نویسندگان خود را به اشتراک بگذارید مقصد ادبی سفر

حتی زمانی که من خیلی جوان بودم خواندن بود که همیشه یک راه برای حمل و نقل و خودم را به جای دور افتاده — واقعی یا خیالی. خانه کوچک سریال فرآیندی برای نوشتن عالی و همچنین لورا Ingalls وایلدر هدیه شگفت انگیز برای قرار دادن خوانندگان در محل او در حال حاضر است. او نسبت به این نیاز به توصیف تنظیمات به او نابینا است. جمع به کسانی که کتاب را دیدم دشت چمن جارو جلوتر از من.

کتاب هنوز هم که برای من. البته خوب راهنمای سفر یا کتاب آشپزی ترفند, اما واقعا همه نوع از نوشتن رمان غیرداستانی و شعر — می توانید ارسال یک فرد در یک ماجراجویی است. به عنوان ما همچنان به سرپا ایستادن کردن و صبر کردن coronavirus محدودیت, من تبدیل به کتاب خواندن علاقه مندی ها و پیدا کردن امکانات جدید به تخیل من در گریز. من به چند نویسنده و از آنها خواست برای به اشتراک گذاری: آنچه در کتاب از آنها حمل و نقل آنها و چه کتاب های دیگری را دوست دارم برای درست ادبی سفر?

مریم Karr (marykarr.com) منتشر شده “دروغگو باشگاه” در سال 1995 و در آن رفت و نه تنها بهترین فروشنده برای سال, اما برای ایستادن به عنوان یکی از واقعی با استانداردهای از خاطرات دسته. داستان از دوران کودکی خود مجموعه ای فقیر و صنعتی غرب تگزاس است ریگ. در حال حاضر او در نظر او آخرین کتاب شعر “استوایی کثافت کاری” او بهترین انتخاب برای فرار. او شعر “conjures شهر نیویورک است که هر دو دوزخ و paradiso.”

  • نویسنده مریم Karr. عکس های Joe McNally, حسن نیت ارائه میدهد نویسنده

  • کتاب ژاکت مریم Karr را “استوایی کثافت کاری” حسن نیت ارائه میدهد عکس نویسنده

  • سفر در ذهن خود را از طریق قدرت کتاب.

هنگامی که او می خواهد به یک ادبی سفر خودش برو به انتخاب: “‘آنا کارنینا’ به من طول می کشد در پشت طناب مخملی امپراطوری روسیه به عنوان Nabokov این خاطرات است که زمان و مکان” او گفت:. جدیدتر انتخاب کنید: “Wayetu مور جدید خاطرات, ‘اژدها غول پیکر, زنان,’ طول می کشد مرا به پرواز از طریق جنگ زده کشور لیبریا.”

کیم وحشی (us.macmillan.com/author/kimsavage/) وینچستر یکی از جدیدترین تحسین بزرگسالان جوان نویسندگان. او سه رمان منتشر شده در اسپانیا و برزیل و ترکیه شده اند و optioned است برای تلویزیون و پخش سری. مورد علاقه خود را از کتاب او برای یک سفر? “در پوست خود.”

  • مارس 09, 2020 – نویسنده کیم وحشی. عکس حسن نیت ارائه میدهد نویسنده

  • مارس 09, 2020 – کتاب ژاکت از کیم Savage “در پوست او” حسن نیت ارائه میدهد عکس نویسنده

  • بوستون تنظیم ‘در پوست خود.’

“برای من خواندن به فرار به معنی لغزش در داخل پوست فرد و زندگی وجود دارد در حالی که” او گفت:. “من باهم هنرمند Chastain Jolene می کند و این که او impersonates Vivienne ویر که رفت از دست رفته و هفت سال قبل از او عقب خلیج brownstone. جو حرکت می کند با Vivienne بخش ثروتمند Lovecrafts و زندگی مناسب به نظر می رسد تا زمانی که آن را ندارد.” آن را به شما می دهد یک نگاه به نقاط بوستون — و منطقه — ممکن است شما از نزدیک مورد بررسی قرار قبل از.

همانطور که برای دیگر کتاب برای خواندن سفر? “فرار به مادلین میلر مجذوب modernizations از اسطوره های یونان. من شروع با ‘Circe,’ رمان او محور در عفریته قدرتمند آنها در دیدار اودیسه به طور خلاصه در فیلم ” ادیسه.’ میلر مکان Circe در مرکز رمان او و شما به دنبال او را از بالا به دنیا تولد به سال های طلایی. وجود دارد یک حماسه عاشقانه, اما برای من بیشتر دوست دارم داستان Circe است و در نهایت عشق عاری از نفس پرستی برای پسرش Telemachus. آیا من ذکر cameos توسط Minotaur, Icarus Scylla و Medea?”

ساندرا Beasley مشهور شاعر آمریکایی و همچنین به عنوان نویسنده از خاطرات “آیا کشتن دختر تولد: قصه های آلرژیک زندگی است.” بیسلی توصیه او 2015 مجموعه شعر “شمارش امواج” برای یک فرار بزرگ.

  • نویسنده ساندرا Beasley. عکس حسن نیت ارائه میدهد نویسنده

  • مارس 09, 2020 – کتاب ژاکت ساندرا Beasey را “شمارش امواج” حسن نیت ارائه میدهد عکس نویسنده

  • بازدید از مصر در شمارش امواج.’

“(این) مجموعه الهام گرفته شده بود یک دوره از بودن در جاده روز بیشتر از نه و فکر کردن در مورد چگونه روابط صمیمی تغییر در مسافت های طولانی,” او گفت:. “خیلی از این کتاب در گفت و گو با” مسافر را Vade Mecum,’ دمدمی کد ابداع در سال 1853 برای ارسال پیام توسط wechat. نیویورک و هاوایی پاریس و ادینبورگ, مصر و ایتالیا — این اشعار هاپ و جست و خیز خود را الهام امتیاز از سراسر جهان در تاریخ است.”

هنگامی که او می خواهد به نوبه خود به دیگری برای خود فرار او انتخاب شده است “آخرین تکشاخ.”

“مانند بسیاری از, من برای اولین بار آمد به (پیتر) کاراگاه داستان از طریق 1982 فیلم انیمیشن که شامل کاریزماتیک صدای زمینه توسط کریستوفر لی, آلن آرکین, Jeff Bridges, Mia Farrow, Tammy گرایمز و Angela Lansbury,” او گفت:. “اما این امر می تواند یک اشتباه برای جلوگیری از وجود دارد. این رمان برای اولین بار منتشر شده در سال 1968 است و فقط به عنوان مسحورکننده در حالی که همچنین در حال تبدیل به یک کمی تیره تر کمی عجیب و غریبتر. فانتزی, ژانر, من ولع مصرف در حال حاضر در زندگی روزمره ما منتقل کرده اند تا به سرعت و به شدت که dystopic پادشاهی اطراف Hagsgate به نظر نمی رسد که بد است. اما همزمان به ارائه یک چشم انداز اشغال شده توسط تک شاخ شعله ور گاو و صحبت کردن جمجمه, ‘The Last Unicorn’ ارائه می دهد تلخ و شیرین پایه درس در آنچه در آن به معنی عشق و فانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de