بریمور را اسرار دست دادن وزن به ویروسی

لیست تالارهای مربی سهام تمام ترفندهای چگونه ستاره موفق به اقامت مناسب و افسانه در طول سال است.

درو بریمور is a superwoman. او نه تنها یک لیست بازیگر, اما او همچنین بنیانگذار دو کسب و کار گل و زیبایی گل توسط بریمور و همچنین به عنوان یک مادر دو. و در بالای او فوق العاده مشغول برنامه او هنوز هم موفق به نگاه مناسب و fab در 45 سال.

چه راز ‘سانتا کلاریتا رژیم غذایی’ ستاره جوان به نظر می رسد و متناسب با بدن ؟ وجود دارد یک فرد بریمور اعتبارات برای کمک به او احساس و نگاه خود را در: مربی Marnie آلتون.

آلتون که بنیانگذار M/بدن روش, شده است, آموزش بریمور برای 15 سال گذشته می داند و ستاره هیچ کاری نمی کند halfheartedly. “دختر با این نسخهها کار سخت; من به او که” آلتون گفت: سلامت زنان.

“او ضربات ذهن من است. او روحیه و انرژی که شما می توانید تصویر او خواهد بود.”

در اینجا چگونه آلتون کمک کرده است بریمور با انگیزه ماندن را متناسب نگه دارید و در حال حرکت در طول سال.

هسته و هسته ای!

“او دوست دارد هر چیزی core مربوط به” آلتون توضیح داد: به سلامت انتشار. “او را دوست دارد بحران انواع بحران به طوری که چیزی است که ما قطعا تمرکز بر روی. به طور معمول ما است که نسبت به پایان هنگامی که ستون فقرات است که واقعا بسیج و پشتیبانی به طوری که ما می توانیم بیشتر به abs و صدمه دیده است.”

اما این همه بحران. آلتون است که به خوبی شناخته شده برای او یاد 60 دقیقه تمرین کلاس که ترکیب یوگا رقص و باره. این شامل بسیاری از plie squats و زننده – دو حرکت بزرگ است که فعال کردن و تقویت هسته. و پس از آن وجود دارد چه آلتون تماس “عمیق plies” که شامل انجام یک plie چمباتمه زدن تأمین انرژی برای پرش و سپس فرود آرام دوباره به یکی دیگر از plie چمباتمه زدن.

“اگر شما انجام این کار 10 تا 20 بار در شما تقویت شکم خود را و خود را فاسیا و کف لگن خود را در راه است که شما هرگز می تواند دسترسی با یک بحران” آلتون گفت.

تمرینات وزن بدن در حال کلید

آلتون این تمرینات استفاده از حداقل غرفه به جای تمرکز بر روی تمرینات وزن بدن.

“برای من آمده است از یک محل که در آن من فکر می کنم ما باید همه چیز ما نیاز” آلتون گفت.

“شما حتی نمی نیاز به وزن شما لازم نیست شما نمی نیاز به ماشین آلات. شما نیاز به درستی توالی حرکات وزن بدن و سپس شما نیاز به اتصال با آنها ذهنی است.”

اگر تجهیزات مورد نیاز است آلتون تنها مردد برای وزن دست به فعال کردن پشت و بازوها سریعتر و یا لغزنده برای ایجاد فولر محدوده حرکت و از بین بردن نیاز برای بزرگتر ماشین آلات.

این همه در مورد ضرب و شتم

“موسیقی در تمرینات ما هرگز پس زمینه, موسیقی پس من طراحی لیست پخش است که برخی از BPMs (ضربه در دقیقه) به طوری که ما می توانید انجام برخی از تمرینات در ضرب و شتم” آلتون توضیح داد. “موسیقی را در یک سرعت خاص ما قصد داریم در یک سرعت خاص. این همه کار با هم. به طوری که همیشه باعث می شود آن را احساس می کنم خیلی بیشتر انرژی.”

تحقیقات منتشر شده در مرزهای روانشناسی حتی نشان داده محور تمرینات در اطراف BPM می تواند یک تمرین سخت احساس می کنید آسان تر است.

او هرگز پرش تمرین

بریمور همه چیز در مورد سازگاری هنگامی که آن را به کار می آید.

“من او پیدا می شود واقعا سخت کار او جهت و او می خواهد به یاد بگیرند که به او اعتماد دارد و او با این نسخهها کار او لب به لب,” آلتون گفت. “او همچنین اجازه می دهد تا خودش را به آسیب پذیر او اجازه می دهد خودش را به کارگردانی او اجازه می دهد خودش را به خطرات و او با این نسخهها کار واقعا سخت است بنابراین برای من که یک مشتری ایده آل.”

در یک Instagram پست بریمور کردم واقعی در مورد آنچه در آن طول می کشد برای حفظ شکل بدن و توضیح داد که بدن مناسب خود نمی آیند به طور طبیعی.

“این کار بسیار. رژیم غذایی و ورزش و مبارزه با مانند یک شیر برای آن! لعنت به شما ژنتیک! و در عین حال با تشکر از شما برای همه چیزهای خوب. من دوست دارم من از کجا آمده (جان اتل لیونل) و هر بسته آن در می آید. من فقط می دانم که من باید کنترل شود و آنچه من می خواهم. حتی اگر آن را سخت AF!” بازیگر نوشت: در Instagram.

در یکی دیگر از Instagram پست بریمور باز کرد تا در مورد آنچه در آن زمان به دست آوردن مجدد او تناسب اندام پس از داشتن فرزند.

“هر کس متفاوت است و من باید آرایش ژنتیکی از Pillsbury Doughboy. من باید به مبارزه خیلی سخت بود در شکل و یا در اندازه کوچکتر و یا کاهش وزن و مردم نمی بحث در مورد این واقعیت است که هنگامی که شما بچه ها همه چیز می رود اما آن را همیشه نمی آمد پشت در. شما هرگز خود را “قدیمی” بدن شما در حال کار با یک بدن جدید,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im