Battenfeld: مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی خروج واقعی و یا فقط دموکراتیک فانتزی ؟

نژادی و نزاع. تظاهرات. جنگ. منفور رئیس جمهور از محاصره توسط رسانه ها به نظر می رسد در چشم انداز سیاسی و تصمیم می گیرد یک مدت کافی است.

می تواند از آن اتفاق می افتد ؟ و یا فقط یک خیال خواب با توهم دموکرات?

در واقع آن اتفاق می افتد. در سال 1968. با جنگ ویتنام خشم و تظاهرات شمعی رییس جمهور لیندون جانسون تصمیم به اجرای مجدد انتخابات است.

بیش از 50 سال بعد می تواند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگاهی به چشم انداز سیاسی و تصمیم همان LBJ آیا کمبود او را تحقیر دوباره انتخابات شکست ؟

آن را به یک کنترل از راه دور و آن را به مقدار زیادی برای افتخار رئیس جمهور به اعتراف به شکست.

اما در اینجا یک سناریو.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان جمهوریخواه — به فلوریدا نقل مکان به سر چشمه از coronavirus — یکی از محبوب ترین روسای جمهور در دوران مدرن.

در این رای او خوش شانس خواهید بود اگر او می شود چند هزار شجاع نمایندگان به نشان می دهد و او را تشویق ، بیش از احتمال او بود صحبت کردن به نیمه خالی آرنا. با کروناویروس موارد خونتان در سراسر جنوب و غرب هیچ شانسی اقتصاد را بهبود می یابند به اندازه کافی قبل از ماه نوامبر تا عملا حصول اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست خواهد داد و احتمالا در یک انتخابات نبود.

اما چه می شود اگر وجود دارد یک LBJ-نوع استراتژی خروج قبل از نامزدی خود را?

وجود دارد گزارش های متعدد نشان می دهد که تهمت به طور کامل آگاه از گرفتاری و نیروبخش است برای بدترین. زبان بدن خود را — کرد خود را خیس نگاه به آینده را از خود به نمایش گذاشت تولسا کمپین تجمع — نشان می دهد شکست.

دموکرات ها و رسانه های خود را به گروه های در حال reveling در مغلوب ساختن پیشی جستن دل تنگی و عذاب در حالی که برخی از آنها حتی پیشنهاد رئیس جمهور را کنار و اجازه دهید یکی دیگر از حزب جمهوری خواه مانند معاون رئیس جمهور مایک پنس یک شات در انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن را به تصمیم خود را به سرعت قبل از تصویب کنوانسیون در جکسون ویل.

او می تواند اجازه درام ساخت و مانند سرگرم کننده میزبان تلویزیون که او را خیره کننده اعلام کرد که یک مدت بود به اندازه کافی برای او. او موقعیت خود را به عنوان قربانی آشفته رسانه و حزب دموکرات خواهد کرد که خم شدن به هر چیزی برای فروختن او و آسیب ریاست جمهوری خود.

جمهوری خواهان پس از آن باید به سرعت تقلا به آمده تا با یک تعویض — ترجیحا یکی که شانس بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن از برنده شدن است. پنس خواهد بود یک گزینه اما جمهوری خواهان خواهد بود بهتر است با کسی که نمی همسو با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

سابق کارولینای جنوبی, فرماندار و U. N. سفیر نیکی هیلی خواهد بود یکی از حزب جمهوری خواه قوی ترین رقیب. یک زن از رنگ در حال اجرا در برابر creaky, پیر مرد سفید جو بایدن? من می خواهم شانس خود را.

جمهوری خواهان نیز می تواند به محافظه کار در این مسیر چیدن کسی مثل تگزاس بهداشت ، تد کروز برای موفقیت مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما سوال واقعی این است که آیا تهمت واقعا برای ترک کاخ سفید در وسط انتخابات.

رای من است. مغلوب ساختن پیشی جستن نفس هرگز برای ایستادن فقط غارنوردی.

بنابراین در حال حاضر این فقط یک فانتزی — یک عارضه جانبی از مغلوب ساختن پیشی جستن پریش سندرم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im