نه اخلال لیوان شات نیست ؟

شما به دنبال در یک برنی Bro مستقیم از مرکزی, ریخته گری, نوع ادم بیکار و تنبل شما ممکن است ببینید کمین در اطراف محلی خود متادون کلینیک و یا شاید رفاه ،

اما در حال حاضر ما اطلاع purveyors از اولین جعل تبانی وجود دارد ممکن است حتی بیش از چیزی شوم در بازی در این جریان در سراسر کشور موج جرم و جنایت توسط برنی Bros.

اگر این perps مانند پاتریک برادلی سن 34 (باور کنید یا نه!) از Windham, N. H. چیزی بیش از آشفته بازنده بیکار جنایتکاران ؟ اگر آنها به جای روسیه راز عوامل برنامه ریزی شده توسط کرملین رباتها و مقدونی ترول مزارع ؟

منظورم اینه که کسی تا حالا دیده پاتریک برادلی و بوریس Badenov در همان اتاق ؟

همانطور که می دانید در آستانه نوادا قفقاز جعلی اخبار قاه مماشات از یکی دیگر از افسانه در مورد اتهام تلاش های روسیه برای انتخاب و یا دوباره انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. توقف من اگر شما شنیده ام این یکی قبل از.

این واقعا غم انگیز هک کار توسط حزب دموکرات stenographers با فشار عبور می کند. چرا پشتوانه عاقبت به عظیم floperoo مانند روسیه تبانی? نمی تواند دولت را جعل یک زاویه جدید مانند یک طرح می گویند با شیطانی راهبه ها از ماداگاسکار یا اسب شاخدار دامداران از منطقه 51?

تنها و تاب و های جدید در این افشا و خنثی تئوری توطئه بود که پوتین در حال حاضر نیز به اتهام تلاش برای کمک به … برنی ساندرز.

واقعا ؟ چه کس دیگری خواهد لیورپول بود حمایت ؟

رفیق برنی honeymooned در شوروی او شده است یک مطلق مصرانه ماهواره ای خود را استالینیستی رژیم در کوبا و ونزوئلا و نیکاراگوئه.

برنی یک کارت حمل همسفران.

اما اعتبار او را — او می داند که چگونه برای قرار دادن یک درخشش در یک کفش کتانی. او بلافاصله گفت که این گزارش اگر درست نشان داد که خائنانه Commies باید پشت آن را به صورت “برخی از چیزهای زشت در اینترنت نسبت به کمپین ما.”

تفکر سریع رفیق!

اما مشکل این است که برنی Bros’ زشت مسائل است نه محدود به اینترنت آن را در خیابان. هرگز سعی کنید بین یک برنی فرض و یک EBT کارت. به خصوص اگر شما با پوشیدن یک MAGA کلاه — این چیزی است که باعث شده دوستان داشتن رابطه جنسی Bradley اوليه روز است.

پس از رای گیری به عنوان دبیرستان را ترک کرد و راه می رفت مغلوب ساختن پیشی جستن چادر در پارکینگ, a 15-year-old boy در MAGA کلاه آرزو او را خوب شب. به گفته شاهدان برادلی رفت از جا در رفته, فریاد زد “(بوق) شما!” و پانچ بچه. یک فرد بزرگسال به این بچه دفاع و آشفته هیپی فک او شکست در حالی که همه خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان “فاشیست.”

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن داوطلبان پست شده در رسانه های اجتماعی: “خدای من شاهد یک دیوانه moonbat حمله ما در پای صندوقهای رای است.”

در روز های کا گ ب شوروی و عوامل وارد کشور شدند و قرار است به “خواب” درست است ؟ آنها برای حفظ مشخصات پایین تا کرملین فعال آنها. رفیق Bradley ظاهرا هرگز رمزی دستورالعمل از رادیو مسکو.

اگر شما گوگل او را می بینید دستگیری برای خود در میان سایر جرایم در اختیار داشتن هشت پوند از علف هرز توده ها از کوارتز ماشین, مشت زدن افسران پلیس ،

آن را قرمز MAGA کلاه که به نظر می رسد به دنبال این شوم خارجی عملیات — و الکل است. من سعی می کنم به مصاحبه با قربانیان در, رادیو, نشان می دهد, و آنها اغلب حمله در میله های زندان. یک پسر جوان در فلموته بود پمپاژ-پانچ توسط یک زن و شوهر — یک مهاجر غیر قانونی از برزیل. یخ را تا چند روز بعد.

در پاییز گذشته در ورو بیچ فلوریدا., 67 سال از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان بود حمله در یک کوره توسط یک مست که تف بر او و داد زدم در یک سرهنگ Klink لهجه “شما باید به بازگشت به روسیه شما (bleeping) کمونیست.”

این Alinsky مدل — همیشه متهم دشمنان خود را از هر آنچه که شما را از گناه نیست. که kraut در حال حاضر انجام 90 روز در رودخانه هند زندان شهرستان است.

اما چرا روسها استخدام آمریکایی ها به جای خارجی ماهیگران با نوشیدن مشکلات ؟ احتمالا به دلیل پررونق تهمت اقتصاد — هوشیار هر شهروند است که می خواهد یک کار در حال حاضر یکی.

حتی FSB نمی توانید خوب کمک کنه.

در ابراز پیروزی از اکتشاف, کالیفرنیا., یک مرد 43 ساله بازنده شد فقط دستگیر و به اتهام تلاش برای رایت کردن محلی ایران ستاد پس از شکستن پنجره های آن. آتش سوزی یک سنت با سوسیالیست — فکر می کنم رایشستاگ آتش. این پیژامه پسر دستگیر شد در حالی که در حال فرار بر روی یک دوچرخه با “یک ” برنی’ دشنه برجسته نمایش داده شود” را به عنوان ایستگاه های تلویزیونی محلی گزارش شده است.

این دارایی روسیه همه جا هستند. در Hobart, Ind., پلیس فقط بازداشت یک “زن و شوهر” و آنها را به اتهام آزار نوجوان, دوقلو بودند که دوچرخه سواری با مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم در جاده ها است. این “زن و شوهر” تلاش برای اجرای آنها را در بزرگراه ها و فریاد زد “y’all می ترسم درست مثل خود رئیس جمهور! … آمریکا بزرگ نیست (bleeps)!”

مرد perp نام کیرن گرگوری Perry-جونز. چیز خنده دار است که من چک کردن شات لیوان خود و او را نگاه نمی کند ،

به عنوان زن و شوهر ادامه داد: پس از دوقلو, قربانیان خود را شروع فيلبرداري خود را از مهاجمان در اسنپ چت و پس از آن به نام 911. که واقعا مات 23 ساله برنی Bro.

“در فیلم” کاغذ گزارش “پری جونز گفت که اگر پلیس او را مورد پرسش در مورد آن او فقط می گویند پسران او را به نام نژادی لکه دار کردن.”

چگونه جذب شده است ؟ این روزها در تماس جعلی جرم و جنایت نفرت در برابر تهمت حامیان بیشتر آمریکا از پای سیب. و حتی روسیه و راز عوامل آن را می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de