مردم معقول و منطقی خواهد بود unsurprised به کشف کنند که coronavirus فشار است که به کشته شدن حداقل 425 نفر در چین در حال تکان اقتصاد جهانی و مجموعه ای خاموش عمومی-بهداشت sirens از کوالالامپور به مسکو نمی گمراه از مطالب محرمانه سلاح بیولوژیکی است که آنلاین پردازان توطئه می گویند یک جاسوس چینی به سرقت برده در سال گذشته از ملی میکروبیولوژی آزمایشگاهی در وینیپگ.

کاملا درست است که زیست شناس Xiangguo کیو شوهرش Keding چنگ و برخی از دانش آموزان چینی محروم شدند از سطح بالا ویروس شناسی آزمایشگاهی در ماه ژوئیه گذشته 5. آن را نگران کننده رویداد و اطراف آن شرایط باقی می ماند کمی مات است. اما هیچ ووهان رمان coronavirus در حال حاضر به نام 2019-nCoV بود نه انقلابي در وینیپگ.

آن است که به طور مشابه نادرست است که شما می توانید تلقیح خود را در برابر این ویروس توسط نوشیدن آب ژاول و آب لیمو در یک خاص “درمان معجزه آسا” راه حل محبوب در میان ضد واکسیناسیون افراطیون. اگر شما گرفتن ویروس با وجود آنچه که شما ممکن است شنیده ام شما نمی خواهد خودتان انجام هر گونه خوب است با توسل به اینترنت-شایعه معجون شامل روغن کنجد ویتامین C و سیر.

ادامه مطلب: Coronavirus: آنچه کانادایی ها نیاز به دانستن

این آژانس بهداشت عمومی کانادا پیوست و ده ها تن از معتبر سازمان های دولتی و غیر دولتی و سازمان بهداشت جهانی در تلاش برای سرسخت خونریزی از نیمه درست و نادرست و کاملا آشفته ادعا و نظریه شده اند که ها گردش در اطراف همیشه پس از وقوع عجیب و غریب و کشنده ویروس جدید به نظر می رسد مقصر در یک بیماری برای اولین بار متوجه شده توسط مقامات در شهر ووهان در مرکز چین در اوایل ماه دسامبر.

اما یک دروغ می تواند سفر نیمی از راه را در سراسر جهان به عنوان قدیمی گفت می رود قبل از حقیقت تا به حال زمان برای قرار دادن آن ساکت است. آن را همه به خوبی و خوب for Twitter و Facebook و Snopes و FactCheck.org برای پیوستن به بهداشت عمومی سازمان در تلاش برای تعطیل و یا در غیر این صورت غیر مستقیم به حمله و تشنج و دروغ دور. بیشتر چالش جدی است که فاحش ترین و بی باک نویسنده “خبر جعلی” و تبلیغات و دروغ آشکار در مورد ووهان شیوع کروناویروس است که دولت چین خود را.

شما ممکن است فکر که پکن را آموخته اند آن درس از گذشته عمده coronavirus رویداد—سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع در گوانگدونگ آغاز شد که در ماه نوامبر سال 2002. دولت چین را نادرست از سارس بحران — آن وسواسی سانسور پوشش آن-یو پی اس امتناع خود را برای به اشتراک گذاری داده ها با دیگر کشورها—خوار رژیم. ویروس سارس به 25 کشور بیش از هشت ماه دوره آلوده کردن بیش از 8000 نفر و کشتن 774 از آنها.

دو هفته پیش پیتر Cordingley با صدای سازمان بهداشت جهانی در طول سارس بحران با اشاره به این که بحران سارس به نظر می رسد به تدریس مقامات چینی هیچ چیز نیست. “من از دیدن دقیقا همان بی پروا رفتار در حال حاضر,” او نوشت: و در هر صورت, پکن شده است “دروغ گفتن در مورد گسترش ووهان ویروس آنفولانزا از شروع.”

ادامه مطلب: علم رمان coronavirus

و در حال حاضر به عنوان از صبح روز سه شنبه پس از کمتر از دو ماه—یک چهارم از زمان به زمان برای سارس به اجرای آن دارد—به ووهان coronavirus در حال حاضر آلوده تقریبا چهار برابر تعداد زیادی از مردم چین که بیمار با ویروس سارس. این ووهان virus در حال حاضر به کشته شدن بیشتر مردم چین از سارس انجام داد. روز سه شنبه کشته شدگان است چهار برابر آنچه در آن بود یک هفته پیش. سهشنبه رسمی تعداد 20,438 مورد تأیید است 3,235 بیش از روز دوشنبه تعداد.

اما کمی وجود دارد دلیلی برای باور است که دولت چین گزارش می آید نزدیک به واقعیت بر روی زمین است. با توجه به تجزیه و تحلیل منتشر شده در هفته گذشته توسط انگلیسی پزشکی مجله لانستحدود 75,000 مردم شد و به احتمال زیاد در حال حاضر آلوده ووهان ویروس توسط Jan. 28.

به نیویورک تایمز گزارش می دهد که ظاهرا پایین رسمی تعداد عفونت در ووهان—به طور کامل قفل شده است-پایین شهری کانون شیوع—ممکن است فقط یک انعکاس از کمبود کیت های آزمایش در دسترس پزشکی کارگران در این شهرستان است. ساکنان محلی می گویند که مرگ و میر می رویم گزارش نشده که بیمار و در حال مرگ و در حال تبدیل شده به دور از بیمارستان ها و که برخی از قربانیان فقط بی سر و صدا در حال مرگ در خانه.

