بد خون پشت مگان سلطنتی دشمنی

از خارج کاخ کنزینگتون به نظر می رسد به نوعی مانند یک نجیب اما غیر قابل تسخیر قلعه. احاطه شده توسط 265 هکتار از پارک عمومی و انبوهی از آیفون-دارای حق اعمال گردشگران gawping در زندگی واقعی کاخ سلطنتی و تحمل پایین در فروشگاه های ورودی اصلی به ترکیب خود را محافظت شده است توسط یک گروه ترکان و مغولان از وحشتناک نیمه حمل متخصص افسران پلیس. گسترده و فوق العاده زیبا به نظر می رسد مانند نوع دلربا کاخ شما ممکن است انتظار می رود در یک افسانه.

مربوط به: ‘بیایید ترک’: لحظه مگان ترک

Kensington Palace, where Meghan Markle and Prince Harry called home before Frogmore Cottage was renovated. Picture: Jack Taylor/Getty Images.
media_cameraکاخ کنزینگتون که در آن Meghan Markle و شاهزاده هری به نام خانه قبل از Frogmore کلبه بازسازی شد. تصویر: جک تیلور/گتی ایماژ.

که البته مگر اینکه شما زندگی می کنند وجود دارد با سرنشینان گذشته و حال ایجاد یک تصویر از داخل قصر به مراتب کمتر فریبنده و به مراتب بیشتر و سخت تر از شما خواهد در غیر این صورت انتظار می رود. (در ’90s پرنسس دایانا نسبت آن به “تا بازار تاجگذاری خیابان. به عنوان ما به شما دیدن همه پرده کشش.”)

زندگی برای کاخ های اخیر پیوند با توجه به گزارش های به دور از قایقرانی ساده. در اواخر 2017, Meghan Markle نقل مکان کرد و به شاهزاده هری خانه ناتینگهام کلبه (یا ‘Nott Cott’ در ویندسور لهجه محلی) در داخل دیوارهای کاخ کنزینگتون با زندگی زن و شوهر وجود دارد تا آوریل 2019 حرکت به Frogmore کلبه در ویندسور.

مربوط به: کاخ Meghan کابوس می آید درست

By their wedding day Meghan and Harry had left the curtain twitching of Kensington Palace behind. Picture: Steve Parsons – WPA Pool/Getty Images.
media_cameraتوسط روز عروسی خود را Meghan و هری تا به حال سمت چپ پرده کشش از کاخ کنزینگتون ، تصویر: استیو پارسونز – WPA استخر/گتی ایماژ.

نوشتن در او به تازگی منتشر شده بیوگرافی کاخ کنزینگتون: صمیمی خاطرات از ملکه مری به Meghan Markle, نویسنده, تام کوین به جای آن باعث می شود که مورد داخل کاخ حسادت و نزاع منجر به Sussexes’ تصمیم به حرکت به ترک.

مرکزی به افزایش دمای شد مسلم سلسله مراتب از خط جانشینی ناشناس کاخ کنزینگتون ارتباطات گروه کارمند گفت: کوین.

“تنش محدود شد به بوجود می آیند به دلیل Meghan به ناچار مجبور به قبول است که اگر چه او یک دوشس او نیست ازدواج به شاه بعدی. من فکر می کنم او پیدا کرده است که برای مقابله با مشکل و اگر چه هری عاشق کلبه خود در محوطه کاخ کنزینگتون, مگان آگاه بود که آن را کوچک در مقایسه با گسترده مجتمع آپارتمانی که در آن کیت و ویلیام, زندگی می کنند,” کنزینگتون کاخ ارتباطات کارمند گفت: کوین.

مرتبط: یک مورد کیت میدلتون, سوگند توسط

Aerial view of Kensington Palace, London. Circled is Nottingham Cottage. Picture: Getty Images
media_cameraنمای هوایی از کاخ کنزینگتون لندن. دور ناتینگهام کلبه. عکس: گتی ایماژ

با توجه به Quinn این Sussexes مصمم بودند به “پیشی گرفتن” این Cambridges اما “(مگان) و هری نمی تواند امید برای تحت الشعاع قرار دادن ویلیام و کیت و مگان و هری را قبول نمی کند جایگاه دوم است.”

(و یا به عنوان یک گزارش در چشم خصوصیانگلیسی مجله طنز قرار داده و آن را: “رقابت بین مگان و کیت بسیار واقعی است. کیت باقی مانده نیمه جدا از آن همه امن در موقعیت خود را به عنوان یک آینده ملکه و همسر و مادر از پادشاهان با هیچ چیز به اثبات برسانند.

