زنگ اما طبقه تجاری هرج و مرج رام به عنوان بازار بورس بازگشایی

توسط مت OTT

نیویورک (AP) — طبقه تجاری از بازار بورس نیویورک بازگشایی شد برای اولین بار در مدت دو ماه با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو زنگ نمادین زنگ اما هرج و مرج کنترل شده تر بود رام سهشنبه تحت قوانین همه گیر.

طبقه شناخته شده در سراسر جهان برای یک هرج و مرج جو با معامله گران فریاد سفارشات بیش از یک دیگر بسته شده است از اواسط ماه مارس با توجه به شیوع کروناویروس. بازار بورس می گوید: کمتر معامله گران خواهد بود و در سه طبقه در یک زمان داده شده برای در حال حاضر به منظور پشتیبانی شش پا اجتماعی فاصله مورد نیاز است. آنها همچنین باید از پوشیدن ماسک.

هر کسی وارد بورس در 11 وال استریت نیز خواسته شده برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی و آنها را حرارت گرفته شده قبل از ورود گفت: Stacey کانینگهام جمهور از بورس.

“ما احترام فداکاری از خط مقدم کارگران و شهرستان در بزرگ اقدام با احتیاط محدود کردن فشار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی و خطر برای کسانی که کار ما در زیر سقف” کانینگهام نوشت: در وال استریت ژورنال op-ed.

کانینگهام گفت: بسیاری از مناطق خارج از طبقه تجاری خالی باقی خواهد ماند و اکثریت کارکنان ادامه خواهد داد به کار از راه دور.

تعیین شده سازندگان بازار که نظارت بر معاملات بازار بورس را 2,200 شرکت های ذکر شده ادامه خواهد داد به انجام این کار از راه دور و الکترونیکی به عنوان آنها شده اند از مارس 23.

چند هزار کارگزاران و دیگران استفاده می شود به جمعیت طبقه تجاری از NYSE به تازگی به عنوان 1990s. اما در سال های پس از ظهور تجارت الکترونیکی رشد به تسلط بر عمل در وال استریت. این روزها وجود دارد حدود 500 کف معامله گران در بازار بورس.

بازگشایی می آید در زمانی که بسیاری از مناطق ایالات متحده شروع به بلند کردن پناهگاه در محل سفارشات و اجازه می دهد کسب و کار برای باز کردن درهای خود را دوباره و حتی به دیگر مناطق این کشور شاهد هیچ افت در تایید coronavirus موارد است.

روز سه شنبه با این حال سازمان بهداشت جهانی گفت که جهان فرو رفته باقی می ماند تنها در اولین مرحله از این بیماری همه گیر قرار دادن یک دمپر در امید به یک سریع اقتصادی جهانی دوباره بجای اول برگشتن.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است نزدیک به 5.5 میلیون نفر, کشته شدن بیش از 346,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اروپا تا به حال در مورد 170,000 مرگ و میر و ایالات متحده دیده می شود نزدیک به 100,000. کارشناسان می گویند که شمارش طلب بخشایش اثرات واقعی این بیماری همه گیر با توجه به شمارش مسائل در بسیاری از کشورها.

وجود دارد برخی از خوش بینی در مورد مسابقه برای واکسن. داو یافت بیش از 600 امتیاز در افتتاحیه بل.

شرکت هایی که شده اند ویران شده توسط این بیماری همه گیر به ویژه, سفر, سرگرمی و خرده فروشی سهام و در میان بزرگترین برندگان اوایل روز سه شنبه.

بازار بورس متعلق به بین قاره ای ارز مستقر در آتلانتا ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im