اولین مورد از این کروناویروس جدید کشف شد, Dec. 8 اما آن را در زمان ووهان کمیسیون بهداشت هفته به عموم گزارش آن. و حتی پس از Jan. 11 کمیسیون هنوز هم اصرار دارد که این ویروس نمی تواند بین مردم حتی اگر ده ها تن از موارد تاييد شده بود ،

در آن برای اولین بار بحرانی هفته منابع به این بیماری در ووهان بودند بی رحمانه حذف توسط دولت چین سانسور از سیستم عامل های محبوب مانند WeChat. این بود تنها پس از بحران دمیده باز که مقامات مجاز اجتماعی-کاربران رسانه به آن اشاره کرد.

“آنچه روشن است این است که چین اولیه نادرست از شیوع کروناویروس بدان معنی است که هزاران نفر آلوده شده اند,” Minxin جزیره پرنس ادوارد, یک عضو ارشد با آلمانی مارشال صندوق ایالات متحده نوشت: در جنوب چین صبح پست “و اقتصاد در حال حاضر ضعیف بدهی و تجارت جنگ را یکی دیگر از ضربه.”

مربوط به: سازمان دیده بان چین ساخت دو enormous ووهان بیمارستان در سرعت فوق العاده خطرناک

در ووهان و همسایه شهرستانها در هوبئی استان 35 میلیون نفر—جمعیت کانادا—به طور موثر تحت یک نوع بازداشت خانگی است. هیچ غیر اضطراری جنبش مجاز است در استان و مقامات در پکن در حال حاضر با تمرکز بر تبلیغات به اثر است که بحران بسیار واقعی اما بسیار در دست است. مشروع پوشش خبری سرکوب و ارشد ترین مقامات درگیر در گردش نام تجاری خود را از “خبر جعلی.”

حزب کمونیست ارگان های جهانی زمان و مردم روزانه هر دو عکس های منتشر شده از آنچه که ادعا می شود gleaming با نام تجاری جدید بیمارستان جادویی ساخته شده در روز در ووهان. بیمارستان در تصویر تبدیل به یک عکس از یک مدولار مجتمع آپارتمانی در چینگدائو.

روز دوشنبه در چین امور خارجه رسمی Hua Chunying لعنتی ایالات متحده برای آن توقیف موقت مسافران از چین و ادعا کرد که “دولت آمریکا هیچگونه اساسی برای کمک به طرف چینی است.”

در واقع ایالات متحده است که نه تنها در اعمال ممنوعیت سفر. استرالیا و نیوزیلند و ژاپن و پاکستان و روسیه و ایتالیا به دنبال کت و شلوار. هنگ کنگ بسته شده است اما سه نفر از آن 16 پورت با ورود به سرزمین اصلی چین است. و چین به خودی خود دارای حلقه حصار هوبئی استان از سایر نقاط کشور است.

هنگ کنگ اجرایی کری لام دوم از سمت چپ صحبت می کند در هنگ کنگ در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد شیوع کروناویروس (Jerrome Favre/EPA)

و ایالات متحده ارائه کرده است چین کمک کند. ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر ساخته شده ارائه می دهد برای ارسال یک تیم از مراکز کنترل بیماری به ووهان به کمک کند اما پکن موفق به پاسخ.

در دوشنبه, کانادا به دست آورده تمایز مشکوک بودن در تقابل با ایالات متحده و تشکر کرد و تبریک گفت با چین وزارت امور خارجه. اتاوا به دست آورده و خود پت در سر زیر نمونه ای از چین-سازگار متحده در آسیای جنوب شرقی و اجازه می دهد پرواز از چین به ادامه با بررسی فرودگاه انتظار ورود. اما در حالی که ایالات متحده و استرالیا و کره جنوبی اجازه داده شد به سرعت تخلیه شهروندان خود از هوبئی کانادا منتظر روز در پکن تصویب به تخلیه بیش از 300 کانادایی گیر وجود دارد. (اتاوا در نهایت چراغ سبز در روز سه شنبه برای یک پرواز است که نمی خواهد ترک برای دو روز.)

مرتبط: این ترودو دولت high noon لحظه با پکن

پس از بازگشت از رشته کانادایی به شمار می رود قرنطینه در ترنتون نیروهای کانادایی پایه برای دو هفته.

به عنوان به که در آن ووهان coronavirus آمد از اوایل حدس و گمان است که آن را باز هوا بازار در ووهان که ترافیک در گوشت رو کمی افزایش در روز دوشنبه. این درست نیست که یک ویدیو گردش در رسانه های اجتماعی به تصویر می کشد یک زن خوردن خفاش فیلم برداری شده بود به تازگی در ووهان. در واقع تصویری فیلم برداری شده بود در سال 2016 در پالائو در میکرونزی.

اما یک مطالعه منتشر شده در مجله طبیعت در روز دوشنبه گزارش می دهد که ووهان موسسه ویروس شناسی تعیین کرده است که این کروناویروس جدید است که 96 درصد از نظر ژنتیکی یکسان به یک ویروس در خفاش ها از چین یوننان استان و 80 درصد ژنتیکی شبیه به ویروس سارس از سال 2002 و 2003.

در ضمن بحث برانگیز اسرائیل و خاخام Matityahu Glazerson شده است تفسیر بر پایان نامه خود را که توسط نرم افزار از یک نوع از “کد” به تجزیه و تحلیل متون کتاب مقدس به ووهان ویروس دیده می شود که پیش بینی شده در تورات است. که محتمل به نظر می رسد.

رقابت اینترنت شایعه پیشنهاد می کند که ووهان ویروس در واقع پیش بینی کرد در سال 1993 قسمت از کارتون طنزهای تلویزیونی سیمپسونهایک ادعا می کنند که به هیچ شخص مناسب تعجب معلوم شد که نادرست است.

بیشتر توسط تری GLAVIN:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im