بن افلک در ‘راه’ با فیلم جدید

چگونه فوق العاده مناسب آن است که بن افلک فیلم است به نام “راه بازگشت”?

برای این چیزی است که او امیدوار است برای انجام دهید: پیدا کردن راه خود را در هالیوود آسمان با این عمیقا شخصی درام.

“راه بازگشت” اعلام کرد که پس از چند سال مبارزه با اعتیاد مسائل پایان ازدواج خود را و کمتر از جالب سری از فیلم افلک در 47 در صندلی راننده.

به همین دلیل افلک را نوشیدن مشکل با rehabs در سال 2017 و در سال گذشته نه یک مسئله بازی جک الکلی کارگر ساختمانی که برمی گرداند به او کاتولیک دبیرستان به مربی خود را از دست دادن تیم بسکتبال.

“من خواهد بود چاپلوس خودم به تصور من خواهد بود که برای اولین بار آه الکلی به بازی بازی های الکلی. که خیلی خوب-گام زد زمین” را آغاز کرد در حالی که در یک تبلیغاتی منهتن تفریحی.

“آنچه این بود که واقعا در مورد (و خدا را شکر از آن چیزی است که من تا به حال یک تجربه) این بود: چگونه می توانم به شما در غلبه بر این بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد به شما ؟ چگونه می توانم شما انجام? چگونه می توانم به شما در بازسازی زندگی خود را؟”

به عنوان جک و پنجه نرم کردن با زندگی او می تواند چهار شش بسته و مربی روز بعد.

اگر “راه بازگشت” ندارد بازیابی یا AA برای پخش فیلم افلک آن را به طرز وحشیانه صادق باشید. “این یکی از چیزهایی که در آن اگر شما یک زندگی طبیعی با تجربه چیزی است که شما باید کمی اعتماد به نفس بیشتر در مورد چه چیزی واقعی و چه چیزی نیست,” او گفت:.

“وجود دارد این است که برخی از ارتدوکس فکر کردن در مورد چگونه اعتیاد کار می کند. اما بیشتر و بیشتر مردم در حال پیدا کردن وجود دارد که داستان های مختلف.

“وجود دارد عملکرد معتادان از همه راه راه که حمل با اعتیاد خود برای سال های بسیاری ، گاهی اوقات آنها فقط توقف خود را. گاهی اوقات آنها کمک گرفتن از افراد دیگر است.

“یکی از چیزهایی که بسیار سازگار است که من پیدا کردم این است که این یک فرایند است. داستان جک و مسیر خود را از نوشیدن احساس بسیار واقع گرایانه به من.”

تمرکز واقعی از “راه بازگشت” است تفاوت یک فرد می تواند در کودکان و نوجوانان’ زندگی تاثیر مثبت جک اعمال خود بازیکنان بسکتبال.

“این جالب ترین بخش از فیلم برای من تا کنون — و ترسناکترین,” افلک گفت. “من یک تن از تجربه با تیم های ورزشی و من هرگز مربی. من واقعا با اتکا بر گاوین (اوکانر مدیر ورزشی فیلم کلاسیک ‘معجزه’ و ‘سلحشور’) و حس خود را از آنچه که قرار بود به واقع بینانه و چه نبود.

“ما هر دو می خواستم به شما احساس شما در حال تماشای چیزی واقعی است. و مهم ترین جنبه است که مربیان دبیرستان-سن بچه ها بیشتر از فقط مربیگری در مورد جنبه های فنی از بازی تیم. شما یک مربی زندگی در بسیاری از راه.”

“راه بازگشت” جمعه باز می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>