Donald J. Trump وعده داد به اصلاحات آمریکایی سیستم عدالت کیفری و در اینجا او در مکان عمومی, ذینفع شماره یک pastoring از منبر در کنگره ایالات متحده در روز سه شنبه شب به جای بسته بندی خود را بخار پز تنه برای کروز به آلکاتراز.

با صرف ساعت باقی مانده تا تهمت رسمی تقدیر شد و به امضا روز چهارشنبه بعد از ظهر توسط او ساخته شده مردان در سنا و حتی بسیاری از جمهوری خواهان نیست دعوا که دموکرات ها’ به اتهام سوء استفاده از قدرت تا به حال دونالد مرده به حقوق. اما با همان کسانی که مردان و زنان امتناع از رای او را محکوم به—”اجازه دهید مردم تصمیم می گیرید!” آنها گریه عبور باک—رئیس جمهور باقی مانده به عنوان آزاد به عنوان یک پرنده به زق زق کردن, ادم احمق و رذل و کلاغ در مورد وضعیت او را همیشه دوست داشتنی اتحادیه.

“اجداد ما ساخته شده بسیاری استثنایی جمهوری تا کنون به وجود داشته باشد در تمام تاریخ بشر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال ساخت آن را بیشتر از همیشه قبل از.”

مرتبط با: معیوب تلفن برنامه نتواند جهان قدیمی ترین دموکراسی

“بی امان خوشبینی” موضوع شب کاخ سفید اعلام کرد.

“من نمی تلخ” بزرگ Truthteller سوگند به تلویزیون anchorpeople قبل از گرند آدرس.

“من نمی خواهد با استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی” snarled Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز اول-اصطلاح دموکراتیک-سوسیالیستی حزب دموکرات ساخت یک نمایش نشان داده نمی شود اما یک maclean’s خبرنگار در مطبوعات گالری بیش از حد بالا بود تا به گفتن اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گریه میکرد.

“ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی بهداشت و درمان!” وعده داده شده رئیس جمهور به تندر از نیمی از خانه.

آب و هوا کاساندرا گرتا Thunberg نیز غایب بود از اول خانواده مهمان لیست ناخوانده به تاریخ در حال حاضر-عرفی جانبازان و قربانیان مهاجران غیر قانونی با اسلحه به عنوان سه شاخه از دولت ایالات متحده همگرا در زیر کنگره گنبد در یکی از نگران کننده گرمترین مه شب در واشنگتن تاریخچه.

قاضی جان رابرتز افسر قاضی در مغلوب ساختن پیشی جستن trial-توسط-سنا نشسته در ردیف اول زیر متهم در این زمان داشتن موفقیت راه می رفت tightrope از دو هفته از تلخی حزبی اجرای برنامه های سیرک حفظ وضعیت خود را به عنوان چهره برجسته از متانت و ادب در منطقه کلمبیا و فراتر از آن.

اعلام جرم دادستان آدام شیف و Jerrold Nadler نشسته در کنار هم سنگ رو به عنوان معدن آنها موفق به تصرف rambled ،

مرتبط با: ریاست جمهوری بالماسکه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا

سخنران نانسی پلوسی که رضایت به خون lust از او بیشتر perfervid اعضای باعث استیضاح مصیبت درست پشت رئیس جمهور های افتا با معاون رئیس جمهور مایک پنس مرد او تلاش کرد اما موفق به فرمانده. پس از دریافت کپی از سخنان خود پلوسی رسیده به درک تهمت و خودش را تکان دادن در هوا. او به عنوان پیچیده او پاره گفتار در نیمه و پرتاب تکه را کنار بگذارند.

سیب-خرما میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی لبخند زد تا در رئیس جمهور که hindquarters او فقط نجات داد.

کلمه “استیضاح” هرگز به زبان آمده توسط مرد در طولانی کراوات قرمز.

