آرایشگران به ارائه رایگان کوتاهی مو در اعتراض به میشیگان مستند

و لانسینگ, میشیگان. — آرایشگران طرح ارائه رایگان کوتاهی مو در میشیگان در کنگره چمن در اعتراض به دولت stay-at-home سفارشات یک مبارز تظاهرات که نشان دهنده چگونگی سالن را تبدیل به یک نماد برای کسب و کارهای کوچک است که مشتاق به بازگشایی دو ماه پس از همه گیری آغاز شد.

آرایشگر کارل Manke, 77, شده ستاره در تظاهرات در خارج از فروشگاه در اوسو, 30 مایلی شمال شرق لانسینگ. مجوز خود را به حالت تعلیق در آمد در هفته گذشته توسط میشیگان تنظیم کننده.

“همه ما همان روح و همان روح برای آزادی” Manke گفت: در این هفته. “یکی از چیزهایی که من می خواهم به تاکید میشیگان همه شما صاحبان کسب و کار شما آرایشگران به شما آرایشگران, ماساژ درمانگران — همه شما. باز کردن مغازه های خود را! ایستاده و نشان می دهد تا!”

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer را بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار است که در میان ملت سخت است و در اثر حداقل از طریق آوریل 28.

در حالی که عفونت های جدید را ناقص Whitmer یک دموکرات است محتاط بودن با آنچه که او خواستار یک “آهسته نامزدی مجدد.” او باز کرده است ساخت و ساز, ساخت و تولید و صنایع همراه با املاک و مستغلات. رستوران ها و کافه ها بازگشایی جمعه در کمتر پرجمعیت شمال میشیگان.

“من دوست دارم برای رفتن به مو انجام می شود بیش از حد” Whitmer گفت کالامازو ایستگاه تلویزیونی WWMT پس از آن گفت: “بسیار بعید” سالن باز خواهد شد در هفته آینده. “اما ماهیت آن خدمات شخصی است که آن را صمیمی آن است. شما نمی توانید فاصله اجتماعی و موهای خود را کاهش دهد.”

Manke ملحق شد در این هفته با شلی لوتر دالاس صاحب سالن زیبایی شد که آمریکا برای باز کردن مغازه خود را قبل از تگزاس فرماندار مداخله کرد. لوتر گفت: کارکنان در دالاس شستن مو زنان معلول است.

“سالن باید اولین چیزی که برای باز کردن بعد از بیمارستان” او گفت:.

روز چهارشنبه “عملیات کوتاه کردن مو” در اعتراض سازماندهی شده توسط میشیگان محافظه کار ائتلاف که به رهبری یک ماشین مبتنی بر تجمع در برابر Whitmer سفارشات در ماه آوریل است. سازمان دهندگان انتظار 25 تا 30 نفر را قطع مو داماد, سگ و یا ارائه ماساژ.

“مدل موی وضعیت چیزی است که ما احساس شد و نمادی از تمام خدمات صنایع. این چیزی بود که ما احساس می کنیم می تواند برجسته آن را راه اندازی و آن را نشان می دهد می توان با خیال راحت گفت:” Rosanne Ponkowski از غرب بلومفیلد رئیس ائتلاف.

Whitmer “نگه می دارد گفت: تنها ضروری کسب و کار. هر کسب و کار است که سود ضروری است به کسی و یا آنها نمی تواند وجود داشته باشد” Ponkowski گفت.

فرماندار یک هشدار برای معترضان که از دست.

“ما نمی خواهید به نوشتن بلیط اما اگر این چیزی است که لازم آن ممکن است اتفاق می افتد” Whitmer گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net