“اما او در حال حاضر متوجه او خواهد شد هرگز دوباره باید بزرگترین ستاره در اتاق پانسمان او درب و نقش او در رویال مرحله تنها کوچکتر.”)

کاخ “مجادله” خیلی بد شد که ملکه خودش ساخته تقریبی هشت دقیقه رانندگی از کاخ باکینگهام به سعی و تمبر از squabbling, با توجه به کاخ کنزینگتون ارتباطات کارمند.

Meghan is said to have found it hard to accept that Kate Middleton’s role as wife to the next in line was superior to her own. Photo: Eddie Mulholland – WPA Pool/Getty Images.
media_cameraMeghan گفته شده است که آن را سخت به قبول که کیت میدلتون را در نقش خود به عنوان همسر به بعد در خط نسبت به خود. عکس: ادی Mulholland – WPA استخر/گتی ایماژ.

سوال از هری و مگان راکی در روابط با دیگر اعضای خانواده سلطنتی و رقابت و حسادت و حسادت است که گفته می شود در بازی پشت صحنه را به ميدان آمده و از دیر شده است. اساسا با توجه به گزارش های هری و مگان شکسته روابط خانوادگی رفت و فراتر از “KP” دروازه.

برای سال های هری بود به خصوص نزدیک به پسرعموهای خود را شاهزاده بئاتریس و پرنسس اوژنی ضربه تا منحصر به فرد لندن soirees و حتی مهمانی با مارگوت رابی با هم. در آنها آمپول با این حال این نزدیکی است, بنا به گزارش های گرفته شده از یک ضربه جدی از اواخر.

این خاص ورید سلطنتی در تاریخ به عقب می رود تا سال 2017 زمانی که هری به پیشنهاد Meghan (داخل Nott Cott اگر شما می خواهید به دانستن) و پرنسس اوژنی طولانی مدت دوست پسر, دوست, جک Brooksbank ظهور سوال در گردش به نیکاراگوئه.

Cousins Eugenie, Harry and Beatrice were said to be tight when they were younger. Picture: Anwar Hussein/WireImage.
media_cameraعموزاده اوژنی هری و بئاتریس گفته می شد تنگ زمانی که آنها جوان بودند. تصویر: انور حسین/WireImage.

در حالی که هیچ شرکت خرما برای هر دو رویداد که تا کنون آشکار شده است, هری و bride-to-be داده شد اولویت این معنی که جک و اوژنی عروسی تا به حال به عقب رانده شود با توجه به سلطنتی شرح حال بانوی کالین کمپبل در Meghan و هری: داستان واقعی.

باعث حتی اصطکاک بیشتر بود این سوال که تاج سلطنتی هر دو عروس می پوشند. بانوی Colin می نویسد که ملکه او قول داده بود نوه استفاده از الماس و زمرد تاج که متعلق به گراند دوشس زنیا روسیه تزار نیکلاس دوم خواهر بزرگتر.

اما در هر بانوی کالین: “وجود دارد و این موضوع باید استراحت داشته اند و حال Meghan نیست تصمیم گرفت که او می خواست به پوشیدن (همان تاج) در عروسی او و هری خیلی مشتاق برای تحقق هر آرزو غفلت به اشاره است که او نمی تواند لنت چیزی است که پسر عموی خود را در حال حاضر وعده داده شده است … ملکه, بعد از همه, نمی تواند سازش کردن با نوه او را تندر دزدیده شدن توسط یک نوه در قانون.”

بنابراین بانو کالین ادعا اعلیحضرت او را تبدیل به اعتماد کمد آنجلا کلی برای انتقال اخبار, که در آن نقطه زن و شوهر “ساخته شده متعال سر و صدا”.

Princess Eugenie in the diamond and emerald tiara that’s said to have caused a royal fuss. Picture: Steve Parsons – WPA Pool/Getty Images.
media_cameraپرنسس اوژنی در الماس و زمرد تاج که گفته اند ناشی از سر و صدا سلطنتی. تصویر: استیو پارسونز – WPA استخر/گتی ایماژ.
Meghan Markle in Queen Mary’s diamond art deco tiara on her big day. Picture: Bruce Adams – WPA/Getty Images.
media_cameraMeghan Markle در کوئین مری الماس هنر دکو تاج در روز بزرگ خود را. تصویر: بروس Adams – WPA/گتی ایماژ.

روابط بین هری و مگان و خانواده اش گفته می شود بیشتر مورد آزمایش قرار زمانی که پنج ماه پس از عروسی خود آنها بازگشت به سنت جورج, کلیسای کوچک برای اوژنی روز بزرگ.

