بایدن برنده فلوریدا و ایلینوی به عنوان coronavirus مختل رای گیری

خواهد شد WEISSERT و برایان SLODYSKO

واشنگتن (AP) — جو بایدن برنده فلوریدا و ایلینوی مقدماتی روز سه شنبه ساختمان های قابل توجه خروش او به عنوان بشکه به سمت دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری در زمانی که این کشور را فلج کرده است نگرانی در مورد کوروناویروس.

معاون سابق رئیس جمهور پیروزی شد یکی دیگر از ضربه به ایالت ورمونت برنی ساندرز که در اوایل قدرت تبخیر شده به عنوان آمریکایی های آفریقایی تبار و طبقه کارگر سفید پوستان در سراسر کشور به طرفه با بایدن.

اما روز سه شنبه مقدماتی نشان داده فوق العاده قطعیت مقابله با دموکرات مسابقه آن را به عنوان برخورد با تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس که تعطیل زیادی عصری زندگی آمریکایی. نظرسنجی بودند توقیف در اوهایو حتی به عنوان رای گیری حرکت رو به جلو در فلوریدا و ایلینوی و آریزونا که در آن برخی از رای دهندگان و انتخابات مقامات گزارش مشکلات.

آن مشخص شده هفته سوم در یک ردیف بایدن انباشت اشیاء بدست آمده تا برنده پس از پیروزی او در کارولینای جنوبی در ماه گذشته را زنده کرد و یک بار خود را ضعیف مبارزات انتخاباتی. از آن پس بسیاری از آن در ایجاد صف پشت سر او به عنوان بهترین گزینه برای سرنگون کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن مسجل جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری در روز سه شنبه اولیه پس از پیروزی در فلوریدا و ایلینوی انتظار می رود با توجه به توسعه او تا به حال هیچ رقابت اصلی است.

به عنوان بسیاری از مردم از خانه کار می کنند و به عنوان مدارس و کسب و کار نزدیک اولیه باقی مانده است در برزخ و عاری از فرد در تظاهرات. ساندرز’ مسیر به نامزدی به طور چشمگیری تنگ شده اما او نمی رود به ترک نژاد — شرط بندی که ملی چشم انداز سیاسی را نگاه متفاوت به عنوان ویروس همچنان به تغییر شکل زندگی در سراسر کشور است.

ساندرز صحنه مجازی تظاهرات که مبارزات انتخاباتی خود می گوید باید دیده شده است و توسط میلیون ها نفر و او با استفاده از شیوع کروناویروس برای ترویج نیاز به, جهانی, دولت تامین مالی مراقبت های بهداشتی تحت “مدیکر برای همه” امضای خود موضوع است. بایدن انتخاباتی نیز در نظر گرفتن هیچ چیز مسلم حتی اگر معاون رئیس جمهور سابق اعلام کرده است که او می خواهم انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا — نشان می دهد که چنین آماده سازی خود را برای عقد نامزدی ممکن است در جریان است.

مقامات در اوهایو گام بی سابقه ای از بسته شدن نظر سنجی چهار شنبه, صرف ساعت قبل از آنها بودند را به عقب هل دادن دولت اولیه تا ماه ژوئن. مردم در انتخابات خواهد شد تحت تاثیر قرار در ایلینوی فلوریدا و آریزونا که رفت جلوتر با رای گیری حتی به عنوان مقامات فدرال خواست مردم به ماندن در خانه هر زمان که ممکن است و جمع آوری در گروه های بزرگتر از 10.

کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز لعنتی اوهایو برای پرورش “بیشتر هرج و مرج و سردرگمی است.” او به دنبال سر تر متحده در نظر گرفتن اقدامات مشابه اصرار کسانی که با آینده مقدماتی برای گسترش رأی-با-ایمیل و غایب انتخابات به عنوان به خوبی به عنوان ايستگاه ساعت, به طوری که تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus نیست بیشتر از خط خارج حزب نامزدی مسابقه.

“حق رای به بنیاد دموکراسی ما و ما باید همه چیز را ما می توانیم برای محافظت و گسترش است که حق به جای آوردن روند دموکراتیک به توقف” پرز در بیانیه ای گفت.

چهار دیگر آمریکا — لوئیزیانا, گرجستان, کنتاکی و مریلند — در حال حاضر نقل مکان کرد و به عقب راندن آنها مقدماتی و دیگران می تواند به دنبال کت و شلوار. که اتحاد چپ دموکراتیک اولیه تقویم خالی تا مارس 29 زمانی که پورتو ریکو برنامه ریزی شده است برای رفتن به پای صندوق های رای — اما جزیره رهبران در حال کار برای برنامه ریزی مجدد انتخابات وجود دارد ،

مل Dockens 49 ساله کوچک-کسب و کار صاحب رای در ققنوس حومه شهر گلندل و گفت: این انتخاب سختی بود. اما او رفت و برای بایدن چرا که او فکر ساندرز’ مترقی نمایش ها ممکن است خاموش کردن برخی از دموکرات رای دهندگان.