“به عنوان جهان گواهی میدهد امشب امریکا است سرزمین قهرمانان,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این محل که در آن عظمت متولد شده است که در آن سرنوشت جعلی هستند و که در آن افسانه ها به زندگی می آیند.”

در نیمه راه از طریق مراسم دراز نویسی, Melania Trump اهدا مدال آزادی ریاست جمهوری به جناح راست رادیو الوهیت راش Limbaugh ساعت پس از ال Rushbo اعلام کرد که او تشخیص داده شده است با پیشرفته سرطان ریه است.

دموکرات ها به طور معمول بودند کف در دهان در مورد “رئیس اوباش در حال اجرا در کشور ما” به عنوان نماینده کنگره جکی Speier از کالیفرنیا به نام تهمت, اما رئيس جمهور در فصاحت و بلاغت او ارواح و تصویب امتیاز هرگز بالاتر است.

روز دوشنبه یک جدید گالوپ نظرسنجی تا به حال 49 درصد از آمریکایی ها تصویب تهمت عملکرد loftiest تاج خود را دریازده مدت است.

به فنر indictee آمریکا در سال 2020 یکی از بزرگ Super Bowl ad واقعی ساخته شده که در خارج تجاری از یکشنبه گذشته که در آن ماموت خرده فروش limned که

 “ما نمی بینیم فقط در ایالات متحده می بینیم ایالات شهرهای.

 از جایی که ما نشسته فقط پایین خیابان در نزدیکی اداره پست توسط پارک

هنگامی که ما را متوقف و به اطراف نگاه آنچه که ما در حال دیدن جرقه —

 جرقه امید را از محبت از جوامع که ایستادگی

هنگامی که همسایگان آسانسور یکدیگر انتظار چیزی در بازگشت است . . .

“روح ما هنوز جوان است; خورشید هنوز طلوع; فضل خدا است که هنوز هم درخشان” بود و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه از همان.

به عنوان نتایج: از روز دوشنبه cockamamie آیووا قفقاز trickled در روز یکشنبه تهمت کارهایی ladling از نور روز و قند آلو بود بوکس دموکرات به نیاز به اظهار یک چشم انداز بسیار تیره تر از دولت آمریکا و اتحادیه به عنوان شکم از سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

مرتبط با: trump’s بهترین روز می آید در آستانه استیضاح محاکمه

“هنگامی که آنها به پایین ما بالا رفتن” میشل اوباما معروف افتخار در فیلادلفیا در سال 2016 اما اگر تهمت می رود بالاتر ؟

“باور نمی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او می گوید: وزارت امور خارجه اتحادیه قوی است” جو بایدن مجبور شد به سوگواری در جمع آوری کمک های مردمی ایمیل پس از ملال انگیز در آیووا. “امریکا در بحران است.”

مرضی ناامیدی به علاوه darkling بدبینی به ندرت یک فرمول برای انتخابات موفقیت اما خوش بین و Reaganistic مغلوب ساختن پیشی جستن—او باید قادر به نگه داشتن این در برخواهد داشت تا نوامبر—ترک خواهد دشمنان خود را انتخاب.

“ما در اینجا به یادآوری است که زمانی که او قفل مردم در قفس وقتی که او مسخره و سوء استفاده از زنان وجود دارد و نه یک چیز به خوش بینانه در مورد که در تصویر امریکا” Rep. آنی Kuster گفت: maclean’s خبرنگار در کنگره. “داشتن فقط آمده از ایالت نیوهمشایر او است نه محبوب و مردم هستند نه خوش بینانه است.”

“این مستند که او دروغ گفته 15000 بار به عنوان رئیس جمهور گفت:” جکی Speier, دموکرات از کالیفرنیا, پخش كردن, به همان اندازه دل تنگی که ممکن است در یک شب هنگامی که خورشید را تعیین می کند. “خوش بینی خود را باید با یک دانه نمک است.”

بیشتر توسط آلن آبل:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im