

انگلستان مرگ و میر افزایش 260 در یک روز, بالاتر از 1000 عنوان طرح ملی سلامت و خدمات پزشکی مدیر Stephen Powis گفت: نگه داشتن مرگ و میر زیر 20,000 خواهد بود یک نتیجه خوب است.

Derbyshire پلیس پرتاب رنگ سیاه و سفید در آبی دریاچه به آن را متوقف کند بودن جذاب برای گردشگران به عنوان برخی از استرالیایی ها چشم پوشی مستند قوانین.

آرژانتین

یک کوروناویروس “سوپر پخش” در آرژانتین که نادیده گرفته انزوا قوانین و گفته آلوده به 11 نفر متهم شده است.

اریک Torales 24 ساله با حضور 15 ساله جشن تولد یک روز پس از بازگشت او از ایالات متحده است.

A worker fillets fish at a fish plant in Mar del Plata, Argentina. Picture: AFP
media_cameraیک کارگر فیله ماهی در ماهی گیاه در ماردل پلاتا آرژانتین. عکس: AFP

آرژانتین معرفی کرده بود اجباری برای جداسازی مردم از بازگشت از coronavirus آلوده کشور از جمله ایالات متحده که در حال حاضر جهان بالاترین نرخ ابتلا به عفونت.

یکی دیگر از 15 مهمان در حزب نیز آزمایش شده ادعا می کند که Torales تا به حال آلوده همه آنها را.

Torales آزمایش مثبت چهار روز پس از حزب در بوئنوس آیرس بود که با حضور 100 نفر با توجه به Todo Noticias.

وجود دارد 690 موارد در آرژانتین و 17 مرگ و میر با این کشور آمریکای جنوبی به مستند یک هفته پیش برای مبارزه با این بیماری است.

آلمان

آلمان را گسترش دهد آن coronavirus مستند تا آوریل 20, آن را به عنوان جنگ این بیماری با 56,000 موارد ثبت شده و 403 مرگ و میر.

تنها سوپر مارکت ها و داروخانه ها باز باقی می ماند, با تجمعات بیش از دو نفر ممنوع است.

“ما می رویم به بحث در مورد هر گونه کاهش قبل از آوریل 20 – تا آن زمان همه اقدامات را در محل باقی می ماند”, Helge براون رئیس ستاد به خانم مرکل گفت.

وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد این امر برداشته شود حتی پس از آن او اضافه شده است.

آقای براون گفت که “مسن و بیمار را مجبور به کاهش مخاطبین خود را به طور قابل توجهی طولانی تر”.

آلمان نیز آغاز شده رحمت پرواز برای برخی از ایتالیا بدترین آمار مناطق.

حداقل شش بیماران منتقل شده اند از برگامو, ایتالیا, به کلن, آلمان برای درمان.

پاکستان

چین شده است ارسال تجهیزات پزشکی به پاکستان یکی از متحدان کلیدی آن در پیشنهاد خود را برای ساخت جاده ابریشم جدید.

پاکستان در حال حاضر 1,321 مورد تأیید 10 کشته و 23 نفر از کسانی که بهبود یافته اند. بسیاری از افراد آلوده پس از بازگشت از ایران که در آن وجود دارد بیش از 30000 موارد تایید شده و بیش از 2,300 مرگ و میر.

در اصل منتشر استرالیا ‘مسطح منحنی’ با وجود افزایش مرگ و میر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im