بلمونت لبه های سنت جان از شروزبری در دقیقه آخر

لوول — پس از مهم ترین هدف از کار خود را برای بلمونت junior بن Fici احساس او نا گهان در خالص احساسات است.

برای هر کس دیگری به تماشای Div. 1 شمال نهایی در Tsongas مرکز آن هیچ چیزی کوتاه پر شور و قطعا فراموش نشدنی است.

فقط با 1:25 به بازی در برابر شماره 11 سنت جان از شروزبری, Fici skated به بالای دایره در سمت چپ و زدن یک ضربه سخت گذشته دن لارسن دستکش در طرف مقابل برای این بازی برنده دادن چهارم-کشت بلمونت 3-2 پیروزی. این دومین هدف از این دوره برای غارتگران (14-5-5) که تا به حال به پنجه پس از پیشگامان (12-9-5) در زمان 2-1 سرب با کمتر از هشت دقیقه به رفتن.

بلمونت به پایان رسید بازی با 31-29 شات استفاده و زوج با نیکو Carere را 27-صرفه جویی در عملکرد کمک کرد تا یک تیم به پایان رسید که آخرین بار در میدلسکس-آزادی فقط یک سال پیش از رسیدن به دولت نهایی در برابر Walpole روز یکشنبه در TD Garden.

“شما نمی توانید فقط تعداد این بچه ها از” غارتگران سر مربی فرد Allard گفت. “آنها فقط یک خواهد شد که بیش از هر چیز دیگری و آن را به عقب می رود به ما اتمام آخرین در میانه لیگ سال گذشته و چگونه است که احساس می شود.”

“این سخت است برای قرار دادن به کلمات” Fici اضافه شده است. “این تیم من من دروازه بان من دفاع. این سخت است برای قرار دادن به کلمات من واقعا نمی توانید با هم یک جمله است. … همه من به یاد داشته باشید (در این بازی برنده) نوع چیدن جن تا چیدن سر من فقط دیدن defensemen پشتوانه دور محو به سمت من. من فقط اجازه دهید آن را پاره.”

آن زمان همه از 52 ثانیه برای سنت جان را 1-0 شود که متی مایرز بدبختانه در یک هدف از شکاف گذشته Carere, belying چه بد پیشگامان outplayed بلمونت از طریق بقیه از باز کردن قاب. Allard گفت: تیم خود را امتحان کنید نه به چیزی تغییر تاکتیکی بیش از دو بعدی قاب — آنها به سادگی حفر عمیق است.

و همچنین به عنوان لارسن (28 صرفه جویی) بازی برای مقابله با Carere, Belmont کردم به او در دوره دوم. مت برودی در زمان ارتجاعی و آن را با 8:08 چپ در این دوره است.

عقب و جلو بازی گرفت تا گریفین سوختگی شکست یک رشته از حالت ارتجاعی از Carere برای 2-1 منجر به سنت جان با 7:50 چپ در دوره سوم. پیشگامان دانش آموز بخش رفت و آجیل در مدت کوتاهی پس از به عنوان بلمونت مرتکب برگزاری پنالتی به پایین ،

اما مارکو Santagati در زمان تصویب در نزدیکی سنت جان خط آبی از برودی قرار دادن یک حرکت لارسن به او را وادار به ترک پای خود را در مبارکه و گل shorthanded به آن مقید است. لارسن و Carere نگه داشته و حتی آن را در حالی که برای Fici مسجل پیروزی.

“هر بازی (من حذفی حرفه ای) هر بازی برنده و یا از دست دادن تصمیم گرفته شده است با هدف” Allard گفت. “ما فقط باید به تمرکز بر روی آنچه که ما انجام دهد. این چوب در جن آن را pucks در عمیق است. … هنگامی که ما خودمان را در آن حالت ما دشوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de