بایدن صراحت اعلام کرد تجاوز جنسی ‘هرگز اتفاق افتاده است’

توسط ALEXANDRA JAFFE و لایحه بارو

واشنگتن (AP) — دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن روز جمعه قاطعانه رد تمام egations از سابق سنا کارمند که به او تجاوز جنسی در اوایل 1990s اعلام صراحت “این هرگز اتفاق افتاده است.”

بایدن عمومی اظهارات اتهام توسط یک کارمند سابق تارا Reade آمده در یک لحظه بحرانی برای presumptive دموکراتیک نامزد به عنوان او تلاش می کند برای از بین بردن فشار پس از دو هفته ترک انکار به مبارزات انتخاباتی خود را.

“من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است” بایدن در مصاحبه ای گفت: در MSNBC را “صبح جو.”

بایدن گفت: او را از آرشیو ملی برای تعیین اینکه آیا وجود دارد هر رکورد یک شکایت واصل شده به عنوان Reade ادعا کرده است اما او گفت که بارها و بارها او را باور نمی کند چنین سابقه ای وجود دارد.

Reade بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر جمعه. آرشیو ملی نیز بلافاصله پاسخ به یک AP پرس و جو.

“سابق کارمند گفته او شکایت در سال 1993 می شود.” “اما او نمی باید یک رکورد از این اتهام شکایت. مقالات از سنا سال است که من به اهدا دانشگاه دلاور را شامل نمی شود فایل های پرسنل.”

بایدن گفت: “تنها یک جای شکایت از این نوع می تواند باشد – آرشیو ملی.”

معاون سابق رئیس جمهور گفت: “بسیاری از تناقضات” در Reade را در حساب های کاربری مختلف. اما بایدن گفت که او “سوال او انگیزه.” او گفت که بیش از پنج دهه در زندگی هیچ یک از کارکنان خود را از جمله Reade آمد به امضای توافقنامه nondisclosure.

جمهوریخواهان نگران جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده ای متزلزل سیاسی ایستاده است تصرف در Reade بدخشان به تصویر کشیدن دموکرات به عنوان منافقان که تنها دفاع از زنانی که ادعا تخلف در برابر محافظه کاران است. آنها در حال حفر در با وجود این واقعیت است که این اختلاف می تواند تمدید توجه در چندین تجاوز جنسی اتهامات تسلیم در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکرات ها در ضمن, در یک موقعیت بی دست و پا از اعتبار زنانی که جلو آمده و با داستان های خود را در حالی که دفاع از مردی که خود را پرچمدار در بسیاری از آنچه در حزب در نظر گرفتن مهم ترین انتخابات طول عمر خود را.

سابق کمیته ملی حزب دموکرات رئیس دانا Brazile گفت: قبل از بایدن در مصاحبه ای که سکوت شد “مضر” اما پس از آن گفت که او به کار گرفته شده این موضوع هست.

“او پاسخ داد: او آن را تکذیب کرد و هیچ چیز وجود دارد بیشتر به آن اضافه شود به آن” Brazile گفت: قبل از اشاره به Reade را تکرار مصاحبه ها و توییت. “اگر شما اضافه کردن به داستان راه تارا Reade است, آن را تنها به ارمغان می آورد سردرگمی بیشتر.” کارن فینی که کار کرده و هیلاری کلینتون در سال 2016 توصیف بایدن به عنوان “بسیار روشن و سازگار” و “صادقانه” اما گفت: “من آرزو می کنم آنها این کار را انجام دادند کمی دیر.”

نوامبر مسابقه بین بایدن و تهمت خواهد بود که اولین انتخابات ریاست جمهوری از #MeToo عصر که باعث شده است زنان متعدد به جلو آمده و با اتهام آزار و اذیت جنسی و تجاوز است. تهمت متهم شده است از حمله و ناخواسته لمس متعدد زنان اتهامات او را رد می کند.

