تغییر بزرگ در حال آمدن به سینما

فقط زمانی که شما فکر می کنید سینما شد و صدایی از خود گذشته مرگ سر و صدا در شفاف صدای فراگیر دالبی آنها در مورد به تغییر به طور کامل به آنهایی که شما ممکن است در واقع می خواهید برای رفتن به دوباره.

ظهور جریان ویدئو در تقاضا عامل مانند Netflix و دیزنی+ بالا و وضوح تصویر تلویزیون معنی است که شما می توانید در نزدیکی سینما تجربه تماشای اساسا هر چیزی که شما می خواهید بدون ترک خانه خود را.

هزینه های بالای برخی از سینماها عامل دیگری است اما حتی در یک بلیط ارزان سهشنبه شب شما می توانید رفتن و دیدن یک فیلم که فقط برنده بهترین فیلم اسکار و باید از این اتاق تا حد زیادی به خودتان (اگر چه این می تواند به علت ترکیبی از coronavirus ترس و آنچه گفت: فیلم نویسنده و کارگردان تماس “یک اینچ مانع از زیرنویسها”).

Samsung's Onyx LED screen has landed in Australian cinemas. Picture: Samsung
media_cameraسامسونگ عقیق LED صفحه نمایش فرود آمد در استرالیا سینما. تصویر: سامسونگ

رفتن به سینما است که در حال حاضر یکی از آخرین استراحتگاه برای افرادی که فقط می خواهید به تماشای یک فیلم تمرکز در حال حاضر بر روی “سینما تجربه” برای فریب مردم به دور از تلویزیون.

یک سینمای محلی زنجیره ای در یک طرح جدید برای فریب شما را از تلویزیون خود را هر چند بزرگتر تلویزیون.

Hoyts آغاز کرده تجهیز سینما با جدید سامسونگ عقیق LED cinema screen جایگزین پروژکتور است که طراحی سینما بیش از 120 سال است.

کسانی که پروژکتور به تازگی تحت عمل خود را دیجیتال انقلاب با بسیاری از سینماها در سراسر کشور سرمایه گذاری در فن آوری های جدیدتر با کمک از صنعت فیلم به دنبال کاهش مقدار از آنها صرف چاپ, مدرسه فیلم قرقره.

کسانی که سینما صاحبان که آیا پس احتمالا نمی خواهد بیش از حد خوشحال است که چیزی بهتر است در حال حاضر در راه است.

عقیق LED صفحه نمایش از سامسونگ ساخته شده راه خود را به سینما در سراسر آسیا اما در حال حاضر در استرالیا دارای یکی بیش از حد.

اول 14 متر در محلی از صفحه نمایش به تازگی نصب شده در Hoyts سینما در سیدنی مور پارک سرگرمی سه ماهه.

یک ثانیه 10 متر صفحه نمایش به زودی نصب شده در Hoyts Highpoint در ملبورن شمال غرب است.

The Hoyts Onyx cinema has full recliners
media_cameraاین Hoyts عقیق سینما کامل recliners

Hoyts افسر ارشد فناوری آدم Wrightson گفت: انتقال به دیجیتال کمک کرده است تا بهبود سینما رفتن تجربه برای بیشتر مردم با دادن سینما “توانایی بیشتر به راحتی در دسترس سینما از طریق گزینه های بسته عنوان دستگاه” و مانند آن.

اما پیشرفت تکنولوژی و همچنین ایجاد یک تجربه بهتر برای گسترده تر از سینما رفتن ،

“من فکر می کنم سینما رفتن مردم می خواهید به خارج از خانه تجربه بنابراین نقش ما این است که برای ایجاد آن تجربه ایجاد یک دلیل برای آوردن مردم به سینما داشتن آن تجربه شما نمی توانید در خانه” Mr Wrightson گفت.

های مختلف تکنولوژی نیز به سینما فضای بیشتر و آزادی بیشتر در چگونه آنها لباس خود سینما.

با استفاده از یک صفحه نمایش دیجیتال نیاز به کمتر از املاک و مستغلات به عنوان شما لازم نیست اختصاصی اتاق پروژکتور.

آنها همچنین لازم نیست اتاق را در پشت صفحه نمایش برای تجهیزات صوتی است که می تواند به جای رفتن به سمت و مقابل صفحه نمایش.

اما وجود دارد بیشتر ملموس تفاوت را متوجه خواهید در یک صفحه نمایش LED سینما.

یکی از اولین این است که صفحه نمایش ندارد و پرده و پوشش آنها را در شروع غربالگری.

دوم زمانی که شما در واقع تماشای این فیلم سیاه و سفید تفاوت.

“شما رفتن به سینما و صفحه نمایش آن پیش بینی شده است به وضوح سفید شما رو یک پرتو نور در پشت سر شما و این که ایجاد می کند بسیار زیادی از نور را در محیط اتاق تا زمانی که چیزی است که آن را نوع خاکستری” سامسونگ در استرالیا نمایش مدیر فیل Gaut گفت: اخبار.com.au.

اما با Led های شما نمی بینم نور طرح عدم وجود نور پیکسل ها خاموش و تیره می روم شما با صحت و بالاتر نسبت کنتراست.

“نسبت کنتراست در واقع نهایت آن را به نقطه که در آن شما نمی توانید آن را اندازه گیری” آقای Wrightson گفت. “و سفیده فوق العاده روشن شما رو بدون تخریب در نور در همه به خاطر آن نور ساطع به جای طرح ریزی شده است.”

نیز وجود دارد که بهبود در رنگ تفسیر, ساخت فیلم شما در حال تماشای با دقت بیشتری منعکس فیلمساز قصد.

A wider viewing angle means an end to bad seats
media_cameraیک زاویه دید گسترده تر به معنی پایان دادن به بد صندلی

این صفحه تغذیه نیز بسیار گسترده تر زاویه دید پایان دادن به “بد صندلی” در سینما (آنهایی که به سمت و بیش از حد نزدیک به جبهه).

با برنامه ریزی برای دو سینما در این کشور به صفحه نمایش آن ممکن است در حالی که کمی قبل از اینکه شما می توانید پیدا کردن یک در نزدیکی شما اما سامسونگ و Hoyts هر دو اعتماد به نفس شما می شود مناسب تحت تاثیر قرار گرفته با سینما آنها را قبل از نورد ،

“در این مرحله آن را برای رفتن به یک کمی صبر کنید و ببینید بدیهی است که ما می خواهم برای دیدن چگونه آنها دریافت شده توسط” آقای Wrightson گفت. “کیفیت تصویر است مثل هیچ چیز من تا کنون تجربه در سینما و من در سینما بازی برای یک زمان طولانی است.”

آقای Gaut گفت: اوایل نمایشگر بازخورد از 1000-2000 افرادی که شاهد یک فیلم در صفحه جدید شده است به شدت مثبت است و او انتظار دارد که روند را ادامه دهد.

“ما نمی توانیم صبر کنید برای استرالیا به تجربه عقیق برای اولین بار ما می دانیم که آن را نگه داشتن آنها را به آینده را برای این فیلم دوباره و دوباره.”

اما بهترین چیز در مورد فن آوری های جدید است که Hoyts وعده داده است آن را نمی خواهید ما را برای آن پرداخت.

نمایش فیلم روی عقیق LED صفحه نمایش را به همان قیمت بلیط به عنوان بقیه از آنها.

در اصل منتشر شده به عنوان تغییر بزرگ در حال آمدن به سینما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im