بیکر به قول وتو گاز مالیاتی

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر قول داد به حق وتو با افزایش مالیات سوخت اگر این لایحه تصویب شده توسط ماساچوست مجلس نمایندگان باعث می شود آن را به میز خود را.

“اول از همه ما باید یک راه طولانی برای رفتن در این فرایند” بیکر گفت: پنج شنبه. “من واقعا نمی خواهم به حدس و گمان در مورد چیزهای که اما قبل از من گفت که ما را پشتیبانی نمی کند یک گاز مالیاتی و اگر یکی آمده بودند تا از طریق ما را وتو کند.”

فرماندار گفت: افزایش مالیات قرار خواهد ماساچوست در یک “ضد رقابتی موقعیت با مردمی در طرف دیگر مرز” پس از به تصویب مجلس عمده مالیات شنبه شب به تولید بیش از نیم میلیارد دلار در سال درآمد برای زیرساخت های حمل و نقل.

نهایی لایحه رای 113 به 40 و در حال حاضر به سنا که طول خواهد کشید تا این قانون قبل از بحث بودجه در ماه مه با توجه به سنا رئیس جمهور کارن Spilka ،

پرده برداری توسط مجلس رابرت herm n. crab و خود را بالای نمایندگان در هفته گذشته قانون تخمین زده شده است که به چنگک جمع کردن در تا $612 میلیون از مالیات دهندگان. این تماس برای 5 درصد افزایش در دولت گاز مالیاتی آوردن آن تا 29 سنت در هر گالن و 9 درصد افزایش در سوخت دیزل به 33 سنت در هر گالن است.

“آن را انجام نمی دهد بسیار برای آب و هوا” بیکر گفت. “ما 18 میلیون دلار اوراق قرضه لایحه که در حال حاضر قبل از قوه مقننه است. که به ما پودر خشک برای انجام یک تن از کار در جاده های محلی و ایالتی جاده ها و حمل و نقل عمومی. و من امیدوارم که چیزی شبیه به آن لایحه حاصل از این فرایند قبل از پایان جلسه.”

صورتحساب همچنین پخش کردن یک نه محکم سیستم به منظور بالا بردن مالیات شرکت ها حداقل بر اساس فروش سالانه از زمان $456 تا 150.000 دلار و حذف یک ماشین اجاره فروش معافیت مالیات بر ارزش $110 میلیون. بیکر علنا گفته است که او مخالف مالیات شرکت ها افزایش می دهد اما کاهش یافته است می گویند که آیا یا نه او حق وتو است که اندازه گیری و همچنین از طریق دفتر خود.

ماساچوست مالی اتحاد محکوم کردن آنچه که آنها را “عقب” سوخت افزایش مالیات.

“عقب طرح مالیات مانند بلندگو رابرت herm n. crab را با افزایش مالیات به دولت بنزین و دیزل مالیاتی, ضربه, طبقه متوسط و فقرا کار سخت” سخنگوی پل Craney گفت. “سخنران herm n. crab گاز افزایش مالیات را از درآمد سخت کوش مالیات دهندگان که تکیه بر وسیله نقلیه خود را برای رسیدن به محل کار اجرای errands و راه اندازی یک کسب و کار است. به جای به دنبال در چگونه به صرف پول مالیات دهندگان عاقلانه تر بلندگو herm n. crab اضافه هزینه های اضافی بر روی پشت دولت را در حال حاضر بسیار سخاوتمندانه مالیات دهندگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>