استرالیا عفونت تهدید: هشدار در مورد رشد خطر شیوع

خطر مرگبار coronavirus كردن در استرالیا را افزایش می دهد در طول ماه های آینده به عنوان قطره جیوه و موارد سرماخوردگی و آنفولانزا سنبله, رسمی, مدل سازی نشان می دهد.

غرب استرالیا برتر را علامت McGowan نشان داده است که مقامات نیروبخش برای بدترین به عنوان تعدادی از کشورها در مبارزه با این ویروس می گذرد 60 و مرگ و میر بازدید 3000.

“این مدل سازی نشان می دهد که به طور بالقوه در اواخر مارس یا آوریل ممکن است بیشتر گسترش این بیماری در اینجا در استرالیا و در آن نقطه در زمان بدیهی است که ما نیاز به سطح شیب دار تا برخی از فعالیت های ما” آقای McGowan به خبرنگاران گفت:.

“اوج خواهد و پس از آن ضربه ما به طور بالقوه در ماه اوت بدیهی است که یک ماه به این دلیل که ما سردترین ماه با بالاترین سطح از آنفولانزا.”

اورژانس پاسخ به این ویروس وارد یک نگرانی جدید فاز دیروز با تایید اولین انسان-به-انسان عفونت است.

این احتمال وجود دارد که دولت را وارد یک تشدید فاز مهار تلاش های در یک پیشنهاد به سرعت گسترش یافته است.

استرالیا افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی گفت: شیوع در استرالیا به احتمال زیاد اجتناب ناپذیر بیان کرد “این دیگر ممکن است کاملا به جلوگیری از موارد جدید در آینده”.

غربی استرالیا میزبان یک جلسه برای ارزیابی آمادگی خود را برای یک پتانسیل COVID-19 شیوع فردا, در پی مرگ یک مرد مسن در یک پرت بیمارستان.

78 سال از قرارداد این ویروس در حالی که در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز با همسر و جفت منتقل شد و برگشت به استرالیا برای درمان.
متاسفانه او در گذشت دیروز. همسرش 79 باقی مانده در بیمارستان در یک وضعیت با ثبات است.

اندرو میلر رئیس WA شعبه استرالیا انجمن پزشکی ABC گفت که از مرگ باید “بیدارباش”.

“من حدس می زنم ما استفاده می شود به عنوان هشدار در مورد چیزهایی به عنوان استرالیایی ما تمایل به می گویند” او را تأیید و آن را به کار در روز ” اما در این مثال ما واقعا نیاز به یک تماس برای آماده سازی بسیار جدی است.”

دکتر میلر تشبیه coronavirus به مرگبار آنفلوآنزای اسپانیایی یک بیماری همه گیر که به کشته شدن 50 میلیون نفر در سراسر جهان در اوایل قرن 20th.

“حقیقت این است که ما احتمالا دیده نمی شود یک ویروس مثل این یکی پس از سال 1918 با آنفولانزای اسپانیایی بنابراین من درک می کنم که چرا آن بوده است کمی آهسته به چرخ رفتن” او گفت:.

اگر چه او گفت: تمرکز باید بر روی آماده سازی – نه وحشت.

“این یک زمان به وحشت. آن زمان به حرکت به سمت تپه. آن زمان به فکر کردن در مورد چه خواهد شد ما اگر این بازدید, چگونه آن را تحت تاثیر قرار زندگی ما و آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کمک به دیگران است.”

مربوط به: مسافران در پرواز به سیدنی خواست برای رفتن به بیمارستان بیش ویروس ترس

مربوط به: پدر و مادر نگران به عنوان موارد کودک ‘به فروش می رسد در همه جا’ در coronavirus وحشت خرید

هفته گذشته استرالیا فعال آن پاسخ اضطراری برنامه ای برای بیماری های همه گیر و مشترک المنافع در حال همکاری با کشورها و مناطق به آماده شدن برای پتانسیل شیوع است.

پروفسور رابرت بوی از مرکز ملی واکسیناسیون فرزندتان تحقیق و نظارت ABC گفت که استرالیا نیاز به تمرکز بر روی زندگی مردم در مراقبت از سالمندان و افراد مسن هنوز هم در خانه زندگی می کنند و به آنها بیشتر در معرض خطر است.

“افراد با شرایط پزشکی مزمن ریوی یا قلبی نیز باید از نزدیک تحت نظارت” او گفت:.

بیش از 87,000 نفر در سراسر جهان آلوده شده با ویروس ظاهر می شود در هر قاره اما قطب جنوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>