بایدن قصد دارد به ماندن در خانه باعث انتقاد مسخره حتی از خود

جو بایدن قصد ندارد به رزومه فرد در مبارزه میان جریان همه گیر و حتی به عنوان او چهره نگرانی و مسخره از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان.

مجازی کمپین بایدن بودن از ویلمینگتون دلم., تضاد با رئیس جمهور تهمت است که برنامه ریزی برای سفر. آن را نیز تشدید نور افکن چگونه بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد را مدیریت مبارزات انتخاباتی خود را با او در حزب فرسایش که او نیست و رسیدن به اندازه کافی رای دهندگان.

در حال حاضر بایدن و دستیاران خود را در حال مسواک زدن پشت انتقاد و حتی مسخره از دموکرات ها و جمهوری خواهان که استدلال می کنند که 77 ساله است “پنهان شدن در زیرزمین خانه خود را.”

“رای دهندگان نمی دهد یک s— در مورد جایی که او فیلمبرداری از” مدیر کمپین جن اومالی دیلون آسوشیتدپرس گفت. “آنچه را که آنها در مورد مراقبت از چیزی است که او گفت و چگونه ارتباط ما با آنها است.”

بایدن گفت: ABC “ایده این است که به نحوی به ما صدمه دیده است من نگه داشتن به قوانین و پیروی از دستورالعمل ها است که (باید) قرار داده شده است رو به جلو توسط پزشکان کاملا عجیب و غریب است.”

اومالی دیلون در زمان راس بایدن انتخاباتی در اواسط ماه مارس فقط به عنوان coronavirus خاموش شدن ناگهانی آغاز شده است. او به تازگی افزایش تا کمپین دیجیتال و امور مالی تیم گفت: او را پرده میدان نبرد رهبری دولت در هفته های آینده. او همچنین با اشاره به جوانه زدن “مشارکت” است که شامل حزب ملی به میدان نبرد برنامه دولت.

معماران از رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2008 مبارزات انتخاباتی را زیر سوال بایدن دیجیتال ادراک و ظرفیت برای ساخت ملی رای-توسط-mail تلاش است که ممکن است برای برنده شدن در طول یک بیماری همه گیر.

اوباما متحدان دیوید Plouffe و دیوید اکسلراد در نوشته های اخیر نیویورک تایمز op-ed که بایدن صفحه اصلی استودیو شبیه “یک فضانورد بشاش بازگشت به زمین از ایستگاه فضایی بین المللی.” آنها را تشویق بایدن به استفاده گسترده تر از سیستم عامل از Facebook و Twitter برای Snapchat, Instagram و Infinite.

مشابه قطعه کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت استراتژیست رسانه های پشت پیت Buttigieg را 2020, کمپین تبلیغ فضائل محلی-بازار رسانه ها و با استفاده از افراد بیشتر در سیستم عامل های دیگر.

ایوت سیمپسون که منجر مترقی گروه دموکراسی برای امریکا گفت که او “بسیار نگران” او می تواند نگاه کنید به “چگونه ما در حال رفتن به تعامل با مردم است.” او گفت که این کمپین را به حیف و میل زمان پس بایدن در زمان فرماندهی اولیه در اوایل ماه مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im