بایدن علائم روز یادبود در پارک جانبازان در نزدیکی دلاور خانه

خواهد شد WEISSERT

قلعه جدید دلم. (AP) — جو بایدن ساخته شده خود را برای اولین بار در ظاهر فرد در بیش از دو ماه در روز دوشنبه به عنوان او مشخص یادبود روز با گذاشتن تاج گل در پارک جانبازان نزدیکی دلاور صفحه اصلی.

پس ناگهان لغو مارس 10 تجمع در کلیولند در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری برپا کرده خیلی از مبارزات انتخاباتی خود از خانه اش در ویلمینگتن. زمانی که بایدن پدید آمده در دوشنبه میپوشید ماسک صورت در مقابل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که حاضر به پوشش صورت خود را در به عنوان مقامات بهداشت نشان می دهد.

بایدن و همسرش جیل گذاشته یک تاج گل از گل های سفید گره خورده با کمان سفید و متمایل شدن سر خود را در سکوت در پارک. او ادای احترام کردند. “هرگز فراموش نکنید که این فداکاری است که این مردان و زنان ساخته شده,” او گفت: پس از. “هرگز فراموش کرده ام.”

“من احساس می کنم بزرگ می شود در اینجا” بایدن به خبرنگاران گفت: خود واژه های گنگ و مبهم خود را از طریق سیاه, ماسک های پارچه ای. سفر خود به این پارک آمده اعلام نشده و هیچ جمعیت در انتظار او است.

بایدن به طور خلاصه به استقبال یک بخش رسمی و یک مرد دیگر هم با پوشیدن ماسک و ایستاده چند فوت دور. بایدن همچنین فریاد می زدند: به یک گروه بزرگتر ایستاده در نزدیکی “با تشکر از شما برای خدمات خود را.” مبارزات انتخاباتی خود می گوید بایدن رفته به پارک برای روز یادبود اغلب در گذشته هر چند خدمات لغو شد دوشنبه در میان همه گیر.

هر چند پایین کلید ظاهر شد یک نقطه عطف در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری است که تا حد زیادی متوقف شده توسط شیوع کروناویروس. در حالی که امکان حوادث سنتی مانند تظاهرات و ریاست جمهوری کنوانسیون در شک هستند بایدن ظهور نشان می دهد که او نمی خواهد صرف نزدیک به پنج ماه است که باقی می ماند تا زمانی که انتخابات به طور کامل در خانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق به پروژه یک کشور به زندگی آینده حتی به عنوان همه گیر مرگ و میر نزدیک 100.000 به ریاست back-to-back حوادث در Arlington National Cemetery در ویرجینیا و فورت مک هنری در بالتیمور.

پس از تاج گذاری مراسم در آرلینگتون تهمت سوگواری افتاده در سخنان در بالتیمور سایت تاریخی و تمجید از سهم خدمات اعضا “در خط مقدم جنگ ما در برابر این ویروس وحشتناک.”

Coronavirus دارای طرح میتوانست تقریبا تمام جنبه های زندگی در آمریکا و تغییر شرایط انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال که او سزاوار به همکاری به دلیل اقتصاد قوی تبخیر شده به عنوان افزایش نرخ بیکاری به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

به عنوان یک دیرین سناتور سابق و معاون رئیس جمهور بایدن در تلاش است تا موقعیت خود را به عنوان کسی که با تجربه و همدلی منجر به این کشور از یک بحران است. مغلوب ساختن پیشی جستن شمارنده است که او رهبر است که می تواند ریاست یک جهش اقتصادی در اواخر سال جاری یا در سال 2021.

بایدن تنظیم شده است به کروناویروس عصر توسط ساخت یک استودیو تلویزیونی در خانه خود را که او استفاده می شود برای حضور در برنامه های خبری در اواخر شب نشان می دهد و مجازی کمپین حوادث. برخی از کسانی که در تلاش اند خدشه دار مشکلات فنی و سایر لحظات بی دست و پا.

برخی از استراتژیست های دموکرات را آشکارا نگران است که بایدن است واگذاری بیش از حد در زمین به ناروا ماندن در خانه. رئیس جمهور خود زدم بایدن برای اصل مبارزه از زیر زمین خود را.

بایدن مشاوران می گویند که آنها برنامه ریزی برای بازگشت به حالت عادی فعالیت های انتخاباتی در برخی از نقطه از جمله سفر به میدان نبرد متحده است. اما آنها در هیچ عجله ترجیح می دهند به تسلیم به توصیه های بهداشتی کارشناسان و مقامات stay-در-خانه و اجتماعی فاصله گرفت.

در 77 بایدن در میان ملت ارشد جمعیت تصور می شود به خصوص در معرض اثرات coronavirus — هر چند پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است که تبدیل به 74 ماه آینده.

“ما هرگز هر گونه انتخاب قرار داده است که کارکنان ما و یا رای دهندگان در راه آسیب است,” بایدن مدیر کمپین جن اومالی دیلون گفت: به تازگی اضافه کرد که این کمپین را بیشتر در فعالیت های سنتی “در هنگام ایمنی اجازه می دهد و ما نمی خواهد که یک روز زودتر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه از سر بزرگ تظاهرات که مشخصه خود را در کمپین 2016 و ریاست جمهوری اما آغاز کرده است در سفر خارج از واشنگتن در هفته های اخیر. او در بازدید از یک مرکز تولید ماسک صورت در آریزونا یک کارخانه فورد در میشیگان که تبدیل شده است به تولید و پزشکی و تجهیزات حفاظتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن حتی بازی گلف در باشگاه خود در ویرجینیا بیش از آخر هفته به این امید که دیگران را به دنبال خود منجر شود و بازگشت به برخی از صورت ظاهر از زندگی عادی و به تدریج کمک به احیای اقتصاد در سقوط آزاد.

این بود که رئیس جمهور در سفر به یکی از پول خود را-ساخت خواص پس از 8 مارس که او دیدار خصوصی خود باشگاه گلف در وست پالم بیچ. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس و تهمت به دنبال ملی اضطراری اعلام دو روز بعد.

بایدن انتخاباتی تلف کمی زمان تولید یک ویدیو آنلاین, ارائه تار دوردست فیلم از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمین گلف تحمیل بیش از تصاویر فراخوانی ویروس ravaging ملت به عنوان تعدادی از آمریکایی ها مرده از این بیماری همه گیر افزایش یافت. این ویدئو به این نتیجه رسیدند با اعلام: “مرگ و میر است که هنوز هم در حال افزایش است. رئیس جمهور در حال بازی گلف است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر به فلوریدا روز چهارشنبه به سازمان دیده بان ایالات متحده فضانوردان انفجار به مدار.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de