مقامات بازیابی بدن RFK نوه در خلیج

توسط McKenna Oxenden, The Baltimore Sun (TNS)

بالتیمور — پس از جستجو برای چهار روز مریلند اداره منابع طبیعی یافت بدن سابق مریلند سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کاتلین کندی تاونسند در دختر گم شده.

مقامات در بر داشت Maeve کندی تاونسند McKean بدن در 5:31 p. m. روز شنبه, مستغرق 25 فوت و مورد 2½ مایل از مادر او را به اقامت در سایه سمت در Anne Arundel County است. McKean 8 ساله پسر جدعون جوزف کندی McKean نشده است یافت می شود. پلیس گفت که آنها از سر گرفته خواهد جستجو روز سه شنبه.

Maeve McKean, 40, و, پسر, از گذشته دیده می شود بعد از ظهر جمعه در حدود 10 مایلی جنوب آناپولیس در نزدیکی شاه ماهی در خلیج. مقامات گفتند این جفت ارز را به قایق رانی داشت لغو شد و در حدود 7 p. m. روز شنبه, شرق Rockhold کریک در Deale.

دو بازی kickball در نزدیکی یک یارو در تاونسند اموال هنگامی که یکی از آنها لگد توپ را به یارو. در حالی که تلاش برای بازیابی آن را در یک قایق رانی آنها “به نحوی تحت فشار قرار دادند توسط باد یا جزر و مد به خلیج” Maeve McKean شوهر, دیوید McKean نوشت: در Facebook post.

جستجو برای Maeve و گیدئون McKean درگیر حمل و نقل هوایی و زیر آب تصویربرداری سونار فن آوری است. چارلز کانتی شیرجه و تیم امداد و نجات همچنین کمک در جستجو.

Maeve McKean نوه رابرت اف کندی ، دادستان کل سابق ایالات متحده و سناتور نیویورک بود که رئیس جمهور سابق جان اف کندی برادر. فاجعه به معروف به دنبال تمدید کندی خانواده با هر دو رابرت و جان کندی شده ترور و چندین اعضای خانواده در حال مرگ در حوادث ناگهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im