بیس بال را شکست و به قیمت دقیق برای فریب دادن می تواند از بین بردن بازی

هیچ چیز باعث ایجاد خطر اخلاقی بیش از افشای فساد و در عین حال عدم مجازات کسانی که مسئول. که چه اتفاقی افتاده است پس از بحران مالی سال 2008 و این چیزی است که اتفاق می افتد در بیس بال امروز. منطق برای عدم مجازات وال استریت فساد در سال 2008 بود که بانک های بزرگ شد “بیش از حد بزرگ به شکست” بود و به لبه پنجره رساند تا برای نجات اقتصاد جهان است. منطق در بیس بال حرفه ای پس از هوستون Astro را نشانه سرقت رسوایی است که به طور کامل در معرض رسوایی و برگزاری کسانی که مسئول پاسخگو بیس بال در خطر از دست دادن اعتبار و محبوبیت است.

خطر اخلاقی در اینجا این است که جارو مشکل زیر فرش با هیچ پاسخگویی — به عنوان کمیسر راب مانفرد به نظر می رسد خم جهنم در انجام — صفر فراهم می کند انگیزه برای تیم به بازی عادلانه و ایجاد خطر که بعد از تقلب و رسوایی خواهد بود بیشتر مخرب است. و به دلیل مشکل شده است نه به طور کامل به نور آورده و نه مناسب حل و فصل آن را ایجاد یک حس عمیق از عدم اطمینان در میان تیم به عنوان بهار آموزش.

ابتدا کوزه و خشکشویی هم دشوار آماده شدن برای فصل به دلیل بررسی های خود را از خود عملکرد گذشته نمی توان اتکا کرد. آنها نمی دانند برای مثال آیا خود زمین مورد اصابت قرار گرفتند و یا عمدا خراب زیرا از کیفیت زمین و یا تغییر نام و یا اینکه آیا این تیم مقابل تا به حال پیشبرد دانش مورد نظر خود را پرتاب. در مرحله دوم, و حتی بیشتر, تاثیر, بیشتر, تیم, باور وجود دارد بسیار کمی نزولی در نتیجه برای اینکه گرفتار, فریب داد, ممکن است شروع به استخدام نسخه خود را از ثبت نام الکترونیکی, سرقت, اعتقاد به آن لازم است برای حفظ یک مزیت رقابتی است.

چنین است ماهیت درام است که ما به ارمغان آورده asterisked مشاغل اوراق قرضه Barry و لانس آرمسترانگ. آنها معتقد بودند در نسبیت اخلاقی; آنها استدلال می کنند که آنها باید جریمه شده است فقط به این دلیل که آنها قادر به تقلب بهتر از بقیه در این زمینه بسیاری از آنها نیز با استفاده از مواد ممنوع. اما تفاوت در اینجا است. در حالی که اوراق قرضه و آرمسترانگ دچار آسیب شدید به میراث و شهرت هوستون آستروس نه نشان داده کوچکترین درجه ای از ندامت و عذرخواهی خود را فریب داد. آن را تقریبا به عنوان اگر با وجود اینکه آنها هنوز رو دور با آن.

به همین دلیل MLB تصمیم به برگزاری آستروس پاسخگو برای misdeeds خود با این تیم را از سال 2017 سری جهانی قهرمانی به نظر می رسد بیشتر از همه ترسو در نگاه به گذشته. یک مظنون که همه درگیر می داند که Astros بازیکنان و مدیران نه تنها آنهایی که درگیر در ثبت نام-سرقت عملیات. تیم های دیگر این کار را بیش از حد, اما کمتر موثر است. در اصل آن را نمی تواند قطعی می گویند که اما برای Astro را فریب آنها را از دست داده اند سری. MLB به نظر می رسد امیدوار است که به دلیل آستروس در نهایت خواست همه بازیگران بد آنها در حال حاضر به طور ناگهانی قوانین بازی. اما پاسخگویی کار نمی کند که راه. صرف پذیرش از تخلف است نه به مثابه مجازات است. اگر تنها بشود قانون شکن بودند به اندازه کافی برای غلبه بر دیگر رقابت انگیزه — یعنی مقدار مجنون از پول است که حق رای دادن برنده می ایستد به دست آورند. پول کوتوله تمام نگرانی های دیگر.

ورزشکاران در سراسر جهان از ورزش احساس demeaned هستند نه با فریب دادن خود است که بخشی از ورزش است اما با بیس رهبری را شکست و به طور موثر مقابله با این مشکل است. عمیق احساسات صدمه دیده است فراتر از بیس بال و گسترش به تمام ورزش حرفه ای. NBA LeBron James ستاره به توییتر گرفت به تماس MLB کمیسر مانفرد با نام التماس او را به حل مسئله: “گوش من می دانم که من نمی بازی بیس بال, اما من در ورزش” او شکایت کرده “و من می دانم که اگر کسی فریب خورده من از برنده شدن عنوان و من در مورد آن من خواهد بود (expletive) خشمگین!… به معنای واقعی کلمه توپ در دادگاه خود را (و یا باید من می گویم درست) و شما نیاز به تعمیر این به خاطر ورزش!” آمین.


آرمسترانگ ویلیامز همزمان نویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>