برنی ساندرز در L. A.: آیا کسی می گویند دشمن ؟

به عنوان یک نشان می دهد کسب و کار نشان می دهد از زور در آستانه کالیفرنیا اولیه (خوب از لحاظ فنی آستانه حوا) را برنی ساندرز تجمع روز یکشنبه در تام برادلی سالن مرکز کنوانسیون لس آنجلس بود شاید یک گام از ورزشها. این چشم انداز یک ساندرز-دشمن عمومی دو لایحه که به من L. A. از اتاوا اما 80s و 90s رپ گروه تا به حال تنها متناوب پاپ موفقیت حتی پس از آن و این در حالی است. گرد کردن این لایحه با دیک ون دایک و سارا سیلورمن تضمین برخی از مهربان, سیاسی, طنز, اما هیچ یک از آنها دقیقا در قلب سیاسی هالیوود این روزها یا. (“من چه مانده است از دیک ون دایک” این کمدین در حال حاضر 94 گفت: جمعیت شاید 17,000.)

البته همانطور که معلوم شد این بود که به حدی نقطه. سیاستمداران به طور کلی استقرار مشهور به ارسال جمعیتی و فرهنگی سیگنال در مورد خود. پت بون و فرانک سیناترا مبارزه برای رونالد ریگان در سال 1980. نیمی از فیلم و موسیقی صنایع یک ویدیو برای باراک اوباما در سال 2008. بیل کلینتون ساخته شده Fleetwood Mac آهنگ don’t Stop موضوع خود را در سال 1992. Fleetwood Mac و سیناترا شد و نزدیک به خود ضربه گیری روز در آن انتخابات سال نسبت به دشمن عمومی است که امروز و Pat Boone جوانتر بود و سپس از سارا سیلورمن امروز است. پیام ساندرز بود ارسال شد: همه راست نگاه کنید در اینجا برخی از مشاهیر, من حدس می زنم. در حال حاضر می تواند ما را به عقب بر گردیم به صحبت کردن در مورد بهره برداری از آمریکا کارگر ؟

تا آنجا که من می توانم بگویم هیچ کس در مرکز کنوانسیون لس آنجلس احساس تحقیر شده میبیند. تاپیک برنی امریکا و وجود دارد را به طور جدی نمی برنی امریکا اما دومی بود که هیچ جا دیده می شود روز یکشنبه در تام برادلی سالن.

کالیفرنیا و 13 کشورهای دیگر برگزار خواهد شد مقدماتی این هفته در روز سه شنبه و کالیفرنیا بوده است برنی کشور پس از او به سرقت برده سرب در رای گیری به طور متوسط در آخرین روز از سال 2019. او تقریبا دو برابر جو بایدن را در حمایت از دولت است.

چشم انداز یک مرد که نیست ثبت نام دموکرات برای هر بخش از 40 سال فعالیت های سیاسی—و شده است که ضرب و شتم میانه رو دموکرات ها از او انتخاب شد, شهردار, Burlington, Vt. در سال 1981—تبدیل شدن فراری مورد علاقه را به نفع حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری است نگرانکننده برای بسیاری از مردم است. The New York Times نظر صفحات ذوب پایین. “برنی ساندرز است نه یک لیبرال دموکرات” دیوید بروکس نوشت. “او چه جایگزین لیبرال دموکرات.” “آن مرد که عصبانی بود در مورد سقوط سالوادور آلنده را مارکسیست رژیم در شیلی در سال 1973 است که هنوز در مورد آن عصبانی امروز” برت استفنز نوشت.

بیشتر بخوانید: آمریکا اولین یهودی جمهور ؟

(من حدس می زنم یکی از نشانه من با حضور برنی ساندرز رالی است که من در حال حاضر خودم واقعیت-چک کردن برت استفنز. الند نمی سقوط او تحت فشار قرار دادند توسط سازمان سیا است. و آگوستو پینوشه را جایگزین او. ساندرز’ آشکار در ادامه علاقه به فیدل کاسترو است که سخت تر برای معده, اما من فکر می کنم یک مرد هنوز هم می شود به دیوانه در مورد شیلی.)