“این همه در مورد electability,” Dockens گفت. “این است که من اصلا اعتماد برنی ساندرز اما من اعتماد (بایدن) کمی بیشتر است.”

رای گیری در روز سه شنبه شاهد مشکلات پاپ در سراسر کشور در ضمن. در Okaloosa County در فلوریدا تکدی دو دوجین نظرسنجی کارگران کاهش یافته است, ترک انتخابات سرپرست پل لوکس کارکنان تقلا برای آموزش تعویض.

“ما در صادق انتهای طناب” لوکس گفت.

Coronavirus به بازیگران سایه دموکراتیک اولیه مسابقه به بحث بیش از سیاست فروع گرفته اند صندلی عقب به مسائل مربوط به مرگ و زندگی است.

“این قطعا وهم آور” گفت: Jesse Lehrich های دموکراتیک عمل و سابق هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی سخنگوی که مستقر در شیکاگو است که اضافه “بایدن و ساندرز در حال بحث محاسن حاشیه سیاست های مختلف در این شبه در حالی که در آمریکا مصرف می شود توسط یک بحران بی سابقه ای.”

میلیون ها نفر از رای دهندگان در حال حاضر شرکت در برخی از فرم اولیه رای گیری. اما علائم وجود دارد که روز سه شنبه برای رای دهندگان — و نظرسنجی کارگران — اقامت داشتند خانه. در Burbank یک جامعه کوچک در جنوب شیکاگو بسیاری از ایستگاه های رای گیری خالی ایستاده بود در ساعت 8 صبح تنها 17 نفر رای داده بودند یک سرعت که گفته شد غیر منتظره کند.

“مردم اولویت خود را روز به روز بقا در حال حاضر — به طوری که آنها در حال فکر کردن در رای گیری به عنوان یک اولویت” گفت: Debra ساطور, بنیانگذار Vote.org.

ساندرز شروع به صحبت قبل از انتخابات بسته سهشنبه و اشاره نمی, نتایج انتخابات به جای چسبیدن به سیاست در حالی که پرداختن به حامیان از طریق livestream. در طول شیوع کروناویروس گفت: “ما باید مطمئن شوید که هر کسی که یک کار در حال حاضر دریافت حقوق آنها نیاز دارند.”

در فلوریدا پالم بیچ شهرستان انتخابات سرپرست وندی Sartori لینک گفت: سه رای گیری سایت تا به حال به نقل مکان کرد و چهار افتتاح شد به طور قابل توجهی اواخر به دلیل کارگران نشان نمی دهد و تا به حال داده شده توجه کنید.

“ما احتمالا باید در انتظار بوده اند و آن را بیشتر از ما بود,” او گفت:.

در ایلینوی وجود دارد که فشار به نقل مکان در حدود 50 منطقه شیکاگو حوزه های رأی گیری و پس از مکان لغو شد در آخرین لحظه.

جیم آلن سخنگوی هیئت مدیره شیکاگو کمیسیون انتخابات خبر داد و گفت: هیئت مدیره خواسته رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر در هفته گذشته به لغو فرد رای دادن, اما فرماندار خودداری کرد. پریتزکر مقابله است که دولت قانون را نمی کند به او این قدرت را به تغییرات گسترده که در انتخابات مقامات می خواستم.

“اجازه بدهید به شما بگویم این است: آن است که دقیقا در زمان هایی از این دست که در قانون اساسی مرزهای دموکراسی ما باید احترام بالاتر از همه چیز. و اگر مردم می خواهند به من انتقاد که خوب پیش بروید” فرماندار گفت.

حتی قبل از روز سه شنبه, نتایج, حدود نیمی از نمایندگان در مقدماتی حزب دموکرات در حال حاضر اعطا شده است. ساندرز مسیرهای بایدن با بیش از 150 نماینده در سراسر کشور و در حال رشد است که منجر به نزدیکی غیر قابل عبور.

Coronavirus می تواند به تقویت تماس برای دعوت به رها کردن — به خصوص با توجه بیشتر برنده برای بایدن Lehrich گفت.

“این همه احساس می کند مانند یک, عجیب و غریب, تشریفات با توجه به این لحظه بی معنی subplot با نتیجه گیری در میان یک تهدید وجودی” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کریستینا کسیدی و لایحه بارو در آتلانتا کتی Foody در شیکاگو, Kelli کندی و تری اسپنسر در فورت لادردیل فلوریدا., همین Babwin در Burbank, Ill., و ست Borenstein و الکساندرا Jaffe در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im