تحقیقی روزنامه نگاران دیلن هوارد و اندی Tillett نوشتن در Royals در جنگگزارش که مگان “قرار دادن پای خود را در آن” و متعهد “بزرگ اجتماعی اشتباه” با تصمیم گیری که در لحظه مناسب به خانواده سلطنتی او باردار بود.

“هری شده اند که تنها بیش از حد دردناکی آگاه فقط چگونه بدون هیچ این خواهد بود, در عین حال او رفت و همراه با Meghan آرزوها” نویسندگان نوشتن. توسط “سرقت از محل موردتوجه وتماشای عموم اوژنی”, دوشس گزارش چپ هر دو عروس و مادر سارا فرگوسن, دوشس یورک “خشمگین است.”

(اضافه کردن توهین به جراحت آن قبلا گزارش شده است که هری تنها خلاصه از حضور در اوژنی را شب عروسی ماندن برای یک نوشیدنی و پس از آن ترک.)

Prince Harry and Meghan Markle at Eugenie’s October 2018 wedding where they reportedly performed the ‘huge social gaffe’. Picture: Owen Humphreys – WPA Pool/Getty Images.
media_cameraشاهزاده هری و Meghan Markle در اوژنی اکتبر 2018 عروسی که در آن آنها گزارش انجام بزرگ اجتماعی شد’. تصویر: اوون Humphreys – WPA استخر/گتی ایماژ.

سپس در ماه فوریه هری و مگان قرار داده و از آنچه به عنوان خوانده شده که تا حدودی عبوس بیانیه ای در مورد قریب الوقوع خود را به خروج از رسمی سلطنتی زندگی که در آنها ادعا کرد که آنها در حال درمان متفاوت به دیگر اعضای خانواده که اجازه داده شد برای کسب پول یک حرکت بود که به طور گسترده ای به عنوان یک نه چندان ظریف حفاری در نیویورک خواهر.

(در حالی که بئاتریس و اوژنی متفاوت است ممکن است گاهی اوقات در بخشی سلطنتی درگیری مانند حضور در کاخ باکینگهام باغ احزاب و یا در سال 2019 که اوژنی همراه ملکه به پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی خدمات آنها نیست و هرگز انجام کامل تعهدات از طرف اعلیحضرت او و همیشه به حال حرفه ای تمام وقت شغل. و نه آنها را تا کنون دریافت هر گونه پول از طریق حاکمیت گرانت و در حال حاضر لازم نیست که هر گونه رسمی پلیس حمایت می کند.)

Meghan پخش ادعاهای مشابه دوباره این هفته است. در اسناد قانونی پرونده با دادگاه عالی به عنوان بخشی از حریم خصوصی مبارزه با ایمیل های روزانه شرکت مادر همراه روزنامه محدود (ANL) او به نام شاهزاده بئاتریس و پرنسس اوژنی همراه با ملکه همسر شاهزاده مایکل در حالی که در پاسخ به یک ادعا می کنند که اعضای خانواده سلطنتی کار نمی کند.

Meghan Markle’s latest bombshell court papers name Princess Beatrice and Princess Eugenie as royals that, unlike Meghan, were allowed to work. Picture: Chris Jackson/Getty Images.
media_cameraMeghan Markle آخرین بمب مدارک دادگاه نام شاهزاده بئاتریس و پرنسس اوژنی به عنوان سلطنتی که بر خلاف مگان اجازه داده شد به کار. تصویر: Chris Jackson/گتی ایماژ.

آنچه قابل توجه است این است که بر اساس گزارش های انجام شده تا کنون و بدون apportioning, سرزنش, Meghan تلاش برای ایجاد روابط قوی با ویندزور زنان است. تصویری که پدید آمده از اواخر سال است که Meghan زمان زندگی در کاخ کنزینگتون و در Windsor شد فرفورژه با موارد رقابت و اصطکاک و خشم.

شاید دیانا درست بود همه کسانی که سال پیش و که در قصر زندگی می کند خرس ناراحت کننده شباهت به یک اپرا صابون مملو از تمام اختلافات, خصومت و حسادت. حداقل ما می توانیم بگویم این است: هیچ دو ویندزور زنان به پایان رسید تا یک لا سلسلههل دادن یکدیگر به کاخ کنزینگتون معروف غرق باغ حوض – هنوز.

Daniela Elser سلطنتی کارشناس و نویسنده با بیش از 15 سال تجربه در کار با تعدادی از استرالیا پیشرو در رسانه ها عنوان.

در اصل منتشر شده به عنوان بد خون پشت مگان سلطنتی دشمنی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de