اما برای بسیاری از روز یکشنبه تجمع ساندرز ارتباط با حزب دموکرات بود و به سادگی نادیده گرفت. یکی از 78 سال نامزد مورد علاقه شعار است “این نیست که من از آن ما است.” اما آن نوع است که واقعا او را. جمعیت که به انتظارنشسته بودند تا به مدت سه ساعت و نشسته بر روی کف های بتنی به صورت دو به گوش خود او متنوع و شاد و تا حد زیادی در 20s و 30s. برنی کالا بود که اکثریت ترجیح داده کمد لباس گزینه است. وگان ارتش یک پسر تی شرت گفت. حملات هواپیماهای بدون سرنشین ایجاد انتحاری گفت: در حالی که یک سوم رفت و با یک فرد خوب است. یک زن دست تکان می دادند-باسواد خواندن نشانه لزبین, سگ بچه 4 برنی.

در طول نا صبر کنید چند در میان جمعیت رو اخبار هشدار بر روی تلفن های خود را. “پیت Buttigieg را افتادن” خارج!” مرد در مقابل من گفت. “پیت Buttigieg را افتادن” خارج!” بی اعتقادی به راه برای آرام رضایت به عنوان خبر پخش شده که بی وقفه میانه جنوب خم شهردار بود پرتاب در حوله. او تقریبا قطعا انجام می شود بنابراین در بخش, به اطمینان حاصل شود که ضد ساندرز رای دریافت نمی کند تقسیم می شود. (به عنوان یک روز بعد خواهد ctq.) اما هر کسی به امید چیزی بیشتر احشایی از “چگونه است که در مورد”یک شعار? فوری اعطا بیش از نماینده بینی?—خواهد نا امید شده اند.

ساندرز واقعا اجرا در برابر دیگر دموکرات ها و یا اندازه گیری پیشرفت خود را توسط آنان است. در طول دو و نیم ساعت از این تجمع هیچ کس ذکر Buttigieg و یا جو بایدن یا الیزابت وارن. و آن را به زودی آشکار شد که کمی خیس هیئت از جهان نشان می دهد کسب و کار بود و نه مهم تر به موفقیت این رویداد از سخنرانان از اتحادیه های کارگری غیر دولتی, و, خوب, شیلی.

دومی نشان داده شد توسط Ana Tijoux یک فتنه شیلی رپ به دنیا آمد و در تبعید در فرانسه به دلایلی که خواهد با مته سوراخ برت استفنز. “ما می تواند بسیاری از تفاوت های بین ما,” او گفت: جمعیت است. “ما همه متفاوت است. اما ما یک دشمن مشترک. و این دشمن است که به نام Fascistas.”

شب دیگر endorsers شامل عیسی “چوی” گارسیا, ایلینوی کنگره از کلاس 2018; بانی Castillo سر از این کشور بزرگترین پرستاران اتحادیه; و پاتریس Cullors از بنیانگذاران از زندگی ماده که به نام جمعیت هر دو به مقاومت در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “و خدمه اش سفید supremacists” و به مقاومت در برابر اصرار به جای تهمت با “یک نرم تر لیبرال نسخه.”

سیلورمن نقش بود به سرگرم کننده از نرم لیبرال ها که conniptions در فکر یک ساندرز نامزدی. “همه حق بچه گربه آرام” او گفت:. “اول از همه سوسیالیسم است و نه کمونیسم. دوم از همه برنی دموکراتیک سوسیالیستی است.” همه ما می تواند به جلو نگاه به ماه بیشتر از این تجزیه.

“اجازه دهید بحث کمی در مورد برنی پلت فرم” سیلورمن گفت. “مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش برای همه است. آنچه تشکر!”

