بیکر کاهش ‘نوار قرمز’ اجازه می دهد تا خارجی, پزشکان, دانشجویان پرستاری به عمل در خط مقدم جبهه از همه گیر

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: “قطع نوار قرمز” پنج شنبه با یک سری از دستور اجرایی است که به شما اجازه پزشکان خارجی, پرستاری, دانشجویان و فارغ التحصیلان عمل پزشکی به عنوان دولت باز می شود pop-up درمانگاه در آماده سازی برای افزایش انتظار می رود در موارد در اواسط ماه آوریل است.

“این دستور کمک به تلاش های ما برای رشد یک جامعه مقاوم از کارگران خط مقدم برای حمایت از ما موسسات مراقبت سلامت در سطح ایالت به عنوان آنها به طور قابل توجهی گسترش ظرفیت خود را در سراسر ایالت برای مقابله با موج” بیکر گفت: در روزانه خود را coronavirus جلسه توجیهی در دولت ، “ما در حال حاضر قطع نوار قرمز اجازه می دهد تا بیشتر مراقبت های بهداشتی حرفه ای برای آمدن دولت خطوط بازگشت به کار و یا شروع به تمرین مستقیم از مدرسه و ما همچنان به مطمئن شوید که ما پیدا کردن منابع است که ما نیاز به حمایت ما ساکنان.

یکی منظور برطرف محدودیت های صدور مجوز اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان بین المللی پزشکی با حداقل دو سال از کارشناسی ارشد آموزش برای تمرین در Massacuhsetts. یکی دیگر از صدور مجوز سرعت بخشند اخیر برنامه پرستاری فارغ التحصیلان و اجازه می دهد تا دانش آموزان در آخر ترم به کار تحت نظارت دیگر مجوز حرفه ای پزشکی.

بیکر گفت: این اقدامات به ویژه مهم است که به عنوان بیمارستان در مراکز کنوانسیون در بوستون و Worcester آنلاین آمده در این هفته. امکانات اضافه خواهد شد 1,250 تخت بیمارستان و کاهش فشار به عنوان فشرده-مراقبت های ويژه را پر کنید تا با COVID-19 بيمار.

“ما نیاز کارکنان به حمایت از این شبکه گسترده از عامل امکانات” بیکر گفت.

یک سوم سفارش نیاز به بیمه برای پوشش همه پزشکی هزینه های مورد نیاز برای COVID-19 بیماران بدون پرداخت هزینه.

“همانطور که ما ایستاده تا امکانات جدید برای مراقبت های بهداشتی است که ممکن است در نظر گرفته شده خارج از شبکه در شرایط عادی و اطمینان حاصل شود که افراد تحت پوشش خواهد بود که رفتن به آن مکان جایگزین برای مراقبت از خود.”

همچنین دولت در حال گسترش خدمات دسترسی از طریق آن محرمانه خشونت خانگی با خط تلفن به نام SafeLink را نیز شامل منابع و پشتیبانی برای بازماندگان تجاوز جنسی سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Karyn Polito اعلام کرد در کنفرانس مطبوعاتی.

Polito نشان داد خشونت خانگی و تجاوز جنسی گزارش شده است “راه” و خط تلفن است که در دسترس از طریق دولت 211 سیستم را در حال حاضر به طور مستقیم اتصال تماس گیرنده به مراکز بحران تجاوز و خشونت خانگی از برنامه های است که می تواند ارائه خدمات است.

“در این زمان از, فیزیکی, فاصله, بسیار مهم است که ما به حفظ ارتباط اجتماعی به خصوص برای کسانی که در حال تجربه خشونت خانگی” Polito گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de