بایدن در مقابل تهمت: انتخابات نبرد است که در حال حاضر مجموعه

حدود یک دقیقه پیش

این مرحله برای نوامبر.

محرومیت پیش بینی نشده فاجعه جو بایدن را نمایندگی حزب دموکرات در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز معاون سابق رئیس جمهور را در انتخابات عمومی رای سمان توسط برنی ساندرز’ تصمیم گیری برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود را.

بایدن به احتمال زیاد نمی امن تعداد نمایندگان مورد نیاز به پرچ نامزدی تا ماه ژوئن. اما بدون هر دموکراتیک رقبای چپ یک انتخابات که تقریبا قطعا گران قیمت ترین و در میان nastiest در تاریخ ایالات متحده در جریان است.

“آن را نمی خواهد بود آسان است. هیچ کس را در مورد آن اشتباه گرفته شود. اما ما در حال آماده شدن برای انتخابات عمومی. ما آماده هستیم برای ما پرچمدار,” دموکراتیک ملی رئیس کمیته تام پرز گفت. “من با اعتماد به نفس به دلیل جو بایدن ارزش منعکس کننده ارزش های اکثریت مردم آمریکا که ما می توانیم برنده شویم.”

در بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان انتخاب بین دو رنگ سفید septuagenarians به طور چشمگیری با نسخه متفاوت برای مراقبت های بهداشتی و آب و هوا تغییر سیاست خارجی و رهبری در عصر تعصب شدید.

در 77 بایدن می شود قدیمی ترین حزب عمده نامزد ریاست جمهوری در تاریخ مدرن است. و پس از صرف بیشتر از زندگی خود را به عنوان یک انتخاب رسمی در واشنگتن هیچ نامزد تا به حال تجربه بیشتری در دولت است.

اما در مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن در برابر دشمن دوست دارد که او هرگز رو در decadeslong فعالیت های سیاسی. 73 ساله و جمهوری خواه رئیس جمهور باز می شود با پول نقد مزیت و خوبی تاسیس تمایل به برنده شدن به هر قیمتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حرکت رو به جلو با یک multipronged حمله که مخلوط انتقاد مشروع با اتهامات بی اساس و در برخی موارد آشکار تئوری های توطئه است. آن را شبیه به راهکار غیر متعارف برگ برنده استفاده می شود در برابر هیلاری کلینتون در چهار سال پیش به طور غیر منتظره ویرانگر موفقیت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت: بایدن خواهد بود به تصویر کشیده شده به عنوان بیش از حد لیبرال برای اکثر آمریکایی ها وزن سوالات در مورد پسرش در خارج از کشور کسب و کار معاملات و در مورد سوال حدت ذهنی در سن و سال او. براد Parscale تهمت انتخاباتی, مدیر پیش بینی تهمت را “نابود” بایدن که رئیس جمهور و متحدان خود را با نام مستعار “خواب آلود جو.”

“رئیس جمهور تهمت است که هنوز هم اخلال در واشنگتن در حالی که بایدن نشان دهنده پیر, خسته راه و ادامه روند رژیم کمونیستی در چین” Parscale گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم نیز معتقد است او می تواند برنده بیش ناراضی ساندرز هواداران که دیدن بایدن به عنوان یک کمال خودی. مدت کوتاهی پس از ساندرز’ اعلام روز شنبه رئیس جمهور به اتهام بدون مدرک که رهبران دموکرات بودند توطئه علیه Sanders.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه در حال حاضر مونتاژ تحقیقات گسترده کتاب در بایدن. ایران اختصاص داده شده 10 محققان به بایدن و صدها بایدن مربوط به آزادی اطلاعات و سوابق درخواست برای جمع آوری اضافی مخرب مواد.

قبل از بایدن می تواند تغییر تمام تمرکز به مغلوب ساختن پیشی جستن معاون سابق رئیس جمهور وظیفه است با برنده شدن بیش از ساندرز’ تردید چپ هواداران که سطل آشغال بایدن رکورد در تجارت, عدالت کیفری, شرکت های بزرگ امریکا و سیاست خارجی. حزب مترقی ترین جناح نیز انتقاد بایدن از سیاست های بهداشت و درمان و محیط زیست, در میان دیگران به اندازه کافی نمی رویم.

برای مثال بایدن پشتیبانی از مراقبت های بهداشتی جهانی اما بر خلاف ساندرز او را حفظ بیمه خصوصی سیستم و پیشنهاد آمریکایی ها دولت حمایت عمومی “گزینه” به جای ساندرز’ امضای “مدیکر برای همه است.”

