استرالیا را ‘غیر قابل قبول’ ویروس رویکرد

ممکن است سریعترین راه برای زندگی به حالت عادی بازگشت برای استرالیا, اما دولت می گوید: هزینه یک ویروس رویکرد خواهد بود “غیر قابل قبول”.

معاون افسر ارشد پزشکی مایکل کید می گوید گله ایمنی چیزی نیست که دولت استرالیا در نظر دارد در مبارزه با COVID-19.

این رویکرد را شامل اجازه دادن به مردم به آرامی آلوده تا حدود 60 درصد از جمعیت بود coronavirus که در آن نقطه وجود دارد خواهد بود “گله ایمنی”. این احتمال وجود دارد که سریعترین راه برای استرالیا برای بازگشت به زندگی عادی است.

مرتبط: به دنبال بیشتر coronavirus اخبار

اما صحبت کردن در ABC News Radio یکشنبه, پروفسور کید گفت: “اگر ما تلاش گله ایمنی ما را تا پایان با یک تعداد بسیار زیادی از مردم به شدت ناخوش و تعداد بسیار زیادی از مردم می میرند بنابراین ما در حال رفتن به پایین یک گله ایمنی رویکرد در استرالیا است.”

این می آید به عنوان افسر ارشد پزشکی برندان مورفی می گوید هنوز هم وجود دارد یک “خطر بزرگ” در محدودیت های بلند, NSW برتر Gladys Berejiklian می گوید: “بدترین است” و “ما نمی توانیم وانمود کنیم آن را بیش از” در حالی که ویکتوریا برتر Daniel Andrews اذعان دارد “این بسیار نا امید کننده است که ما نمی توانیم مردم را پایان تاریخ” اما می گوید این اقدامات صرفه جویی در زندگی.

و در تاسمانی دو بيمارستان در دولت شمال غرب بسته شده اند و کسب و کار بسته برای بعد از 14 روز در تلاش برای گرفتن در شیوع ویروس.

وجود دارد بیش از 6300 تایید COVID-19 نفر در استرالیا با 2854 در, New South Wales, 1268 در ویکتوریا 983 در کوئینزلند 429 در جنوب استرالیا 517 در غرب استرالیا 144 در تاسمانی, 102 در استرالیا australian Capital Territory و 28 در قلمرو شمالی.

مرگ و میر در حال حاضر در 59.

دنبال ما زنده نورد پوشش زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de