ووبورن — BC بالا نبود رفتن به overthink هنگامی که همسان با نیوتن شمالی برای دومین بار در کمتر از یک هفته.

این بار قبل از میلاد بالا آمد در طرف برنده ادعا 74-60 برنده شدن بیش از شماره 11 ببر در بخش 1 قهرمانی IAABO مدیره 27 Comcast کلاسیک در روز دوشنبه در ووبورن ،

“اولین بار ما در نیوتن شمالی, آنها مجبور خواهد شد خود را بر ما” گفت: سال قبل از میلاد بالا مربی لایحه Loughnane. “ما چیزی بود بیایید کمی ذهنی سخت را سخت تر, کاهش, آن را کمی قوی تر است.”

سال قبل از میلاد بالا (15-4) led سیم به سیم به عنوان عقاب شروع به پریدن کرد به 16-2 سه ماهه اول منجر شود. اما در پشت خلیل Lofton (17 امتیاز) نیوتن شمالی (15-5) بسته به عرض 45-40 با 2:18 سمت چپ در سه ماهه سوم قبل از میلاد بالا رفت و در یک 18-2 اجرا که ریخته به نهایی قاب برای قرار دادن بازی دور.

سال قبل از میلاد بالا را متعادل حمله قرار می گیرد که چهار بازیکن در دو چهره رهبری Ozzy Trapilo 19 امتیاز در حالی که مایک Loughnane و درو مارتین هر مشبک 15 امتیاز و Aidan کارول سون با 12, کوک اشک به انتقام پنجشنبه گذشته 62-49 شکست به نیوتن شمالی.

“آن را به خوبی به گزینه های بیشتر وجود دارد” گفت: مربی Loughnane. “این باعث می شود بازی آسان تر برای ما است.”

در Div. 2 عنوان بازی از مسابقات کایل کرنش ریخت و در یک بازی-بالا 27 امتیاز و Aidan Cammann به ثمر رساند 10 از امتیاز خود را در سه ماهه چهارم به آسانسور اندوور به 73-71 پیروزی شماره 13 بلمونت (16-4).

پرستون Jackson-Stephens, تیم Minicozzi و مک Annus (تیم-بالا 20 امتیاز) که در ترکیب برای 55 امتیاز بنا به غارتگران به 55-49 منجر شود بعد از سه چهارم قبل از اندوور (13-7) به طور مداوم تغذیه Cammann پایین پایین در و او را شکست 66-همه بن بست با 1:52 چپ.

چارلی مک کارتی پس از آن آمار چهار کلاچ رایگان می اندازد در ثانیه پایانی به حفظ پیروزی است.

“این قطعا یک اعتماد به نفس سازنده برای ما” گفت: Andover مربی دیوید پاری سن ژرمن. “ما در حال بازی ما بهترین بسکتبال در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im