بایدن مشاوران توجه داشته باشید که او در حال حاضر آغاز رسیدن به ساندرز’ تراز وسط قرار دارد و سازمان های مترقی و از جمله کسانی که با تمرکز بر افراد جوان مانند طلوع آفتاب حرکت و راهپیمایی برای زندگی ما است.

ساندرز پیشنهاد کرد که هر بویژه حمایت از بایدن خواهد آمد با رشته های متصل. “ما در حال صحبت کردن به جو و ما در حال صحبت کردن به تیم خود را در مورد چگونه ما می توانیم با هم کار می کنند,” او گفت: CBS “Late Show” میزبان Stephen Colbert.

در نشانه ای از آنچه که او امیدوار خواهد آمد از آن مذاکرات ساندرز گفت: “من امیدوارم که قادر به کار با جو به او حرکت می کند در یک پیشرفته تر جهت.”

شاید بایدن قدرتمند ترین متحد سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, آرام بود در روز چهارشنبه. هنوز هم رئيس جمهور سابق و بانوی اول میشل اوباما در نهایت انتظار می رود برای کمک به تجمع این حزب در پشت بایدن که خدمت به مدت هشت سال به عنوان اوباما و معاون رئیس جمهور.

تهمت سعی در بالا بردن سوء ظن در مورد اینکه چرا اوباما در عین حال به حمایت بایدن گفت: “زمانی که در آن است رفتن به اتفاق می افتد ؟ چرا او ؟ او می داند که چیزی است که شما نمی دانید.” رئیس جمهور سابق به طور معمول نمی مداخله خود را در فرایند اولیه و اوباما به حال مدت طولانی نگهداری می شود او نمی خواهد درگیر کنید تا زمانی که یک نامزد انتخاب شده بودند.

بایدن وضعیت به عنوان presumptive نامزد می توان او آزادی برای حرکت رو به جلو بیشتر آشکارا با انتخاب یک همسر در حال اجرا. او در حال حاضر آغاز بررسی صلاحیت بالقوه معاون رئیس جمهور, اما او تا به حال به آج به آرامی با ساندرز هنوز هم در مسابقه.

نه بیشتر.

کمپین مشاور عمومی, دانا ریموس و خارج مشاور باب بائر پیشرو اوایل هفته از فرایند جستجو. بائر به عنوان کاخ سفید, مشاور اوباما است و به آنیتا دان بایدن بالا کمپین استراتژیست.

بایدن اذعان کرد طی مجازی جمع آوری کمک های جمعه که تیم خود را مورد بحث و بررسی سریع تر جدول زمانی برای اعلام خود همسر در حال اجرا است که به طور سنتی می آید در آستانه ملی کنوانسیون. اما او افزود: “این رفتن به یک در حالی که به طریق معمول بررسی صلاحیت.”

در ضمن هر دو نامزد خیره پایین coronavirus همه گیر شده 2020 کمپین تدارکات در سر خود را. با اوج عفونت نرخ هنوز چند هفته دور برای بسیاری از نقاط کشور شیوع و مرتبط با ویرانی اقتصادی خواهد شد و نقش عمده ای در شکل دادن به رای دهندگان نگرش ها و کمپین تدارکات.

در حال حاضر بایدن و تهمت به طور موثر در خانه گیر کرده مثل خیلی از امریکا است.

بایدن تیم نشان می دهد که او همدلی و تجربه مناسب هستند به صورت لحظه ای و در عین حال او تلاش کرده است شنیده می شود از موقت استودیو تلویزیونی در زیرزمین خود را دلاور صفحه اصلی. مبارزات انتخاباتی متعهد شده است حداقل یک رویداد مجازی هر روز در حالی که تهمت است که به طور گسترده ای مشاهده شده روزانه در کاخ سفید جلسات در مورد شیوع کروناویروس.

با وجود چالش های بایدن حرکت خواهد کرد و به سقوط با یک ائتلاف متشکل از طبقه کارگر سفید, مردم, مسن, آمریکایی های آفریقایی تبار و حتی ناراضی جمهوری خواهان که بیگانه با مغلوب ساختن پیشی جستن ایران. لینکلن پروژه مجموعه ای از سابق جمهوری خواهان به طور رسمی تایید بایدن در مدت کوتاهی پس از ساندرز’ اعلام.

“همانطور که امریکا ادعا با سابقه از دست دادن ما نیاز به یک رهبر است که می تواند ثابت کشتی ما از دولت متصل کردن ما شایع زخم های ما منجر به ملی بعدی فصل” گفت: گروه co-founder نی جالینوس. “جو بایدن است که بشریت همدلی و ثبات ما نیاز به یک رهبر ملی.”

دسته بندی:
اخبار | سیاست, انتخابات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im