زنان هسته اصلی حوزه برای دموکرات ها و بایدن مخلوط تاریخچه. او نوشت: خشونت علیه زنان به عنوان یک سناتور اما تحت انتقاد شدید خود را برای دست زدن به آنیتا هیل سنا شهادت در 1990s. فقط قبل از او خود را راه اندازی 2020, کمپین چند زنان متهم او را ناخواسته لمس کردن, رفتار که برای او عذرخواهی کرد.

بایدن متعهد شده است برای انتخاب یک زن به عنوان یک همسر در حال اجرا و اتهام را ترک کرده است کسانی که تصور می شود در مشاجره در یک نقطه سخت.

“زنان شایسته را به شنیده می شود” گفت: Stacey آبرامز سابق گرجستان فرماندار دموکرات نامزد “اما من نیز بر این باورند که این اتهامات باید بررسی توسط منابع معتبر است.”

که تکرار صحبت نقاط صادر شده توسط بایدن کمپین به عملیاتی در هفته گذشته بودند که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. آنها با اشاره به تحقیقات توسط نیویورک تایمز واشنگتن پست و آسوشیتدپرس که دیگر هیچ اتهام تجاوز جنسی علیه بایدن و هیچ الگوی از سوء رفتار جنسی.

برخی از دموکرات اهدا کنندگان می گویند این ماده آمده است نه در اخیر خود استراتژی تماس. دیگران نگران این می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل بایدن آنجا که کلینتون خصوصی در ایمیل سرور در سال 2016 و فعالیت های بنیاد کلینتون بودند در اختیار داشت در برابر او مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما می دانیم که آنها در حال رفتن به سعی کنید عناصر از همان راهکار” گفت: Finney, صحبت کردن به طور خاص در مورد تماس برای بایدن به انتشار خود در مجلس سنا مقالات برگزار شده در دانشگاه Delaware.

دیگر دموکراتیک فعالان ابراز نگرانی اتهام پیچیده بایدن مرکزی کمپین منطقی: که او را فراهم اخلاقی مقابله به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر می کنم ما باید به اعمال مطابق استاندارد برای ما چگونه درمان اتهام تجاوز جنسی و همچنین با چشم باز در مورد چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از این اتهامات در انتخابات گفت:” کلر سندبرگ که مشغول به کار به عنوان برنی ساندرز’ سازماندهی مدیر.

جمهوری خواهان در حال تلاش برای استفاده از یک موضوع بود که در سال 2016 بیشتر مملو زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد تا پاسخ برای بیش از دو دوجین زنانی که ادعا سطوح مختلف از تجاوز جنسی و آزار و اذیت.

ایران استدلال می کند دموکرات ها نیست, سازگار بودن با اشاره به تهاجمی سوال از دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh هنگامی که او مواجه اتهام تجاوز جنسی به.

بایدن روز جمعه تحت فشار قرار دادند و در آن مفاهیم. او گفت: “باید شروع به خاموش با فرض آنها در حال گفتن حقیقت است. سپس شما باید نگاهی به شرایط و حقایق است. و حقایق در این مورد وجود ندارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: بایدن “باید پاسخ” اما افزود: “من می دانم همه چیز در مورد اتهامات کاذب,” sidestepping یک فرصت برای حمله به یمن خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن عملیاتی شد بسیار تهاجمی تر. مبارزات انتخاباتی خود را به سرعت منتشر دیجیتال آگهی های برجسته دموکرات از جمله بایدن و کلینتون گفت: “بر این باورند زنان” و احساسات مشابه.

“خانم ها و آقایان ما فقط نمی توانید آن را هر دو راه” مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی کلیان کانوی گفت: جمعه در کاخ سفید است. “ما نمی تواند تصمیم بگیرد که زنان شدند” باور همه زنان است.'”

پرسید که آیا خواهد شد که تمرکز توجه بر مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخ کانوی گفت: “اگر شما انجام این کار و سپس شما در حال رفتن به شنیدن بسیاری از تارا Reade و افراد دیگر است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جیل Colvin و برایان Slodysko در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de