برنی ساندرز همچنان خود را به رهبری دموکراتیک رقبا در نیوهمپشایر تنها چند ساعت قبل از آیووا قفقاز می تواند دست او را مهم پیروزی در اولین مسابقه مسابقه جدید فرانکلین پیرس دانشگاه-بوستون هرالد-NBC10Boston نظرسنجی نشان می دهد.

ساندرز افزایش یافته و حمایت خود را در گرانیت دولت به 31 درصد احتمال زیاد دموکراتیک رای دهندگان هفت نقطه سرب بیش از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و 14 امتیاز جلوتر از الیزابت وارن که متوقف شده 17 درصد با توجه به نظرسنجی.

South Bend شهردار پیت Buttigieg در جایگاه چهارم در 8% مینه سوتا بهداشت ، ctq است فقط در 4% پشتیبانی و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard است در 3٪.

فقط 7 درصد از نیوهمپشایر دموکراتیک رای دهندگان می گویند که آنها در حال حاضر بلاتکلیف است.

فرانکلین پیرس-Herald-NBC10 بوستون نظرسنجی از 454 به احتمال زیاد نیوهمپشایر دموکراتیک رای دهندگان انجام Jan. 29-Feb. 1 دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4.6%.

اگر ساندرز می کشد خاموش پیروزی دوشنبه شب در آیووا – که در آن او خواهد گذاشت – او را افزایش شتاب به عنوان نیوهمپشایر به عنوان او به نظر می رسد به جلو و یک دو خمرهای شکل پیروزی در دو کشور.

“اگر او باید برنده در هر دو کشور او خواهد بود که برای اولین بار از حزب دموکرات بود که یک رییس جمهور وقت برای انجام این کار پس از جان کری در سال 2004 گفت:” کریستینا صخره استادیار علوم سیاسی در فرانکلین پیرس دانشگاه.

کری در ادامه به پیروزی نامزدی در سال 2004 و در نهایت از دست رفته در انتخابات به رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است.

ساندرز رشد کرده حمایت خود را در نیوهمپشایر پس از یک فرانکلین پیرس-Herald-NBC10Boston نظرسنجی یک هفته پیش زمانی که او بود در 29 درصد است.

بایدن نیز دیده می شود اندکی سربازان ارتش در پشتیبانی و در حال حاضر نشسته در 24 درصد در نظرسنجی جدید.

وارن نیاز به یک قوی در آیووا به او برخی از حرکت از رفتن به, New Hampshire. او شده است به طور مداوم فرو رفته در مقام سوم در اکثر گرانیت دولت پای صندوقهای رای است.

اگر او نتواند به پیروزی آیووا یا نیوهمپشایر آن خواهد بود یک ضربه مخرب به کاخ سفید امیدوار است.

در طرف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به برگزاری گسترده منجر شدن 72 درصد از احتمال جمهوریخواه نیوهمپشایر رای دهندگان.

سابق جرم است. رژیم صهیونیستی. ویلیام جوش است فقط 7 درصد از آرا بدون تغییر از یک هفته پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز است و در واقع رشد پس از آخرین, نظرسنجی, با عظیم 90 درصد از ایران رای دهندگان موافقت خود را با عملکرد شغلی.

این اعداد نشان می دهد که این مجلس با استیضاح دادگاه ممکن است در واقع افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن در نیوهمپشایر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im