بای ویلیج صفحه اصلی را فراهم می کند فوق العاده قانون دوم

حتی در بوستون که در آن ما خیلی خوب در مستند تاریخچه از چیزهایی که ما همیشه نمی توانید بدانید که زندگی گذشته از خانه ها و ساختمان های ما را اشغال کند.

که در اینجا زندگی می کردند قبل از ما ؟ آنها چه کردند ؟ جایی که آنها در حال حاضر ؟

اما در مورد از 52 ناحیهای در شمال غربی سنت در بوستون خلیج روستا محله ای که زندگی گذشته بود که یک سالن و نوار پیانو محبوب نسل از کاربران. تبدیل به یک خانواده شهری سمبل خلیج روستای کلاسیک ردیف خانه خانه کاملا مدرن در داخل و بله هنوز هم می تواند میزبان heck از یک حزب است.

ایتالیایی Arclinea آشپزخانه طراحی سیستم بالا سادگی یکپارچه سازی و بالا پایان لوازم خانگی به یک فضایی که به عنوان زیبا به عنوان آن عملکردی است. درست کردن آشپزخانه یک اتاق ناهار خوری رسمی صمیمی است شامل سفارشی ساخته شده است-فهم و معاصر سنگ شومینه. درست به سابق خود را از زندگی به عنوان یک پناهگاه برای سرگرمی, سالن, سبک زندگی, اتاق بالا برخوردار سقف چشمگیر شومینه در روکشی از سنگ صاف و بزرگ ویندوز.

شما پیدا کردن دو اتاق خواب در طبقه دوم از سه سطح اصلی: شیک کارشناسی ارشد مجموعه خدمت کرده است توسط منحط استاد حمام با خیساندن وان شما می توانید انجام دور هم به عنوان یک اتاق خواب مهمان با یک قوی سفارشی قفسه کتاب واحد است.

سطح پایین تر به پایان رسید با یک حمام کامل خوش تیپ نوار مرطوب و بیشتر ساخته شده است-ins می تواند در خدمت به عنوان یک رسانه و اتاق بازی, اما همچنین می تواند به راحتی تبدیل به یک سوم اتاق خواب.

را سرگرم کننده طبقه بالا — و در نمایش پانوراما از شهرستان — با یک حزب به اندازه خصوصی عرشه مناسب برای lounging در سبک.

فروش اقامت در بازار برای $2,249,000 است که توسط کوین کولفیلد با قطب نما 617-501-3685. مجازی و 3D تورهای اموال در دسترس هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im