پشت در محل کار, UK PM چهره ویروس Catch-22

نخست وزیر بوریس جانسون است که بازگشت به کار برای بزرگترین معضل نخست وزیری خود را: چگونه برای بلند کردن coronavirus مستند است که از بین بردن swathes از اقتصاد بدون تحریک مرگبار موج دوم شیوع.

Johnson, 55, است در خیابان داونینگ تقریبا یک ماه به روز از او تست مثبت برای COVID-19 تهدید کرده بودند که عمر خود را در اوج coronavirus بحران است.

صندوق پستی خود را کامل است به ترکیدن. حزبش و علمی مشاوران تقسیم می شوند بیش از چگونه و چه زمانی جهان پنجمین اقتصاد باید شروع به بازگشت به کار و البته در یک شکل محدود.

جانسون معاون وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: اجتماعی فاصله خواهد در محل برای برخی از زمان است. او گفت جانسون “مشتاق برای رفتن”.

انگلستان در دوره به میان بدترین – اگر نه بدترین آمار کشور اروپایی با بیش از 20,732 بیمارستان مرگ و میر گزارش شده از شنبه.

اما دقیق ترین مستند در زمان صلح و تاریخچه اتحاد چپ اقتصاد رو احتمالا عمیق ترین رکود اقتصادی در سه قرن و بزرگترین بدهی ریخت و پاش پس از جنگ جهانی دوم است.

در آغاز شیوع جانسون در ابتدا مقاومت تحمیل شدیدی مستند اما پس از آن تغییر دوره زمانی که پیش بینی ها نشان داد که یک چهارم از یک میلیون نفر می میرند در انگلستان است.

از آنجا که مستند تحمیل شد در مارس 23, دولت خود مواجه شده است به انتقاد از احزاب مخالف و برخی از پزشکان برای انگلستان محدود تست قابلیت ها و عدم وجود تجهیزات حفاظتی برای برخی از خط مقدم سلامت کارگران است.

مخالفت حزب کارگر رهبر Keir Starmer خواست جانسون به مجموعه ای از زمانی که و چه اقتصادی و اجتماعی مستند ممکن است کاسته – آیا به عنوان برخی از حزب محافظه کار را اهدا می کنند.

“به سادگی اقدام به عنوان اگر این بحث نیست اتفاق می افتد و معتبر نیست” Starmer نوشت: در نامه ای سرگشاده به جانسون.

او گفت که دولت بوده است خیلی آهسته به تحمیل مستند به گسترش تست و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به بیمارستان و مراقبت در منزل کارکنان.

جانسون در انتظار اعلام برنامه ریزی برای چگونه این مستند می توان کاسته به عنوان اوایل این هفته دیلی تلگراف گزارش داد.

تعداد UK مرگ و میر مربوط به COVID-19 در بیمارستان ها افزایش یافت به 20,732 تا 413 در 24 ساعت بالاترین روزانه افزایش این ماه است. در مجموع 29,058 آزمايشات انجام شده در آوریل 25.

بر اساس این آمار انگلستان پنجم بدترین رسمی COVID-19 مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده, ایتالیا, اسپانیا و فرانسه است.

اما بریتانیا مجموع تلفات بسیار بالاتر است که آمار مرگ و میر در خارج از بیمارستان برای مثال در مراقبت از خانه – آهسته تر منتشر شود.

در اصل منتشر شده به عنوان پشت در محل کار, UK PM چهره ویروس Catch-22

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im