Belle Vernon سافتبال امید فرمول زیر نتایج جستجو در WPIAL برگشتی بازگشت

توسط:
پنج شنبه, مارس 5 سال 2020 | 7:52 PM
فرمول موفقیت برای Belle Vernon softball team ساده است.

بزرگ, تبادل, بازی دفاع جامد زمانی که مورد نیاز و به موقع ضربه زدن.

پس از تام رودریگز شد مربی در سال 2002 فرمول شگفتی های کار کرده. Belle Vernon موفق به کسب چهار قهرمانی WPIAL (’07, ’15, ’17, ’18) و همچنین به عنوان در ’08. این پلنگ, اما به دور از چیزهایی که در فصل گذشته. رودریگز گفت: تبادل و دفاع شد OK. آن موقع ضربه داشته که تیم از مرحله مقدماتی برای postseason.

“ما نمی رسید و کل فصل ما قرار داده ایم جدید تمرکز بر هدف قرار دادن” رودریگز گفت.

در فصول قبلی Belle Vernon استفاده می شود یکی از تبادل ماشین اما رودریگز گفت: مشکل این بود که مورد تنها چیزی که دیدم یک نوع از پیچ و “همه چیز درست وسط.”

به عنوان در این فصل آغاز می شود که آوریل 20 برابر گرینزبورگ سالم در nonsection خانه بازی Belle Vernon است که با استفاده از دو ضربه ماشین آلات.

“ما با استفاده از این دستگاه مقدار زیادی در offseason,” junior سوفی Godzak گفت. “ما شاهد انواع رزین و انواع مختلف از, سرعت, و ما می تواند حرکت آن را به جایی که از آن خواهد زمین به مناطق مختلف است. به علاوه ما شاهد بسیاری از تبادل زنده این offseason. … من واقعا فکر می کنم ما ضربه خواهد آمد در سراسر. شاید حق دور نیست, اما آن را برای رفتن به اطراف.”

در طول چهار بازی برنده خط خط آوریل گذشته Belle Vernon به ثمر رساند 48 اجرا می شود. پس از آن که پلنگ به ثمر رساند 41 اجرا می شود بیش نهایی خود را در 10 بازی. عدم تولید منجر به 7-13 ضبط و 5-7 علامت گذاری در بخش 2-4A.

Belle Vernon امید پنج بازگشت کننده می تواند با ارائه آن به موقع بازدید در حالی که جستجو برای بازیکن برای پر کردن جای خالی در پایه اول گیر و در خود ادامه می دهد.

ارشد ناتالی فرانسوی (پایه دوم), دوم, اشلی Joll (shortstop) در تاریخ ونسا پورتر (پایه سوم) و دوم ابی Fabin (خود) باید با ارائه کیفیت دفاع پشت Godzak.

یک righty, Godzak آمده از سه نفر از تبادل نامزدها در فصل گذشته. او می اندازد, چهار رزین: curveball, ابله, افزایش و کاهش منحنی.

“من واقعا هل دادن خودم این offseason. من می خواستم برای دریافت بهتر برای تیم بهترین است که من می تواند” Godzak گفت. “من رفتن به یک مربی رفتن به ورزشگاه برای تقریبا شش ماه است. آن را قطعا پرداخت.”

افزایش یک کار در حال پیشرفت است اما کهنه مربی دوست دارد آنچه که او می بیند.

“وجود دارد بهتر است حرکت در این سال” رودریگز گفت. “چیزی که من واقعا در مورد او چیزی fazes او. آن را همیشه یک مسیر مستقیم با او.”

Belle Vernon امیدوار است راه راست امتیاز نسبت به پلی آف.

“من می خواهم برای ما به عقب بر گردیم به نقطه که در آن ما را به پلی آف” رودریگز گفت. “این سخت است برای برنده شدن در این WPIAL هر سال اما در این سال ما خیلی بیشتر متمرکز بر ساخت برگشتی. ما یک بازی از سال گذشته است.”

برچسب ها: Belle Vernon

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>