در نهایت نامزد خود صحبت کرد. او مشهور است برای ارائه طولانی hectoring, سخنرانی, اما او یاد گرفته است یک یا دو چیز در دو انتخابات ریاست جمهوری اجرا می شود و این گفتار خواهد گذشته تنها 20 دقیقه است. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به دریافت پیام از مدت کوتاهی نسبتا” او گفت: “و این است که ما در حال رفتن به شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ آمریکای مدرن!”

سخنرانی او را یک لیست از پیشنهادات سیاست حامیان او به خوبی می دانم—$15, حداقل دستمزد, پرداخت سهام اقدامات است که آن را آسان تر برای پیوستن به اتحادیه های کارگری و زیرساخت برنامه های.

“در حال حاضر ایجاد به عنوان شما می دانید—شرکت استقرار سیاسی—شما در حال ساخت آنها را بسیار عصبی” ساندرز گفت.

“آنها در حال دیدن کارگران ایستادن و تقاضای دستمزد مناسب و معقول. افراد جوان افزایش و تقاضای آموزش عالی بدون رفتن در بدهی. آنها اعتقاد بهداشتی حق است نه یک امتیاز.”

“و صنعت سوخت فسیلی—اوه. آنها در ابتلا به این که مردم آمریکا درک کند که در کوتاه مدت سود هستند و نه مهم تر از آینده سیاره ما است.”

او وعده داده شده به “end شکسته و نژادپرستانه جنایی-سیستم عدالت” به “پول نقد در پایان به قید وثیقه در آمریکا” و “end شرکت برای سود زندانها.”

او گفت که او بررسی شده است آنچه که یک رئیس جمهور می تواند انجام دهد با حکم اجرایی و چه نیاز به اقدامات کنگره است. “و معلوم می شود شما می توانید از قانونی کردن ماری جوانا در هر کشور در این اتحادیه توسط فرمان اجرایی!” آن را یکی از محبوب ترین خطوط.

بسیار سریع تر از من می رود ساندرز آن را به نام یک شب. Chuck D, بنیانگذار عمومی دشمن در زمان مرحله با برخی از لباس مردان جوان تر از برخی از این گروه بازدید. ساندرز در آغوش گرفت چند تن از اعضای گروه به عنوان او به سمت چپ. عطر و طعم Flav گروه امداد طنز شده بود علنا خشمگین در Chuck D برای گرفتن این فرفره و در برخی از نقطه در روز یکشنبه اعلام کرد چاک Flav شده بود اخراج از دشمن. راستش این احساس تاسف بهانه ای برای یک خرید اینترنتی. Chuck D عمیق ترس در اقتصادی و بی عدالتی پلیس نزدیک به تم ساندرز قرار داده در مرکز مبارزات انتخاباتی خود اما این گروه بیشتر بود مرکزی برای موفقیت در این تجمع بیش از هر کس دیگری است که به ساندرز’ درخواست تجدید نظر. آن را نه ما.

شده اند وجود دارد نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که صحبت تیز در مورد میراث برداری که ساندرز قرار می دهد در قلب مبارزات انتخاباتی خود. جسی جکسون برجسته ترین در میان آنها در سال 1984 و 1988. هر یک از ضرب و شتم توسط نامزدها كه به قول مهربان رویکرد مبتنی بر اجماع-به دنبال. ساندرز علاقه مند نیست و در اجماع راه آن تعریف شده برای نسل در سیاست آمریکا است. در برابر یک رئیس جمهور که حاضر به اطاعت از توافق اشکال آن را هیچ جای تعجب ساندرز خواهد رفت. می توانید او رالی رای دهندگان که فکر می کنم او بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد به حزب دموکرات? او می تواند نوسان مستقل رای دهندگان در ماه نوامبر که مهر و موم شده تهمت پیروزی در سال 2016 ؟ نظریه من هستند و بهتر از هر کسی اما من گمان می کنم ما به زودی خواهید پیدا کردن.

بیشتر توسط پل ولز:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>