بهترین اتومبیل های جدید پس از رسیدن ماه آینده

به استرالیا می رود به lockdown برای مبارزه با گسترش COVID-19 وجود دارد برخی از هیجان انگیز اتومبیل های جدید با توجه به زمین بسیار به زودی.

Skoda is finally bringing its long-awaited Kodiaq RS performance SUV to Australia.
media_cameraSkoda و در نهایت آوردن آن مدتها در انتظار Kodiaq RS عملکرد SUV به استرالیا.

Skoda Kodiaq تومان

مدتها در انتظار ورزشی هفت صندلی SUV خواهد شد و در نهایت فروش در استرالیا. نسخه های قبلی وارد شدند به این دلیل که ساز تلقی ما, آب و هوا بیش از حد گرم اما این شرکت در حال حاضر تغییر آن را مشاهده کنید. این Kodiaq تومان می شود پر جنب و جوش 2.0 لیتری چهار سیلندر توربو دوقلو دیزل (176kW/500 نانومتر آناليز شد) زوج با یک هفت سرعته دو کلاچ خودکار چرخش هر چهار چرخ است. خروجی قابل ملاحظه پرش طول زمان قدرتمند ترین Kodiaq این 132kW/320Nm بنزین Sportline. RS sprints از 0-100km/h در 7.0 ثانیه است. کیت ورزشی در RS شامل 20-اینچی آلیاژ چرخ با کالیپر ترمز قرمز, سیاه, سمت, آینه, ریل سقف و پنجره مشبک به علاوه تومان badging و آرم در سراسر. تومان است قیمت از حدود 71,990 درایو دور. ایمنی تکنولوژی شامل خودمختار اضطراری ترمز تشخیص نقطه کور خط نگه داشتن کمک عقب عبور ترافیک هشدار تطبیقی کروز کنترل 360 درجه دوربین و خستگی راننده هشدار. در به طور کامل دیجیتال در کابین خلبان به 9.2 اینچ سرگرمی پشتیبانی صفحه نمایش گوشی های هوشمند معکوس وجود دارد و یک پد شارژ بی سیم.

Audi’s stylish Q3 Sportback is just one of a pair of new high-riders arriving soon.
media_cameraآئودی شیک A3 Sportback فقط یکی از یک جفت از بالا سواران پس از رسیدن به زودی.

آئودی A3 Sportback و Q7

اولین آئودی را جفت از Suv ها است A3 Sportback بر اساس به طور منظم Q3 SUV اما بیشتر از زیبایی جدا با تلفظ roofline شیب دار. وجود خواهد داشت دو نسخه با شروع از 35 TFSI مجهز 1.4 لیتری توربو (110kW/250Nm) و قیمت از $49,900 قبل از اینکه بر روی جاده ها است. همه ضروری استاندارد ایمنی دنده نصب شده است و آئودی دیجیتال در کابین خلبان و بزرگ سرگرمی صفحه نمایش اضافه کردن یک لمس از کلاس به داخل کابین به عنوان چرم منصوب صندلی. راه اندازی نسخه از 35 می افزاید: لوازم آرایشی و بهداشتی و لوکس به عنوان ویژگی های استاندارد است و قیمت از $56,450. 40 TFSI می شود 2.0 لیتری توربو (132kW/320Nm) — آئودی هنوز برای فاش کردن قیمت. جدید هفت صندلی Q7 SUV می آید در دو نسخه هر کدام با شش سیلندر توربو دیزل با قدرت 45 TDI باعث می شود 160kW/500 نانومتر آناليز شد و 50TDI 200kW/600Nm. هشت سرعته اتوماتیک درایوهای هر چهار چرخ است. قیمت شروع در $95,813 و $103,544 به علاوه در جاده ها بود. 45 کافی ایمنی فن آوری و تجهیزات لوکس.

Ford’s little pocket-rocket promises to be a little ball of fun.
media_cameraفورد کوچک جیبی-موشک وعده داده می شود یک توپ کوچک از سرگرم کننده است.

فورد فیستا ST

بیضی آبی را چابک گرم تخم قرار است در نمایشگاه در مدت کوتاهی در پنج نسخه — فورد تا به حال غرق قبلی سه درب. قدرت می آید از 1.5 لیتری سه سیلندر توربو (147kW/290Nm) زوج به طور انحصاری با شش سرعت انتقال کتابچه راهنمای کاربر. در جلو (front-wheel drive تخم می توانید با حداکثر سرعت دویدن از 0-100km/h فقط در 6.5 ثانیه به راه اندازی کنترل tech. دیگر پیشرفت های عملکرد شامل یک لغزش محدود دیفرانسیل و گشتاور بردار به منظور افزایش پیچ. سنت همراه با انباشته فعال تجهیزات ایمنی از جمله خودمختار ترمز اضطراری خط نگه داشتن کمک, هشدار نقطه کور عقب صلیب هشدار ترافیک و ترافیک نشانه به رسمیت شناختن. قیمت دلار است 31,990 قبل از اینکه بر روی جاده ها است.

در اصل منتشر شده به عنوان بهترین اتومبیل های جدید پس از رسیدن ماه آینده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im