استرالیا ‘رفتن به رنج می برند اگر آنها نمی رفع این موضوع مهم: خواجه

جانباز رودخانه عثمان خواجه حمایت کرده است خواستار بررسی راه های داخلی رزین آماده شده از ترس عدم چرخش بولینگ استعداد پشت ناتان لیون می تواند ترک استرالیا در معرض در آینده است.

خواجه تکرار نگرانی به تازگی بازنشسته سابق آزمون عنکبوتی که تار میتند استیو اوکیف که امضا کردن از کلاس اول کریکت در ماه گذشته با یک درخواست به درها چرخش بیشتر پسند.

خواجه که حذف شد از کریکت استرالیا, آخرین لیست از مرکزی قراردادهای هشدار داده است که عدم افزایش سرعت گزینه های پشت لیون می تواند آسیب پذیر استرالیا به عنوان آن بود زمانی که Shane Warne بازنشسته تقریبا 15 سال پیش.

Usman Khawaja: We need more spinners!

کریکت: عثمان خواجه اتحاد پیوست Fox Sports اخبار به بحث عدم عمق در عنکبوتی که تار میتند و که ما باید بیشتر در حال چرخش درها در شفیلد سپر اگر استرالیا می خواهید برای ادامه تسلط خود را در خارج از کشور.

“من احساس می کنم برای ریسندگی در استرالیا و ما نیاز به مراقب باشید در اینجا چون ما یک نابغه مطلق در ناتان لیون … اما چه کسی بعد از او؟” خواجه گفت: Fox Sports News.

کوئینزلند کاپیتان نرخ خود گاو هم تیمی Mitchell Swepson در رابطه بالا امتیاز به عنوان بهترین عنکبوتی که تار میتند در کشور پشت سر لیون اما می گوید او تمایلی به کاسه leggie در سطح داخلی به دلیل شرایط اغلب نمی او را کت و شلوار.

“این واقعا سخت است حتی برای من به عنوان یک کاپیتان برای دریافت (Swepson) به بازی هنگامی که توپ hooping در اطراف گوشه و شما در حال بازی در واقعا سبز عرشه” خواجه گفت.

“او همیشه یک بخشی از تیم ما و او همیشه وجود دارد مهم نیست که چه جدا است چرا که او را در یک کاسه.

“اما آن را واقعا سخت به او در بازی گاهی اوقات به این دلیل که درها نیست واقعا طرفداری از چرخش.”

خواجه تاسف درز پسند زمینهای که آماده شد برای شفیلد سپر بلافاصله پس از Warne بازنشسته در حال تکرار کن.

“مگر ما ریسندگی بازی در روز و روز را از درگیر شدن در آن مسابقه حالات در سراسر کشور ما در حال رفتن به رنج می برند” خواجه گفت. “این بچه ها نیاز به کاسه بنابراین امیدوارم در این سال ما رو درها که مطلوب برای همه است.”

در اصل منتشر استرالیا ‘رفتن به رنج می برند اگر آنها نمی رفع این موضوع مهم: خواجه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im